fabia 2001 klima sensörü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia 2001 klima sensörü

İleti mkaratay » 18 Ağu 2014, 16:16

arkadaşlar TRABZON'da ve çevresinde yaşayanlar için bilgi vereyim. torpidonun içindeki klima sensörü nü (evaparatör sıcaklık sensörü,ısı sensörü de diyolar sanırım.) torpidoyu sökmeden 50 tl ye basitçe yapan bir usta var. ben çok dolaştım, herkes torpido sökmeye çalıştı.benim gibi aynı problemi yaşayanlar için bilgi vereyim dedim. başkalarıda mağdur olmasın. ismini tam hatırlamıyorum ama Nur otomotivdi sanırım. Muhammet usta. Sanayide Skoda volkswagen parçası satan oto vural var. onun 5-6 dükkan ilerisinde aynı sırada.

mkaratay
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mustafa karataş
Nereden: Erzurum
Arabanız: fabia

İleti kispest » 18 Ağu 2014, 20:52

Sen ne hayırsever bi arkadaşsın öyle. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti mkaratay » 18 Ağu 2014, 22:50

kispest yazdı:Sen ne hayırsever bi arkadaşsın öyle. :D

güzel kardeşim. eğer adamla bağlantım varsa Allah bana şurdan şuraya yürümeyi nasip etmesin. çok uğraştım 2 ay sıcaklarda piştim de o klima çalışmadı 400-500 arası masraf var diye. yemin ederim. forumda okuduğum kadarıyla bu iş böyle yapılıyor. ama yapmıyor çoğu ustlar. istersen sanayide sorabilirsin. nadir var yapabilen. benim gibi sıkıntı yaşayanlar için yardım için buraya yazdım. eğer farklı düşüncen varsa sen dikkate alma. mağdur arkadaşlar şanslarını denerler.
mkaratay
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mustafa karataş
Nereden: Erzurum
Arabanız: fabia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir