simit tank

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

simit tank

İleti sungurlulu73 » 17 Oca 2008, 18:37

yok öyle düşünme bence kaliteli lpg sistami iyi sonuç veriyor bence

sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti freeZe » 17 Oca 2008, 19:00

[quote="sungurlulu73"]Angry arkadaşlar bende 1.4 16v 101 bg elegance fabiş aldım. fabişimin simit lpg tankı var ama stepnem bagajda duruyor. bagaj küçük.ne yapmalıyım.? Ayrıca aldığımda krikom yoktu. ne kadardır acaba .bulabilirmiyim ? saygılar herkeseClap[/QUOTE]
valla tavsiyem küçük istepne almanız

tabi bulabilirseniz (honda ve citroenlerde var bildiğim kadarıyla)

bazı yeni model arabalarda var sizin fabianın jantı kadar bir teker incecik küçücük içi dolu turşucuk.....

ama bulunmuyormuş taksiciler özellikle bir dünya para verip alıyorlarmış yeni arabalardan simit tank için
freeZe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sungurlulu73 » 17 Oca 2008, 19:12

[quote="freeZe"][quote="sungurlulu73"]Angry arkadaşlar bende 1.4 16v 101 bg elegance fabiş aldım. fabişimin simit lpg tankı var ama stepnem bagajda duruyor. bagaj küçük.ne yapmalıyım.? Ayrıca aldığımda krikom yoktu. ne kadardır acaba .bulabilirmiyim ? saygılar herkeseClap[/QUOTE]
valla tavsiyem küçük istepne almanız

tabi bulabilirseniz (honda ve citroenlerde var bildiğim kadarıyla)

bazı yeni model arabalarda var sizin fabianın jantı kadar bir teker incecik küçücük içi dolu turşucuk.....

ama bulunmuyormuş taksiciler özellikle bir dünya para verip alıyorlarmış yeni arabalardan simit tank için
[/QUOTE]
fabiasm  arkadaşımın tavsiyesine uydum şimdilik iyi oldu sağolasınız
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zugor » 17 Oca 2008, 21:07

[quote="sungurlulu73"]Angry arkadaşlar bende 1.4 16v 101 bg elegance fabiş aldım. fabişimin simit lpg tankı var ama stepnem bagajda duruyor. bagaj küçük.ne yapmalıyım.? Clap[/QUOTE]

belki benim yaptığım gibi çakmakla çalışan bir kompresör veya hem patlak lastiği hem tamir eden hemde şişiren tek kullanımlık spreyler var onlardan alıp stepneyi de en azından şehir içinde eve bırakabilirsiniz.geçenlerde birgün sabah kalktım tam işe gidecekken bi baktım lastik janta kadar inmiş kompresörle 5-6 dakika içinde normal basıncına kadar şişirdim daha sonra lastikçide tamir ettirdim.böylece krikoyada ihtiyacın kalmaz. buda bi alternatif ben uzun süredir bu şekilde kullanıyorum memnunun.
zugor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sungurlulu73 » 18 Oca 2008, 20:08

belki benim yaptığım gibi çakmakla çalışan bir kompresör veya hem patlak lastiği hem tamir eden hemde şişiren tek kullanımlık spreyler var onlardan alıp stepneyi de en azından şehir içinde eve bırakabilirsiniz.geçenlerde birgün sabah kalktım tam işe gidecekken bi baktım lastik janta kadar inmiş kompresörle 5-6 dakika içinde normal basıncına kadar şişirdim daha sonra lastikçide tamir ettirdim.böylece krikoyada ihtiyacın kalmaz. buda bi alternatif ben uzun süredir bu şekilde kullanıyorum memnunun.
[/QUOTE]
o baksetmiş olduğunuz spreyler lastiği öldürüyormuş diye duydum o yüzden sıcak bakmadım.
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zugor » 18 Oca 2008, 21:13

ben onlardan hiç kullanmadım o yüzden o konuda bir bilgim yok bende çakmakla çalışan kompresöe var onu kullanıyorum.
zugor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguneri » 21 Oca 2008, 19:10

Benimde depom simit. Stepneyi ise bodruma yerleştirdim. :D

oguneri
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir