Fabia 1.4 Teknik Destek Lütfen

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia 1.4 Teknik Destek Lütfen

İleti mzffrpkr » 26 Ağu 2015, 13:35

Arkadaşlar Merhaba,
Benim araca geçen hafta park halindeyken birisi vurdu da işlemleri yaptık, karşı tarafın sigortası şuan aracı sanayide yaptırıyor. Gitmişken bazı sorunları vardı aracın onlarada bakılsın bir kere sanayiye girmişken diğer sorunlarıda ben kendi imkanlarımda yaptırayım istedim. Usta şimdi aradı beni ;
Periyodık bakıma ihtiyacı vardı yağı filtreleri motor bakımı falan için 250 tl dedi.
Birde;
*Ön fren balataları
*Arka fren disk ve balataları
*Ön viraj rot ve lastikleri
*Arka kalifer pim tamiri için ise bi 500 civarı tutar dedi.
İzmir de 2. Sanayide bu usta daha önceden servislik bir durumu olmadığı için bilgimde yok fiyatlar ilgili bu periyodik bakım haricindeki işlemlerin ederi bumudur? Veya aramızda tanıdık güvenilir bildiği bir yer varsa oraya da gösterebilirim. Hatta kendi işi olan birisi varsa o da yapabilir en azından içimizden birisine gitmiş olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muzaffer Peker
Nereden: İzmir
Arabanız: Skoda Fabia

İleti AhmetH » 26 Ağu 2015, 14:27

Baska Bir isi yaptirdiginiz yerde aradan ciksin diye yaptiracaginiz her baska is biraz daha pahali olur.
Anlastiginizi yaptirin ve bakiminiz icin baska bir yer arayin derim. 750 lira malzemesiyle birlikte bakim biraz pahali duruyor.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti faba100 » 12 Eyl 2015, 20:18

Malesef ustalara düştün mü,baya insanı sorluyorlar buda benden olsun demek yok adamların içinde...
faba100
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Faruk
Nereden: Osmaniye
Arabanız: Fabia 1.4 2003

İleti sainz » 13 Eyl 2015, 12:20

mzffrpkr yazdı:... *Arka kalifer pim tamiri için ise bi 500 civarı tutar dedi ...

Bu neyin tamiridir ki bu kadar çok tutmuş?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir