Skoda İçin Kol Dayama Konsolu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda İçin Kol Dayama Konsolu

İleti MaNiFeSTo » 04 Kas 2007, 01:27

Merhaba değerli Skodacılar.
Bugün bir online satış sitesini gezerken iki adet kolçak gördüm. Fiyatı çok uygun; ama önemli olan Skoda'ya uyar mı uymaz mı, asıl mesele bu? Acaba el frenini engeller mi; el freninin hemen gerisindeki bardaklık falan olan kısma uyar mı?
Yeni Skoda Fabialar için soruyorum.

Birinci Kolçak

İkinci kolçakta renk seçenekleri de mevcut. Ayrıca ikinci kolçağı yabancı bir adresten yakın resimlerle önizleme yaptım. O adresi de vereyim. Orada farklı çeşitler de var

bu sitede markalara göre belirtilmiş, ama ben skoda için bulamadım. Belki bunlardan biri uyabilir?

Ne dersiniz?

Uyarsa almayı düşünüyorum?

Fikirlerinizi bekliyorum...

MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 04 Kas 2007, 19:11

Birinci olarak yazdığın kolçak ı forumda birisi daha önce almış takmıştı arabaya. Bence çok kaba ve çirkin oluyor. ikinci nasıl olur bilemem ama daha kibar gibi.

slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kabasakal » 04 Kas 2007, 19:55

birde buna bak istersen.getirebilirsen daha hoş durabilir.yada benzer birşey (tabi bu benim şahsi fikrim)

birde bu tipler var Big%20smile

kabasakal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 04 Kas 2007, 21:14

Teşekkürler fikirleriniz için.
Birde 4. Levent'te satış yeri var. Oraya gitmeyi düşünüyorum. Asıl ithalatçı orası sanırım. Deneyerek almak en iyisi olmalı. ModaCar isminde. Komple araba aksesuarı satışı yapıyor.

MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir