CAM SUYU SEVİYESİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CAM SUYU SEVİYESİ

İleti destiny » 27 Arl 2007, 22:45

arkadaşlar aracımı henüz iki ay önce aldığımdan dolayı hiç cam suyu ilave etmedim dün seviyesini kontrol edeyim dedim fakat ne mümkün cam suyu deposu bildiğiniz gibi motorun altında görülmüyo acaba classic fabialarda cam suyu ikazı mevcut mu eğer yoksa cam suyunun seviyesini nasıl öğrenebiliriz yardımlarınızı bekliyorum 

destiny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 27 Arl 2007, 22:58

akünün o taraflarda mavi kapaklı, uzun borulu böle aşağı doğru iniyor. indikçe genişliyor. arabayı karşına alıp kaputu aç, sağ taraflarda.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti goksu » 27 Arl 2007, 23:08

[quote="destiny"]

arkadaşlar aracımı henüz iki ay önce aldığımdan dolayı hiç cam suyu ilave etmedim dün seviyesini kontrol edeyim dedim fakat ne mümkün cam suyu deposu bildiğiniz gibi motorun altında görülmüyo acaba classic fabialarda cam suyu ikazı mevcut mu eğer yoksa cam suyunun seviyesini nasıl öğrenebiliriz yardımlarınızı bekliyorum 

[/QUOTE]

Benim Octavia da cam suyu uyarısı yok, fabia'da da yoktur, hatta böyle bir uyarısı olan araç varmı onuda bilmiyorum. Cam suyu seviyesini bilmeye pek gerek yoktur, zaman zaman kapağını açıp dolana kadar ilave edin. Hatta benzinliklerde satılan antifrizli cam suyu ile doldurun ki kışın donmasını önlemiş olursunuz.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti angora » 27 Arl 2007, 23:55

benim fabinin cam suyu uyarısı var
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 27 Arl 2007, 23:59

CAM SUYU PÜSKÜRTMEYE BAS GELİYORSA VAR GELMİYORSA EKLERSİN
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 28 Arl 2007, 01:52

[quote="angora"]benim fabinin cam suyu uyarısı var
[/QUOTE]

benim bildiğim sadece 2001 elegancelerde var o özellik..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti irfant » 28 Arl 2007, 10:01

[quote="destiny"]

[/QUOTE]

Görünen kısımdaki su gözden kaybolunca ekliyorum. 2 litre civarı bir hacmi var. Çok nadir bir kaç seri ve model dışında cam suyu uyarısı yok. Yeni Fabia ve Roomster'da sadece far yıkama özelliği olan modellerde uyarı ışığı var.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir