şimdi fabialı olduk

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

şimdi fabialı olduk

İleti irfant » 29 Arl 2007, 12:39

Hoşgeldin, hayırlı olsun!

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti octaviaA5adana » 29 Arl 2007, 13:34

hoşgeldin, bencxe herşeye rağmen güvendiğin bir ustaya göster derim debriyajı ileride daha masraflı sorunlar acabilir
octaviaA5adana
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 29 Arl 2007, 16:15

aracınız hayırlı olsun.

debriyaj balatasının tamamen kullanımla alakalı bir ömrü vardır. bitmeye yakınken kaçırmaya başlar zaten hissedersiniz.değiştirmekte acele etmeyin.

havalandırma ızgaralarına gelince takımı için 250 tekine de 150 gibi bir rakam istemişlerdi. hayati bir parça olmadığı için değiştirmenizi önermem. aynı sorun benim araçta da var. ızgaraları düz yönde sabitliyorum. öyle kullanmaya devam ediyorum... türk usulü bir çözüm ama plastik parçasına o kadar para dökmeye değmez.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti tunsew » 29 Arl 2007, 21:22

Ya arkadaşlar bu ne karşılama hiç ummazdım, teşekkürler, Cümlemize hayırlı trafikler dilerim. Tavsiyenize teşekkürler. Balata işine gelince bence şimdilik bir sorun yok galiba. Geçenlerde bir gence bir yerde bir yere çeksin diye arabayı verdim onunda doğanı vardı 3-5 metrelik bir sürüşte abi dedi senin debriyaj balatası tükenmiş dedi çok yukarta kavrıyor dedi ben de ordan işkillendim.Araba farkından da olabilir. Anlayan bir arkadaş denk gelince bakacaz, tabi ustaya işimiz dşünce de sorarız. İyi akşamlar
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti tunsew » 29 Arl 2007, 21:29

Ayağımı 1/3 oranında çektiğimde kavrama başlıyor gibi ikinci 1/3 lük dilimde kavrama tam olarak gerçekleşiyor galiba ve yavaş çekersem ayağımı yavaşça kalkıyor araba tam çekmeden de ayağımı rahatlamıyor. Vites yükseltmelerde ani hızlanmalar oluyor mu olmuyor mu ben bilemiyorum ki. Anlayan birine göstereceğiz galiba girdi bir kere aklımıza...
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti tunsew » 29 Arl 2007, 21:30

ne gibi sorunlar açabilir dersiniz SKODACI kardeş
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC