Skoda Fabia Oto İnceleme...Unutanlara!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Fabia Oto İnceleme...Unutanlara!!!

İleti ali » 12 Arl 2007, 23:28

hocam skodalar pahalı aslında. ucuz gibi geliyor herkese, ama tam tersi.  diğer markalar daha ucuz. sıradan ve ucuz araba imajı kesinlikle yanlış.

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 12 Arl 2007, 23:31

mesela 2001 octi elegance 17-18 civarında.  opelin, reno'nun, hondanın toyotanın vs. 2001 model arabaları bu kadar etmiyor. yani skoda ucuz değil, ikinci eli bile.  2004 astrayı 18 e almıştık. 2004 octi yi alamazsın o fiyata...
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 13 Arl 2007, 02:00

selam arkadaşlar ben bursa da yaşıyorum ve manisada okuyorum yeni fabia yı alalı 1 ay oldu ama daha 2 şehirde de 1 tane bile görmedim ama şuna şahit oldum nereye gidersem gideyim ilgi direk arabamda millet birbirine gösteriyor hele ilk aldığım gün bursada trafiğe çıktığımda millete gülmekten arabayı kullanamadım çünkü birbirlerini dirsekleyip gösteriyorlardı yada ışıkta yanımda durunca uzun uzun inceliyorlardı :)) hatta otopark a bıraktım geri döndüğümde bütün otopark görevlileri arabanın başındaydı görmeniz lazımdı :))) 
ayrıca arabadan çok memnunum 1.2 kullanıyorum performansıda gayet iyi almayı düşünenler varsa hiç düşünmesinler bile :)
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Arl 2007, 02:04

[quote="she_devil"]selam arkadaşlar ben bursa da yaşıyorum ve manisada okuyorum yeni fabia yı alalı 1 ay oldu ama daha 2 şehirde de 1 tane bile görmedim ama şuna şahit oldum nereye gidersem gideyim ilgi direk arabamda millet birbirine gösteriyor hele ilk aldığım gün bursada trafiğe çıktığımda millete gülmekten arabayı kullanamadım çünkü birbirlerini dirsekleyip gösteriyorlardı yada ışıkta yanımda durunca uzun uzun inceliyorlardı :)) hatta otopark a bıraktım geri döndüğümde bütün otopark görevlileri arabanın başındaydı görmeniz lazımdı :))) 
ayrıca arabadan çok memnunum 1.2 kullanıyorum performansıda gayet iyi almayı düşünenler varsa hiç düşünmesinler bile :)
[/QUOTE]

EE gördüler gıcır gıcır arabayı bakarlar tabiLOLLOL

Yeni üyesiniz galiba.. Aramıza hoşgeldiniz...Clap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 13 Arl 2007, 02:07

ewt yeni üyeyim :) ayrıca teşekkür ederim

sanırım benim arabada biraz ilgi çekici çünkü siyah ama üstü beyaz tavan durum böyle olunca millet biraz afallıyor sanırım bu ne diye :)))
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Arl 2007, 02:14

[quote="she_devil"]ewt yeni üyeyim :) ayrıca teşekkür ederim

sanırım benim arabada biraz ilgi çekici çünkü siyah ama üstü beyaz tavan durum böyle olunca millet biraz afallıyor sanırım bu ne diye :)))
[/QUOTE]

Mini Cooper gibi ilgi çekici:

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 13 Arl 2007, 02:15

evet işte aynen budur :)) nerden buldun valla ben o kadar aradım bulamadım :(

she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Arl 2007, 02:16

[quote="she_devil"]

evet işte aynen budur :)) nerden buldun valla ben o kadar aradım bulamadım :(

[/QUOTE]

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 13 Arl 2007, 02:17

allah allah yeni falan eklendi sanırım ben bu adreslere yüzlerce defa baktım yada ben körüm onu anladım Embarrassed
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Arl 2007, 02:19

[quote="she_devil"]allah allah yeni falan eklendi sanırım ben bu adreslere yüzlerce defa baktım yada ben körüm onu anladım Embarrassed[/QUOTE]

SmileestağfurullahLOL

Fabia ilk çıktığında sitesinden inndirmiştim:)
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 13 Arl 2007, 02:20

LOL demek ki bakmak ile görmek arasında gerçekten fark varmışLOL
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Arl 2007, 02:22

[quote="she_devil"]LOL demek ki bakmak ile görmek arasında gerçekten fark varmışLOL[/QUOTE]

Şu an resim kursuna gidiyorum, orada bu fark çok anlaşılır hale geliyor...LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Arl 2007, 03:46

[quote="mkemal"][quote="irfant"][quote="mkemal"]Arac perfromans ve konfor ayrintilari acisindan cok iyi ancak bunu daha once bi kac kez daha yazmistim ki ic gogus plastigi cok iyi malzmeden yapilmamis o yuzden ben ses problemi yasiyorum ama cogu binen bunu farketmiyor bile ki bu birazz da benim detayciligimdan kaynaklaniyor.

Onun disinda fiyat biraz pahali o yuzden su siralar cok fazla piyasa da olmamasi normal ama zamanla indirimlerle beraber daha da cogalacagini tahmin ediyorum...

Tavan hava yastigi, mercek farlar, klimatronik vs en ust donaniminda bulunuyor ve dizel icin fiyati yaklasik 36.000 civari ki o yuzden tercih edilecegini pek zannetmiyorum...

Benim tek sikayet ettigim nokta ses olayi dedigim gibi onun disinda hakikaten performans, gorunus ve konfor acisindan cok memnunum saygilar...
[/QUOTE]

Roomster da aynı göğüse, konsola sahip. Ben de ses sorunu hiç olmadı, neredeyse 1 sene olacak alalı. Bazen montajdaki bir aksilikten kaynaklı olabiliyor. Serviste şikayetini hallederler.
[/QUOTE]

Irfan bey,

Serviste bana soylenen aynen suydu ki hala aklima geldikce sinirlerim bozuluyor. Test surusunu yaptik, akabinde konusmalari size gondereyim..

Ben: "ses var degil mi ben yanlis duymuyorum"

Servis basustasi: "Evet, ama abi bunlarin hepsi boyle, senin daha onceki araban neydi?"

Ben: "Golf IV"

Servis basustasi: "Yapma ya abi, sen nie golf satarsin da skoda fabia alirsin keske octavia alsaydin o golf le ayni sinif onda bunun gibi ses falan olmaz daha tok bi araba bu hafif biraz ondan yapiyor"

Ben: "Usta sacmalama ya bnm golf 1290 kg du bu 1210 kilo 80 kiloyu mu basima cakion tamam bakacaz bi caresine"

Ozetle tr deki servis anlayisi budur hersey araci satana kadar daha sonrasi hikaye ama hakkimi nasil arayacagim hala onu dusunuyorummm
[/QUOTE]

ATA SKODA Angry başka bişey demiyorum... bir gün birinin topuna sıkacam ama...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir