1.4 ambiente fabia 2007 fiyat bilgisi olanlar. lütfen.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.4 ambiente fabia 2007 fiyat bilgisi olanlar. lütfen.

İleti hsyn07 » 15 Kas 2015, 19:53

Arkadaşlar merhaba 2007 model 1.4 75bg benzin+ lpg( 1 ay önce takılmış ve işletilmiş) muayenesi gecen ay yapılmış. 15 bin km önce yeni lastik alınmıs ve 25 bin km trigeri değiştirilmiş bakımına 3000 km olan linkteki aracı 23.000 e anlastım. Expertiz yapıldı 4 parcada lokal boya var. ama içlerde bile değil dediler tavan ön kaput ve arka bagaj kapagı orjinal. satan kişi uyanık birisi.önce 23.500 den asagı olmaz dedi şimdi geri aradı 23 e tamam diyor sizce fiyat nasıl.bu parayı edermi adanadan antalyaya getirecegim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5393/detay
1) yeni evliyim yaklasık 3 aydır formdayım birsürü araba baktım ama tecrübesizlik ve cesaret edememekten alamadım ve bu kişidende huzursuz oldum. sizce ne yapayım
2) aracın 4 parca yüzeyel boya olması durumunda satarken sikintı cekermıyım ve fiyat sizce nasıl
3) arkadaslarla konsuyoruz herkes git golf 4 al clio dizel al ne işin var diyor. bende kararsız kaldım.
4)arabasızlıkta cok zor babamın aracıyla idare ediyorum oda herzaman değil.
konuyla alakası olan birileri varsa bi yol gösterirmi lütfen

hsyn07
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin çetin
Nereden: Antalya
Arabanız: fabia 1.4 75 hp ambiente 2007

İleti Bugra » 15 Kas 2015, 22:07

Bence başka araca yönelin ilanı gözüm tutmadı benim. Aracından emin olan kişi plakayı saklamaz düzgün resimlerle aracını tanıtır. Sizinde gözünüz tutmamış zaten bence boşverin.
Benim size tavsiyem seat ibiza olacaktır. İlandaki aracı sizin için buldum çok inceleyemedim ama fabiadan donanım olarak 10 değil 11 gömlek üstün olan fazla fiyat farkıda olmayan seattır. Dijital klima, 4 cam otomatik, hız sabitleyici, daha geniş iç hacim, cd mp3 çalar vs....
Ben örnek link paylaşıyorum gerisini siz halledersiniz emsallerine bakarsınız. Hayırlı günler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 6797/detay
Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir