yeni fabia ya ne oldu??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni fabia ya ne oldu??

İleti sainz » 09 Oca 2008, 13:57

Staff change at Škoda Auto Design Department
Jozef Kaban become the successor to Jens Manske, Head of the Škoda Auto Design Department, who is about to end his successful mission and join the VW Group Design Department on 1 February, 2008.

Jens Manske's team has designed the next-generation Superb, several other vehicles the production of which is being prepared, as well as a number of concepts over the period of his engagement in the Company. At the VW Group Design Department led by Walter de Silva, Jens Manske is going to be responsible for new tasks.

Joining the Škoda Auto Design Department on the day when Jens Manske is leaving, the successor to Mr. Manske is Jozef Kaban, a manager who has been responsible for exterior design at Audi until now. Jozef Kaban (in the top picture) was born on 4 January, 1973 in Námestovo, Slovakia. In 1991, after graduating from a school of art design (four-year studies), he started to study at the Academy of Fine Arts & Design in Bratislava, Slovakia (majoring in Product And Industrial Design).

Çok kısaca tercüme edersek; Skoda Design' in başındaki yeni nesil Superb' in ve diğer bir çok modelin ve prototipin de tasarımını yapan Jens Manske, görevini, şu ana kadar Audi dış görünümünden sorumlu tasarımcı Jozef Kaban' a devrediyormuş.

Tamamını tercüme edemedim.Embarrassed İngilizce bilen arkadaşlar aşağıdaki linkten okuyabilirler:
http://new.skoda-auto.com/COM/about/inf ... Kaban.aspx

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti mygokhan » 09 Oca 2008, 14:16

[quote="sainz"]Staff change at Škoda Auto Design Department
Jozef Kaban become the successor to Jens Manske, Head of the Škoda Auto Design Department, who is about to end his successful mission and join the VW Group Design Department on 1 February, 2008.

Jens Manske's team has designed the next-generation Superb, several other vehicles the production of which is being prepared, as well as a number of concepts over the period of his engagement in the Company. At the VW Group Design Department led by Walter de Silva, Jens Manske is going to be responsible for new tasks.

Joining the Škoda Auto Design Department on the day when Jens Manske is leaving, the successor to Mr. Manske is Jozef Kaban, a manager who has been responsible for exterior design at Audi until now. Jozef Kaban (in the top picture) was born on 4 January, 1973 in Námestovo, Slovakia. In 1991, after graduating from a school of art design (four-year studies), he started to study at the Academy of Fine Arts & Design in Bratislava, Slovakia (majoring in Product And Industrial Design).

Çok kısaca tercüme edersek; Skoda Design' in başındaki yeni nesil Superb' in ve diğer bir çok modelin ve prototipin de tasarımını yapan Jens Manske, görevini, şu ana kadar Audi dış görünümünden sorumlu tasarımcı Jozef Kaban' a devrediyormuş.

Tamamını tercüme edemedim.Embarrassed İngilizce bilen arkadaşlar aşağıdaki linkten okuyabilirler:
http://new.skoda-auto.com/COM/about/inf ... Kaban.aspx

[/QUOTE]

teşekkürler sainz usta..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti she_devil » 09 Oca 2008, 15:09

ben 2 aydır yeni fabia kullanıyorum(bu resimde gördüğünüzün aynısını) bursa da şu anda 4-5 tane gördüm sanırım fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih edilmiyor ama roomster denilen arabayı hiç görmedim bile bence fabia ile karşılaştırmayın ikisini çünkü fabia nın yanınıda o araba çok şekilsiz kalıyor arabanın biraz albenisi olmalı.  trafiğe çıktığımda yoldaki hiç bir araba benim fabiam kadar ilgi çekmiyor çünkü herkez alışmış yollarda getz polo yada corsa görmeye insanlara kal geliyor yeni fabia yı görünce LOL
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 09 Oca 2008, 15:20

cok güzel yazmışsın evet heryerde golf var getz var o zman ilgi ceker! tutmaması daha iyi dir ama herkezde olması kötü olur. bizim sitede komşuda var inceledim beyendim And yakasında her sabah 8 de bağdat cadde fabia görüyorum ama roomster hiç görmedim inceleyemedim bile!:S
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 09 Oca 2008, 15:26

bencede roomster le fabia yı karşılaştırmayın çünkü roomi daha güzel fabiadan daha geniş siz görmediğiniz için beğenmiyosunuz en üst donanımlı bi roomiyi inceleyin o zaman anlarsınız ne demek istediğimi ama herkesin zevki ayrı tabi zevkler ve renkler tartışılmaz siz beğenip almışsınız hayırlı olsun güle güle kullanın bende bnm fabişi almadan önce yenisini alıcaktım sonra vazgeçtim eski kasa aldım bana eski kasalar daha cazip geldi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiasm » 09 Oca 2008, 23:44

bence yeni fabia  roomster den daha güzel
ama biz millet olarak büyük, bagajı daha da büyük arabalardan hoşlanıyoruz, genellikle kalabalık ailelerden oluştuğumuz için

kimse 35 milyar verip de yeni fabia yı almaz

1 veya 2 yaşında dizel octavia dururken

tabi bunun gibi 1000 tane alternatif varken 
fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 11 Oca 2008, 17:46

Yaaa ARkadaşlar baa yardım edinn:))) eşimde YARİs var 2 gün sonra doğum günü diyorum büyük olay yapıyım yeni fabia elegance 1,6 otm nasıl? kullanan inceyelen varmıı? varsa bayan yaris den sonra rahat kulanırmı??   yAda 1,4   :))  1,6 biraz pahhalı bea
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 11 Oca 2008, 17:48

Aracı kullandım, benzin açısından ekonomik değil 1.6 otomatik. Kullanımda sıkıntı çekmez bence.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti serdar89 » 11 Oca 2008, 17:51

yaris 1,2 direk 1,6 biraz tehlikeli :))) ama aradım maltepe yücemotoru ellerinde 1,6 otm metalik gri varmışş:((
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 11 Oca 2008, 17:52

dizelde kamyon gibi yavv bayan dizel kullanmaz
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 11 Oca 2008, 20:24

[quote="serdar89"]dizelde kamyon gibi yavv bayan dizel kullanmaz [/QUOTE]

Neden???Bir çok bayanda Polo, Fabia TDI mevcut...

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti AV-2006 » 11 Oca 2008, 21:37

[quote="she_devil"]ben 2 aydır yeni fabia kullanıyorum(bu resimde gördüğünüzün aynısını) bursa da şu anda 4-5 tane gördüm sanırım fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih edilmiyor ama roomster denilen arabayı hiç görmedim bile bence fabia ile karşılaştırmayın ikisini çünkü fabia nın yanınıda o araba çok şekilsiz kalıyor arabanın biraz albenisi olmalı.  trafiğe çıktığımda yoldaki hiç bir araba benim fabiam kadar ilgi çekmiyor çünkü herkez alışmış yollarda getz polo yada corsa görmeye insanlara kal geliyor yeni fabia yı görünce LOL [/QUOTE]

Yeni Fabia'nızı güle güle kullanın.Roomster şekilsizse önü sizinkiyle aynı.Arkası ise bence en çok albenisi olan araç.LOL

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti lazianke » 12 Oca 2008, 05:36

[quote="AV-2006"][quote="serdar89"]dizelde kamyon gibi yavv bayan dizel kullanmaz [/QUOTE]

Neden???Bir çok bayanda Polo, Fabia TDI mevcut...
[/QUOTE]
bayandan dizel alınmaz. tecrübeyle sabittir.Smile
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti serdar89 » 12 Oca 2008, 13:21

dün konuştum bügün giidicem el sıkışıcam metalik grii resimleri atarımm :))
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 12 Oca 2008, 13:22

1,6 otm elegance
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 12 Oca 2008, 13:31

Roomster seçmememin sebebi,dışardan ticari araç gibi durmasıydı ama ben fabiamdan da mutluyum,memnunum,seviyorum bu da yeni bir resim =)

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 12 Oca 2008, 13:31

Ne kadar da şirin duruyor :=)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 12 Oca 2008, 19:00

roomster denilen araba ticari araç gibi duruyor fabia yı incelerken roomster ı da inceledim gerçekten hiçbir çekiciliği yok satıcı kendisi söyledi roomster almaya gelenler bile vazgeçip yeni fabia ya dönmüşler :)) ben açıkcası bir bayanı roomster kullanırken düşünemiyorum gerçekten çok şekilsiz olur LOLLOLLOL
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir