kasko kapsamı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kasko kapsamı

İleti ak@y » 03 Ekm 2006, 02:41

geçen ay açık hesap taksitle yaptırdığım kaskomun bugün ilk taksidini ödemeye gittim fakat bütün borcumu kapatıp çıktım kafam baya rahatladı  hem araba taksidi hem kasko taksidi gözümü korkutuyordu kasko borcundan kurtulmuş oldum 100 milyona yakında indirim yaptılar. utanmasam anahtarları bile üzerinde bırakacağım kasko kadar iyi birşey yok geçende arka koltuğum sigaradan ötürü yandı kaskom  bozulmadı ve ücretsiz  yapıldı birde küçücük bir bilgi vereyim autoking isminde bir firma kasko şirketleriyle anlaşma yapmış küçük hasarlarınızı ücretsiz olarak kaskoyu delmeden yapıyor poliçelerinizi  kontrol etmenizde fayda var

ak@y
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 03 Ekm 2006, 10:22

[quote="bl@l54"]

geçen ay açık hesap taksitle yaptırdığım kaskomun bugün ilk taksidini ödemeye gittim fakat bütün borcumu kapatıp çıktım kafam baya rahatladı  hem araba taksidi hem kasko taksidi gözümü korkutuyordu kasko borcundan kurtulmuş oldum 100 milyona yakında indirim yaptılar. utanmasam anahtarları bile üzerinde bırakacağım kasko kadar iyi birşey yok geçende arka koltuğum sigaradan ötürü yandı kaskom  bozulmadı ve ücretsiz  yapıldı birde küçücük bir bilgi vereyim autoking isminde bir firma kasko şirketleriyle anlaşma yapmış küçük hasarlarınızı ücretsiz olarak kaskoyu delmeden yapıyor poliçelerinizi  kontrol etmenizde fayda var

[/QUOTE]

Bir konuyu gözden kaçırma! Anahtarı üstünde bırakırsan, çalınan araban için kasko zırnık ödemiyor. Aman dikkat Pinch
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 03 Ekm 2006, 10:57

[quote="irfant"][quote="bl@l54"]

[/QUOTE]

Bir konuyu gözden kaçırma! Anahtarı üstünde bırakırsan, çalınan araban için kasko zırnık ödemiyor. Aman dikkat Pinch
[/QUOTE]

+1198 Clap
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ak@y » 03 Ekm 2006, 15:28

yav anlayın işte ne demek istediğimi arabada anahtar bırakmam öyle bir huyum yok sadece rahatlığını dile getirebilmek için söyledim Thumbs%20Up
ak@y
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir