Viraja F1 edasıyla girerseniz Fabia ne yapsın?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Viraja F1 edasıyla girerseniz Fabia ne yapsın?

İleti loveskoda » 03 Ekm 2007, 00:53

Fabia nın yol tutuşunu kötü bulanlara belirteyim:
AutoMotoSport  dergisinde yapılan master testte fabia(ilk kasa) en dengeli ve en iyi tutuşlu araç seçildi. Rakiplerin arasında yeniCorsa, Clio, G.Punto bile vardı.

Özellikle ISLAK ZEMİNDE ENGEL AŞMA testinde birinci oldu.

Yapılan yorum: "Fabia ise bu testi oldukça dengeli ve rahat bir şekilde geride bıraktı. Toyota Yaris, ani kontra gerektirdiği ve çok huzursuz olduğu için sonuncu olmaktan kurtulamadı."

E daha niye fabia iyi yol tutmuyo diye yorum geliyor?

Kullanıcılar viraja F1 edasıyla girerse FABİA ne yapsınUnhappy

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 03 Ekm 2007, 01:01

[quote="skoda-auto"]Fabia nın yol tutuşunu kötü bulanlara belirteyim:
AutoMotoSport  dergisinde yapılan master testte fabia(ilk kasa) en dengeli ve en iyi tutuşlu araç seçildi. Rakiplerin arasında yeniCorsa, Clio, G.Punto bile vardı.

Yapılan yorum: "Fabia ise bu testi oldukça dengeli ve rahat bir şekilde geride bıraktı. Toyota Yaris, ani kontra gerektirdiği ve çok huzursuz olduğu için sonuncu olmaktan kurtulamadı."

[/QUOTE]

çok doğru ! sonuçta kimse fizik kurallarının önüne geçemez !bende yol tutuşu beğeniyorum.ama sonuçta gidipte 90 lik virajı ani direksiyon hareketi ile dönmeye kalkarsan.lastiklerinde kötü ise tabiikide o araç yol tutmayacaktır..

bu teste ait link varmı ???

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti loveskoda » 03 Ekm 2007, 01:05

Link Bilmiyorum. Ben çok dergi okurum, Geçen sene aldığım dergide rastladım.Smile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 03 Ekm 2007, 16:43

[quote="mygokhan"] [quote="skoda-auto"]Fabia nın yol tutuşunu kötü bulanlara belirteyim:

[/QUOTE]

çok doğru ! sonuçta kimse fizik kurallarının önüne geçemez !bende yol tutuşu beğeniyorum.ama sonuçta gidipte 90 lik virajı ani direksiyon hareketi ile dönmeye kalkarsan.lastiklerinde kötü ise tabiikide o araç yol tutmayacaktır..

bu teste ait link varmı ???

[/QUOTE]

fabianın  yol tutuşunu beğenmeyen adam araba sürmesini bilmiyordur derim naçizane , bu konuda fabia kendi seğmentinde başa güreşir.

choicenin sadece yol tutuşuna,  frenlerine ve yüksek devirlerdeki hırçınlığına hasta olduğum için 3 yıldır bu arabaya biniyorum. normalde 90 km yi geçmeyen bir insan olarak bazen bu  araba bu yaşta beni bile öyle tahrik ediyor ki; kullandığım yolları, yaptığım sürati ve arka plakayı ezberlettiğim euro ile satılan ve lüx sınıfına giren arabaları bir bilseniz skodaya madalya takardınız. önemli olan arabayı iyi tanıyıp, limitlerini bilip ona göre kullanmaktır. tabi fizik kurallarını unutmadan. bu ikilide insan faktörü her zaman 1. sıradadır. şöför şöför olmazsa altındaki ferrari olsa hava.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 05 Ekm 2007, 21:39

Arabalar rayda değil yolda gidiyor. bi bunu anlayamıyor çoğu insan.
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 05 Ekm 2007, 21:58

bız barkının fabıasıyla volvo c 70 ın 70 le gıremedıı yere 120 ıle gırmıstıkk ve lastıklerden ole bı cıyaklama sesı cıkmıstııkı unutamam araca kaymadan gırdıı gıbı cıktıı  tabı araba bos dııldı ınce yanak f1 lastık konı 6 cm yay vardıı
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 06 Ekm 2007, 01:50

dünyanın en güvenli aracı bile  %100  garanti veremez   bence araç ta önemli ama sürücü çok çok daha önemli!!!
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir