Usb Mp3 Çalar??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Usb Mp3 Çalar??

İleti mzffrpkr » 25 Şub 2016, 11:38

Arkadaşlar merhaba, 2004 fabia var bende de üzerinde de doğal olarak klasik orjinal teybi var. bende orjinalliği bozulmasın diye teybi değiştirmedim. çakmallığa takılan harici aparatla usb'den müzik dinliyorum. Oda dün bozuldu 10liraya aldığım idareten birşeydi zaten. usb den müzik dinliyeceğim en kolay maliyetsiz işlem nedir sizce yine öyle bi çakmaklığa takılan bişeymi alsam yoksa baska bişimi yapsam deneyimi olan varmıdır?

Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muzaffer Peker
Nereden: İzmir
Arabanız: Skoda Fabia

İleti brkdmr38 » 25 Şub 2016, 12:02

Orjinal teyp üzerinde AS yada CD olarak iki model vardır.Eğer orjinal teybiniz CD tuşlu olan model se USB aparat alarak teybin arkasına takılarak orjinal şekilde kullanabilirsiniz.Bu dediğim tuş radyo ayar butonunun ustunde bulunmaktadır.Teybinizin resmini çekip eklerseniz daha kesin bilgilerle sizi yönlendirebiliriz

"Ms-402 ''CD'' tuşlu olan ve Symphony kaset ve cd çalarının arkasında cd changer girişine takılıyor ve tüm kontroller ünite üzerinden yapılıyor.." hetepe den alintidir

brkdmr38
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: M-Burak DEMİR
Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia 1.4 TDI CS

İleti mzffrpkr » 25 Şub 2016, 12:23

İnternetten baktm şimdi aynı resimden varmı diye de bendeki teyp bu :)
Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

İleti brkdmr38 » 25 Şub 2016, 12:52

Bu teybin iki modeli var ikiside aynı görüntüye sahip ama birinin radyo ayar butonun üstünde CD tuşu varken Birinde AS tuşuvar oönemli olan bu.Bende bu teypten kullanıyorum ancak bendeki AS tuşlu model olduğundan USB aux aparatı takamiyorum.sol uusttekini tusta ne yazıyor sizinkinde ?
brkdmr38
CLASSIC
CLASSIC

İleti mzffrpkr » 25 Şub 2016, 14:08

Ofisteyim şimdi saat 5 gibi cıkıcam saat 6ya kadar bakıp yazıcam AS yazıyordu sanki ama net olarak bakıp sölücem.
Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

İleti brkdmr38 » 25 Şub 2016, 14:13

mzffrpkr yazdı:Ofisteyim şimdi saat 5 gibi cıkıcam saat 6ya kadar bakıp yazıcam AS yazıyordu sanki ama net olarak bakıp sölücem.

AS yazıyorsa yine eskisi gibi cakmakliga takılan aparatlardan almanız gerekecek.CD yazıyorsa da 150 TL vererek USB AUX aparatı alarak uygulama yaptirirsiniz.Google da Fabia AUX USB aparat uygulama diye aratirsaniz çıkan konular size yardımcı olacaktır.
brkdmr38
CLASSIC
CLASSIC

İleti mzffrpkr » 26 Şub 2016, 10:28

AS yazıyor bende de o zaman çakmaklıktan devam edicez şimdilik :) Teşekkür ettim ilginiz için İyi günler görüşmek üzere..
Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir