Kia Rio 1.4

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kia Rio 1.4

İleti Bugra » 22 Eyl 2014, 08:50

Arkadaşlar bütçem maksimum 23.000 tl fabia almaya kararlıydım fakat Kia Rio larda cazip gelmeye başladı özellikle yüksek model ve az km olunca sizden tavsiye bekliyorum kia rio alınır mı ?

Örn Kia Rio: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2051/detay

Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

İleti abrek » 22 Eyl 2014, 08:58

O paralara megane 2 var..
Kullanıcı avatarı
abrek
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EMİN KAYA
Nereden: Düzce
Arabanız: FABİA TDI CLASIC

İleti mustklc » 22 Eyl 2014, 09:43

megane 2 ler de almış başını gitmiş de ;
gene de kia ların o paraları hakettiğini düşünmüyorum. Ama şu ceed ler falan son 2 yıl içinde aldı başını gitti .

hyundai ile ortak motor. biraz üste çıkıp crdi ler falan bakılabilir.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Skoda Daima » 22 Eyl 2014, 10:10

Hyundai ile aynı platformu paylaşan bir araç Rio Ancak iç malzeme kalitesi ve dayanıklılık ve sağlamlık bakınmından çok daha iyi bir araçtır. Bu model yılında eşdeğer motor özelliklerinde Fabia sanırım bulamazsın sadece TSI olabilir kafa tutabilecek ki o da çok nadir bulunuyor. Kendi özel ustam özellikle yürür aksam ve mekaniğini mühendislik olarak çok beğeniyor ve kolay kolay sorun çıkartabilecek bir araç değil diyor. (Bunu özellikle Ceed için söylemişti.) Binici olarak baktığımda Fabia'dan daha üstün bir araç

Hayırlısı olsun.
Skoda Daima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Şerif Keçik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Octavia 1,6 TID DSG

İleti Bugra » 22 Eyl 2014, 18:21

Skoda Daima yazdı:Hyundai ile aynı platformu paylaşan bir araç Rio Ancak iç malzeme kalitesi ve dayanıklılık ve sağlamlık bakınmından çok daha iyi bir araçtır. Bu model yılında eşdeğer motor özelliklerinde Fabia sanırım bulamazsın sadece TSI olabilir kafa tutabilecek ki o da çok nadir bulunuyor. Kendi özel ustam özellikle yürür aksam ve mekaniğini mühendislik olarak çok beğeniyor ve kolay kolay sorun çıkartabilecek bir araç değil diyor. (Bunu özellikle Ceed için söylemişti.) Binici olarak baktığımda Fabia'dan daha üstün bir araç

Hayırlısı olsun.

yorumunuz için çok teşekkür ediyorum yol gösterici oldu kesinlikle. Henüz tam olarak ne alcağıma karar veremedim bayramdan sonra alıcam beklemedeyim fiyatlar uçmuş şuan !
Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir