Fabia Motor Muhafaza Arıyorum,ACİL...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Motor Muhafaza Arıyorum,ACİL...

İleti don q » 13 Kas 2007, 20:02

Arkadaşlar,fabiama motor muhafaza arıyorum (hani motorun altında ki plastik carter muhafaza diye geçen parça).Uygun fiyata nerden nasıl alabilirim bu konuda yardımcı olabilcek varsa iletişime geçelim.Kargoyla sipariş verebilirim.Ayrıca fabiaya uygun başka bir model/marka olurmu.nasılsa çok önemli olmayan bir parça?

don q
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti şimşek2334 » 14 Kas 2007, 13:05

boşver o parçayı taksan ne olur takmasan ne zaten plastik bir parça yaptırabiliyoresan sac tan yaptır benimkindede yoktu ama dikkat etmek lazımm
şimşek2334
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 14 Kas 2007, 13:49

[quote="don q"]Arkadaşlar,fabiama motor muhafaza arıyorum (hani motorun altında ki plastik carter muhafaza diye geçen parça).Uygun fiyata nerden nasıl alabilirim bu konuda yardımcı olabilcek varsa iletişime geçelim.Kargoyla sipariş verebilirim.Ayrıca fabiaya uygun başka bir model/marka olurmu.nasılsa çok önemli olmayan bir parça? [/QUOTE]

plastik muhafaza yarımdır aracı korumaz. sadece su sıçramasını önler birde çok yavaş tümsek atlarkan sürterse sesinden anlarsın. onun yerine orjinal muhafaza taktır.  onlar tam boy çok kalın şaçtan yapıldığı için karteri ve motorum altını tamamen korur.  polonun ki de uyuyor özel servislerde veya parçayı alıp herhangi bir kaportacıda taktırabilirsin. orjinallerin fiatları 130-140 milyon civarında 60-70 milyona olanlarda varmış onlar nasıl bir şey bilmiyorum. kartel muhafazası takılınca arabanın altı 3-4 cm alçalıyor ona dikkat edeceksin.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir