Skoda Fabıa Anten Problemı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Fabıa Anten Problemı

İleti cracks » 29 Kas 2007, 13:19

Oncelıkle Herkese Merhaba...Adım Serhat Turhan...Yenı Fabıalıyım

2006 1,4 TDI Fabıa HB sahıbı oldum 1 ay kadar once...

29 ekimde herkesın bayrak coskusu tavana vurmusken ve ıstanbul kopru trafıgınde boğusurken elınde antenlere asılabılen bayraklar olan bı genc arkdashdan 3 tane bayrak aldım... aıledekı herkese dagıttım ve bende guc bela antenıme gecırdım...Arabam kırmızı oldugundan dolayı cokda şık duruyordu bayrak...

Problem de o şıklıktan baslamılş olsa gerek...O gece arabamın uzerındekı antene takılı bayragı caldılar yada kopartıp attılar...

O esnada benım antenım de ıcerıden kırılmıs...Teybım sureklı kesıntı ve cızırtı yapıyor Hareket halınde ıken...Antenı Oynattıgımda kırık farkedılıyor...

Daha ewwel basına buna yakın bı problem gelen warmı , malıyetı nedır , orjınal anten mı kullanmalı , yoksa sharky denılen antenler bu modele de uyarmı...

sımdıden tesekkurler...

cracks
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 29 Kas 2007, 13:28

Shark antenler uyar ama Fabianın 402 model radyosu zaten parazite elverişli bir model.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti cracks » 29 Kas 2007, 13:45

eklmeyı unutmusum , aracımda alpıne CDA-9847R teyp war...Araya wolswagenlerde kullanılan guclendırıcı soket de taktırmıstım...

yenı basladı parazıte....
cracks
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir