fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia

İleti hakanerdogan » 16 Ekm 2007, 17:06

[quote="AV-2006"]Bu iş birazda şans.Şikayet var sitesinde neler neler var bir okuyun.Adamın sıfır aracına yağmurda su doluyor,gelde çıldırma!![/QUOTE]

bende böle düşünüyorum, şans derken bi önceki sahibini kastediyorum ben. 0 larda öle bi şey görülmesi binde bir.. 

-------------------------------------------------------------------------------------------

skoda için bi saplantı taşımak değilde, sevgi duymak diyelim buna. daha hiç bir lamba yaktığına şahit olmadım, bi arıza çıkarttığınada rastgelmedim.

tek sorun skodanızın bir önceki sahibi tarafından kötü kullanılmış olması diyorum ben. araba durup dururken niye arızalansın ki? elbet vardır bir sebebi...

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 16 Ekm 2007, 17:19

[QUOTE=hakanerdogan

tek sorun skodanızın bir önceki sahibi tarafından kötü kullanılmış olması diyorum ben. araba durup dururken niye arızalansın ki? elbet vardır bir sebebi...

hakan'a bu konuda katılıyorum.2004 model aracım 4.yaşını dolduracak şu ana kadar yaptığım masrafların hemen hemen hepsinin kökeni önceki sahibesinden kaynaklanıyor.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti fabialife » 16 Ekm 2007, 19:11

arkadaşlar birçok marka araç kullandım, 1960 larda skoda station aracımızda vardı  ve o zaman ıspartadaki 5-10 araçtan biriydi. 2005 model fabia choıce sıfır aldım ve 3 yıldır kullanıyorum, periyodik bakım haricindeki tek yaptığım masraf 100 ytl ye karter muhafazası taktırdım o kadar.
bu araçların emniyet donanımları sınıflarının çok üzerinde ve biliyorsunuz ki bunların tamamı elektronik. bu arabalara adam gibi biner ve standart bakımlarını yaptırırsanız pek başınız ağrımaz.

alman arabalarının tamamı böyledir. bu nedenle eğer ikinci el araç alıyorsanız fiatı biraz fazla bile olsa km.si düşük ve güvendiğiniz insanlardan almaya çalışın ki sürpriz masraflarla karşılaşmayasınız.

ayrıca tabi biraz şans faktörünü de unutmamak lazım.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir