Direksiyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Direksiyon

İleti Ayvaz61 » 26 Eyl 2015, 08:33

S.a arkadaslar 2010 model fabia aracimin direksiyon oetasi catladi korna caldigimiz yer. Sadece orasi degisiyomu yoksa komple direksiyonmu degisecek.

Ayvaz61
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Anil ayvaz
Nereden: Trabzon
Arabanız: Skoda fabia

İleti mustklc » 27 Eyl 2015, 12:01

Oranın parçası var da bildiğim hava yastığı olan yer orası, değiştirmesi tehlikeli. Bilen birinin yapması lazım
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti fabıa34 » 28 Eyl 2015, 07:56

Benimde yırtılmıştı ali expresten aldım tamir ettirmeyin zira kimseye derdinizi anlatamazsınız hava yastığımı patladı der dururlar.Bende bitane fazla var benimki fabia 1 ona olmadı sanırım sizin arabaya olabilir diye düşünüyor anadolu yakasında iseniz bi deneyelim...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti fabıa34 » 28 Eyl 2015, 07:59

orta göbek komple sökülüyor iki vidası var basit yani eğer içinin ve dışının resmini koyarsanız sanırım yardımcı olabilirim direksiyonunda resmini koyun modelini göreyim
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

İleti Onur » 28 Eyl 2015, 12:40

fabıa34 yazdı:Benimde yırtılmıştı ali expresten aldım tamir ettirmeyin zira kimseye derdinizi anlatamazsınız hava yastığımı patladı der dururlar.Bende bitane fazla var benimki fabia 1 ona olmadı sanırım sizin arabaya olabilir diye düşünüyor anadolu yakasında iseniz bi deneyelim...

BU aliexspresste çok uygun şeyler oluyor ben alışveriş yapmadım güvenilir değildir die nasıl bir site site hakkında bilgi verebilirmisin..
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti fabıa34 » 28 Eyl 2015, 13:30

Cevap derken bende pek bilmiyordum bu durumu diğer forumda bahsedince arkadaşlar bu siteyi önerdiler ve çin den aldım burada 160 tl istedikleri direksiyon airbag kapağını çinden 77 tl ye getirttim ve buna kargo dahil.Kredi kartıyla alabiliyorsun.Siteye google chrome üzerinden gir sağ üst köşede sayfayı türkçeye çevir var onu yap geri kalan zaten bizim burdaki alışveriş siteleri gibi...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir