TRİGER ZİNCİRİ FİYATI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TRİGER ZİNCİRİ FİYATI

İleti PİCK-UP » 18 Oca 2008, 13:36

skoda fabia 1,2 eksantrik zincirinin fiyatı;;;
45 YTL (orjinal)

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sungurlulu73 » 18 Oca 2008, 19:59

[quote="isnilgiz"]mexus blk kardeş arabanın vin kodu vadır, ayrıca motor cinsini ve şanzıman tipini gösteren kodlar vardır eğer onları bana pm le gönderebilirsen trigerinin zincirli mi ya da kayışlı mı olduğunu gösteren çizimli resmini gönderebilirim sanıyorum. Ben de bir program var da. Şimdiye kadar hep octavia ya bakmıştım ama fabia ile diğer skoda modellerinin parçaları için de seçenek var.[/QUOTE]
 slm arkadaşım sende mademki ptogram var o zaman şu bizim araçlar hakkındaki bilgileri net olarak bizimle paylaşırsan herkesi mutlu edersin benim aracım aşağıda mesela.

şimdiden teşekkürler
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isnilgiz » 21 Oca 2008, 02:55

isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti isnilgiz » 21 Oca 2008, 02:56

Yukarıda uygulama resmi olan ve şu internette satılan otomobil parça cdleri var ya. Onlardan bir tane İrlanda dan siparişle aldım. Yalnız baştan söyleyeyim görüntüler resim değil çizim. ama bu çizimden de gayet iyi o parçanın ne olduğunu anlıyorsunuz. Ancak tam parçayı görmek için aracın yılı ve modeliyle birlikte vin kodunu, motor tipini ve şanzıman tipini girmeniz gerekyor. Ondan sonra araçla ilgili tüm teknik bilgiler dökülüyor. Örneğin benim araç octavia 2006 elegance bundan başka vin kodu aracın camı önünde de yazılı olan TMBBA61Z16..... diye yaklaşık 18 karakterli kodu, ayrıca motor tiği (BSE) ve şanzıman tipi (FVH) girdiniz mi bu bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Yani bu bilgileri vermezseniz ayrınıtılı bilgi alamıyorsunuz. Verene yardımcı olabilirim. Amaç bilgi paylaşmak. İsteyene cd leri de (biri DVD) kopyalayabilirim ama şu an elimde DVD writer yok.

isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir