yakıt tasarrufu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yakıt tasarrufu

İleti zubi » 21 Eyl 2006, 18:41

slm  arkadaşlar..şu anda  internet  üzerinden 
satışı  yapılan  ekoyak adlı  bir  yakıt 
tasarruf  ürününü  inceliyorum...içinizde  bu 
ürünü  kullanan  oldumu...benim 1.4  68bg  
fabiam  var.birçok  değişik  yorum 
karşısında  tereddütte  kaldım  işe  yarar mı 
yaramaz mı ?kullanan  varsa  lütfen  cvp 
yazsınn.herkese  ii  günler..

zubi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 21 Eyl 2006, 21:31

ben önceki arcımda (favorit)ona benzer bi katkı kullandım ismi bor'du  araba 2.veya 3.viteste bile kalkıyodu motor çok sesizleşmişti....ama sonrası hararetle başladı conta bile değişti....... Censored
sonra bigün söküp attım bidahada orjınal harici bişey kullanmıyorum ....

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti yonetici » 21 Eyl 2006, 21:39

[quote="zubi"]slm  arkadaşlar..şu anda  internet  üzerinden  satışı  yapılan  ekoyak adlı  bir  yakıt  tasarruf  ürününü  inceliyorum...içinizde  bu  ürünü  kullanan  oldumu...benim 1.4  68bg   fabiam  var.birçok  değişik  yorum  karşısında  tereddütte  kaldım  işe  yarar mı  yaramaz mı ?kullanan  varsa  lütfen  cvp  yazsınn.herkese  ii  günler.. [/QUOTE]

Taktırmayın! öğrendiğim kadarıyla finansal bir nakit çevirme olayında başka birşey değilmiş. Zaten 2 adet dandik mıknatısın yüksek meblağlarla satılmasıda bundan ileri geliyor. Sizin paranızı alıyorlar geri iade garantiside olduğu için kafanıza takmıyosunuz 2-3 aydan önce zaten iade almıyorlar o zamana kadar paranızı faizle değerlendiriyorlar. Birçok kişide zaten ürünü söküp atıyor ama parasını iade almaya bile gitmiyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti lazianke » 02 Ekm 2006, 06:57

EKO 66 DİYE BİR CİHAZ VAR DİZELDE %35 BENZİNLİDE %25 TASARRUF İDDİA EDİYORLAR. CİHAZ 10 YIL GARANTİLİ.YAKITI AZALTTIĞI GİBİ ÇEVRE DOSTU VE DE YAĞ DEĞİŞİMİNİN 30-40 BİNLERE KADAR ÇIKARTTIĞI İDDİA EDİLİYOR. TAKTIRAN YA DA BU CİHAZ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞINIZ.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti yonetici » 02 Ekm 2006, 10:52

Kafanızı böyle dandik cihazlarla meşgul etmeyin bir önceki mesajımda çarkın nasıl döndüğünden bahsettim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir