Tirger seti değişimi..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tirger seti değişimi..

İleti Onur » 01 Haz 2016, 12:46

Arkadaşlar yakın zamanda tirger seti değişimi yaptım aracım 1.4 TDI 51Kw / 70Hp değişim sonrasında aracımda sanki çekişte artış oldu ses olayı sanki daha azaldı yada bana öyle geliyor marka olarak INA marka kullandık tavsiye ediyorum orjinalden daha iyi bir set tabi tirger değiştiğinde devirdaim pompasınıda değişmek gerekiyor aklınızda olsun değişim işçilik dahil 550 lira tuttu Pendik Velibabada olan MUSA ustama teşekkürler. Aracınızı eğer işiniz varsa gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz usta yaptığı her işlemin ayrıntılarını size resimli olarak bildiriyor .Aracımın ön takımda oluşan başka yerde belki malzeme 30 40 lira + içilikle 100 tl tutacak olan işleme ücret ödemedim size tavsiye ediyorum çünkü üç senedir tanıdığım bir insan eğer yakınsanız istanbuldaysanız kesinlikle işin usatası hani ustacık olanlardan değil uğramanızda fayda var en azından bir fikir alırsınız aracınızı kontrol ettirirsiniz çayını çorbasını içersiniz muhabetti boldur öğreticidir hani meslek elden gider diyen ustalardan değildir ve gittiğinizde aracınızın mutlaka bi vidasına bi lambasına el atar bunlardan para almaz bazıları bi stop lambası değişimine 15 lira alıyor örnek ulaşmak isteyen olursa bu numaradan ulaşabilir MUSA USTA 0542 335 31 75 biraz reklam oldu ama arkadaşlar gidince anlicaksınız..

Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti simurg66 » 01 Haz 2016, 13:37

Onur yazdı:Aracımın ön takımda oluşan başka yerde belki malzeme 30 40 lira + içilikle 100 tl tutacak olan işleme ücret ödemedim size tavsiye ediyorum çünkü üç senedir tanıdığım bir insan eğer yakınsanız istanbuldaysanız kesinlikle işin usatası hani ustacık olanlardan değil uğramanızda fayda var en azından bir fikir alırsınız aracınızı kontrol ettirirsiniz çayını çorbasını içersiniz muhabetti boldur öğreticidir hani meslek elden gider diyen ustalardan değildir ve gittiğinizde aracınızın mutlaka bi vidasına bi lambasına el atar bunlardan para almaz bazıları bi stop lambası değişimine 15 lira alıyor örnek ulaşmak isteyen olursa bu numaradan ulaşabilir MUSA USTA 0542 335 31 75 biraz reklam oldu ama arkadaşlar gidince anlicaksınız..

Dünyada kurulmuş en uzun cümle olabilir Tavsiye için teşekkürler (İstanbullular adına)
simurg66
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bozoklu
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 Choice

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir