fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia

İleti yusard » 14 Ekm 2007, 22:56

Araçlarımız çok güzel, rahat, konforlu... ama şunu da gözardı etmemeliyiz araçlarımız çok erken arıza veriyor... fabiamı almadan önce 10 yıl boyunca reno 12 toros kullandım ve inanın 10 yıl boyunca 300ytl masraf etmedim .. fabiamı alalı yedi ay oldu yaptığım masraf 800ytl yi geçti...

sizce bu nerden kaynaklanıyor...

saygılar..

yusard
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 14 Ekm 2007, 23:02

aman kardeş bu sitede böyle laflar etme!!!
bazı skoda saplantılı arkadaşlar kabullenemiyorlar...

burada sadece skoda şöyle güzel,böyle harika ,başka marka araba olamaz hepsi kötü bir tek skoda iyi diyeceksin.....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 14 Ekm 2007, 23:10

[quote="guvenxoca"]aman kardeş bu sitede böyle laflar etme!!!

burada sadece skoda şöyle güzel,böyle harika ,başka marka araba olamaz hepsi kötü bir tek skoda iyi diyeceksin.....
[/QUOTE]

bu hisse nerden kapıldın Confused genel anlamda böyle olduğunu düşünmüyorum Smile başka araç kullanıp bu siteye üye olanlar var biliyosunuz skoda ortak noktamız ama paylaştığımız bir çok konu var Thumbs%20Up skodayla çok ilgilenirim ama şikayetlerimi herzaman dile getiririm kötümser yaklaştın biraz sanki LOL 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti skodacı » 14 Ekm 2007, 23:13

bencede kötümser bir yaklaşım...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yusard » 14 Ekm 2007, 23:20

hayır kötümser yaklaşmadım.. 2005 fabia choicem var aracımdan çok memnunum. ancak bu memnuniyet bana çok pahalıya patlıyor... şikayetim burdan...
yusard
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 14 Ekm 2007, 23:20

[quote="minik"][quote="guvenxoca"]aman kardeş bu sitede böyle laflar etme!!!

[/QUOTE]

bu hisse nerden kapıldın Confused genel anlamda böyle olduğunu düşünmüyorum Smile başka araç kullanıp bu siteye üye olanlar var biliyosunuz skoda ortak noktamız ama paylaştığımız bir çok konu var Thumbs%20Up skodayla çok ilgilenirim ama şikayetlerimi herzaman dile getiririm kötümser yaklaştın biraz sanki LOL 
[/QUOTE]

ben anladım o yaklaşımı Smile..geçen ki topiclerin birinden kalan bir tepki sanırım..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mygokhan » 14 Ekm 2007, 23:24

[quote="yusard"]hayır kötümser yaklaşmadım.. 2005 fabia choicem var aracımdan çok memnunum. ancak bu memnuniyet bana çok pahalıya patlıyor... şikayetim burdan...
[/QUOTE]

daha fazla donanım,daha fazla konfor,daha fazla sensör! ee bu kadar donanım olur bu kadar masraf..

mercedeste çalışan bir müşterimiz var..almanyada ikamet ediyor..mercedeste çalışıyor..adamın dediği şu

"sen gidip binlerce ytl para verip yıldız satın alıyorsun ama elektronik arızaları çıkıyor durmadan ve servise gidip duruyorsun..mercedes i boşver eski mercedes değil o" " al toyota bak keyfine sorunsuzca bin" "dünyanın en büyüğü toyota" diyor bizim müşteri

yani ne kadar çok özellik varsa o kadar sorun ihtimali var...
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti skodacı » 14 Ekm 2007, 23:26

yusard  kardeş,öncelikle 10 yıl kullanmış olduğun reno 12 toros la değil skoda fabia yı hiç bir markanın yeni nesil modelini eski nesil otolarla mukayese etmemen gerek...seninde malumum yeni nesil otolar artık neredeyse tamamiyle elektronik devreler üzerine kurulu...skoda fabia değilde vw,seat,audi almış olsaydın yine aynı düzeyde masraf yapar idin...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 14 Ekm 2007, 23:38

[quote="yusard"]hayır kötümser yaklaşmadım.. 2005 fabia choicem var aracımdan çok memnunum. ancak bu memnuniyet bana çok pahalıya patlıyor... şikayetim burdan...
[/QUOTE]

bende aynı şekilde şikayetlerim var size bişey demedim bu araçalara alışana kadar böyle şikayetlerimiz olucağa benziyo Smile

( yanlış anlamayın size değil ben guvenxonca arkadaşın dediği için dedim )
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti guvenxoca » 14 Ekm 2007, 23:43

[quote="minik"][quote="guvenxoca"]aman kardeş bu sitede böyle laflar etme!!!

[/QUOTE]

[/QUOTE]

e hocam şikayetci olunca burası skoda sitesi burada konuşma,antiskodacı,kendini bilmez,garip insan diyip duruyor millet...

onun için böyle yaklaştım...

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 14 Ekm 2007, 23:48

[quote="mygokhan"] [quote="minik"][quote="guvenxoca"]aman kardeş bu sitede böyle laflar etme!!!

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ben anladım o yaklaşımı Smile..geçen ki topiclerin birinden kalan bir tepki sanırım..
[/QUOTE]

evet aynen öyle kardeş...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 14 Ekm 2007, 23:54

sanırım siz olayı çözdünüz  ...Clap... en azından yanlış anlaşılmaları çözdük..

bu arada konu değişti  yusard arkadaştanda özür dilerim Embarrassed 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 15 Ekm 2007, 10:21

Aracı senden önce sahibi hor kullanmış olabilir. Saat gibi çalışan Choice sahipleri tanıyorum forumlarda...

Ne masrafları çıktı, yazarsan yardımcı oluruz...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti guvenxoca » 15 Ekm 2007, 10:53

neyse evet konuya dönelim....

kardeş tabiki torosla bir tutamazsın,toros nereee fabia neree

ne masraf açtı detaylı yazarsan yardımcı oluruz...

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti YNG_1968 » 15 Ekm 2007, 11:50

Ben de merak ettim gerçekten neresinin problemli olduğunu. Çünkü benim de 2005 Choice'um var ve yıllık bakımları dışında servise uğramadım henüz (maşallah)
YNG_1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti derude » 15 Ekm 2007, 13:02

[quote="yusard"]Araçlarımız çok güzel, rahat, konforlu... ama şunu da gözardı etmemeliyiz araçlarımız çok erken arıza veriyor... fabiamı almadan önce 10 yıl boyunca reno 12 toros kullandım ve inanın 10 yıl boyunca 300ytl masraf etmedim .. fabiamı alalı yedi ay oldu yaptığım masraf 800ytl yi geçti...

sizce bu nerden kaynaklanıyor...

saygılar..
[/QUOTE]

bence arkadaşım bu mantıkla gidersek en sorunsuz araç olarak sanırım "el arabası"  birinciliği alırSmile
derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 15 Ekm 2007, 13:08

Bu iş birazda şans.Şikayet var sitesinde neler neler var bir okuyun.Adamın sıfır aracına yağmurda su doluyor,gelde çıldırma!!

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti extreme30 » 16 Ekm 2007, 12:37

Ben skoda'ya yabancı değilim 1993 senesinde ilk skoda bayilerinden biriydik. 63 milyona skoda sattığımız zamanlarda örneğin renaultların yanından geçilmiyordu. Skoda hç bir zaman en iyi araba tabiki olmadı ama fiyat ve kalite oranı kurulduğu zaman bence skoda fiyatlarına göre alınacak ender arabalardan. Favorit , felicia ,enjektörlü felicia tümünü kullandım şimdide fabia tdi. Bence hesaplı ve kaliteli araç arıyorsak skoda ilk değerlendirme arasında olmalı. Şayet hesaplı kriterini çıkartıyorsak ozaman audi, vw, bmw yada diğer alternatifleri değerlendirin

Bunların hepsi şahsi fikrim yanlış değerlendirme de olabilir
extreme30
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir