arıza tespit cihazı...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arıza tespit cihazı...

İleti ugurgeylani » 18 Tem 2006, 21:46

iyi günler,arkadaşlar.yetkili servislerde bulunan arıza tespit cihazlarının güvenirliğine ben inanmıyorum.klimam soğutmuyor,şikayeti ile yetkili servise gittim.cihaza bağladılar ve klima sensöründe arıza olduğunu belirttiyor dediler cihaz.parça 27 ytl,işçilik 100 ytl.mecbur ödedim 1 saat geçmedi püh püh diye klima gazının uçtuğunu fark ettim.tekrar götürdüğümde ise bana klima kompresöründe sorun var dediler.açıkçası cihaz icat oldu ustalık bozuldu.saygılarımla...

ugurgeylani
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 18 Tem 2006, 23:28

Arıza cihazlarının bir günahı yok verilen arıza kodlarını anlamaktan yada açıklamaları yorumlayabilmekten aciz ustaların marifetleri sonucu böyle oluyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti irfant » 19 Tem 2006, 11:32

Bence sorunlarınızı önce foruma yazın. Benzer sorunları yaşamış olanların tecrübesi çok işe yarıyor.

Eline anahtar alan ya da filtre değiştirmeyi bilen adam "Usta" geçiniyor ne yazık ki!

Hangi servis bu? Önceki işçiliğe mahsup edip yeniden baksınlar.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti gbasara » 19 Tem 2006, 11:40

bence iletişim gücünü etkin kullanalım. gerekli her skoda birimine (7/24) bu olayı söyleyelim. e-postalar gönderelim. bir nevi ayaklandıralım herkesi. bu şekilde eğer bir yanlış varsa çabuk ortaya çıkar yoksa eriyip gider.

100 YTL işçilik çok fazla ve bana göre skoda fiyatlarının üzerinde. niye çünkü, bir arkadaşım, Fiat Brava aracın 90bin bakımına tam 1250 YTL harcadı ve bunun sadece 105 YTL'si işçilik. üstelik değişen parçalar da işçilik gerektiren parçalar. tekerlek bilyeleri, amortisörler, ön göğüs, kapı içleri ve komple motor bakım.

gbasara
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir