İyi Usta Önerisi ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İyi Usta Önerisi ?

İleti dwaihir » 15 Mar 2016, 12:00

Herkese Merhaba..

Ben Bilecik ilinde oturuyorum. Türkiye' nin en küçük illerinden birisi kendisi. Ee küçük olunca malum sanayide küçük oluyor. İyi usta bulmakta zorlaşıyor. Aracımın ön takımına baktırmak istiyorum. (Amortisör,Takozlar vs.) Ve burada kimseye güvenemediğim için yaptıramıyorum. Bunun yanında malzeme bulmakta çok zor. Yetkili ve özel servislerdeki uçuk fiyatları da herkes biliyordur zaten.
Sizlerden istediğim bana yakın olan illerden veya ilçelerden (Sakarya,Eskişehir,Yenişehir,Bozüyük vs) tanıdığınız, kendi aracınızı gözünüz arkadan kalmadan bırakabildiğiniz ustalar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla..

dwaihir
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa KAYGISIZ
Nereden: Bilecik
Arabanız: Fabia II

İleti teksamet » 15 Mar 2016, 20:56

mustafa bey,

ankaraya uzaksınız ama bursa ya yakınsınız,

oto pratik,

ankara ostimden aliosman bey yönlendirdi derseniz size en uygun fiyatlarda ve orjinal yedek parçalarla yardımcı olacaklardır.

isterseniz de arayıp fiyat alabilir ona göre de rendevu alıp gidebilirsiniz. tüm sorunlarınızı çözeceklerdir.

oooo bu sanayideki ahmet usta veya şu sanayideki mehmet usta değil burası tamamen kurumsal ve ciddi bir servis,

tüm parçaların orjinal ve garantili takılır,

umarım yardımcı olabilmişimdir.

http://www.otopratik.com.tr/hizmet-noktalari
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

İleti dwaihir » 16 Mar 2016, 09:58

Ünal bey cevabınız için teşekkür ederim.

Aracımın ön takımından baya bi ses geliyodu. Ben aracın alt salıncak ve rotillerini değiştirttim. Sadece amortisör takozlarındaki ses kaldı. Bu benim kendi duyumum ve görüşüm tabi. İnşallah ta öyledir (:
Takozlar ve işçilik için fiyat alabilirseniz çok memnun olurum. Bunun yanında amortisörlere de fiyat alabiliriz. Ne olur ne olmaz belki onlarda da sorun vardır.

Tekrardan teşekkür ederim..
dwaihir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti teksamet » 16 Mar 2016, 10:26

dwaihir yazdı:Ünal bey cevabınız için teşekkür ederim.

Aracımın ön takımından baya bi ses geliyodu. Ben aracın alt salıncak ve rotillerini değiştirttim. Sadece amortisör takozlarındaki ses kaldı. Bu benim kendi duyumum ve görüşüm tabi. İnşallah ta öyledir (:
Takozlar ve işçilik için fiyat alabilirseniz çok memnun olurum. Bunun yanında amortisörlere de fiyat alabiliriz. Ne olur ne olmaz belki onlarda da sorun vardır.

Tekrardan teşekkür ederim..

siz arayın fiyatınızı kendiniz alın,

motor veya şasi no isteyeceklerdir.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

İleti eskişehirskodaustası » 16 Mar 2016, 22:44

Eskişehire gelirseniz ben varım....bilecik-bozüyük-kütahya ve afyondan gelen birçok volkswagen grubu müşterim var.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir

İleti dwaihir » 18 Mar 2016, 10:04

eskişehirskodaustası yazdı:Eskişehire gelirseniz ben varım....bilecik-bozüyük-kütahya ve afyondan gelen birçok volkswagen grubu müşterim var.

Peki sizden fiyat alabilir miyim ?

Aracın amortisör takozları değişecek. Başka sıkıntısı yok bana göre ama varsa onları da yaptırıcaz tabi.

Yardımcı olursanız sevinir..
dwaihir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti eskişehirskodaustası » 19 Mar 2016, 20:26

fabialar kaza yapmadıkça ve darbe almadıkça ön amortisör takozu pek bozmaz...aracınızın ön takımından ses geliyorsa başka bir yerlerdendir bence...ama takozların bozuk olduğundan kesin eminseniz tahminim tanesi 70-80 tl civarında.eskişehire gelirseniz yardımcı olurum...sizin takozlar bence sağlam.çünkü 2004.e kadar eskişehirde skoda yetkili servisinde çalıştım ve servis kapanınca daha sonrası şimdi sanayideyim ve bu fabialar ilk çıktığından beri daha hayatımda fabia ön amortisör takozu bozuk olduğu için değiştirmedim...eskişehire gelirseniz yardımcı olurum...gelemessenizde teknik olarak telefonla yardımcı olurum...0 532 507 81 82. ismim CENK USTA..saygılarımla.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir