Cam ve Kilit Kontrol Düğmeleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Cam ve Kilit Kontrol Düğmeleri

İleti slamy » 18 Oca 2008, 01:17

Resim de görüldüğü gibi kapı kilit düğmesinin ışığı birden söndü.Daha sonra da yanıp sönmeye başladı. Araç garantili olduğu için direk ATA skoda ya götürdüm. Düğmelerin değişmesi gerektiğini 95 YTL tutacağını ve bunun benim hatam olduğunu dolayısıyla garantiden yapılamayacağı söylediler. Ne demek benim hatam gibi bir konuşmadan sonra garanti den yapılıp yapılamayacağı sormak gerektiğini söylediler. Sonun da aracım garantiden yapıldı ve şimdilik sorun yok. Servisler de ısrar edin mutlaka... Wink İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Bu arada şunu öğrendim hani forum da konuşulan fabia larda sık sık görülen arızalar varya. Bizim ATA skoda ya o arızalardan hiç araç gitmemiş. Ne söylesem yok öyle bir sorun ilk defa sizden duyduk yaptılar... Confused Skodam.com sürücüleri araçlarınıza dikkat edin bakın elin oğlu ne güzel sürüyormuş LOL

slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 18 Oca 2008, 15:19

Bu ata da herşeye para istiyor yahu... Benim araç da garantideyken buna benzer bir durum yaşamıştım.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Maximus » 19 Oca 2008, 19:20

[quote="hetepe"]Bu ata da herşeye para istiyor yahu... Benim araç da garantideyken buna benzer bir durum yaşamıştım.[/QUOTE]

Ozaman bu servis fazla yaşamaz  millet garantiden olmayanı garantiden değiştiriyor:))

birde  o problem yok bu problem yok demeleri normal  bizim bilmediğimiz ne problemleri bilir onlar :))

yılmak yok sonunakadar Fabişşşşşşşşş
Maximus
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 19 Oca 2008, 21:04

kullanıcıdan kaynaklandığının delili olarak neyi ileri sürdüler...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 19 Oca 2008, 21:23

[quote="skodacı"]kullanıcıdan kaynaklandığının delili olarak neyi ileri sürdüler...[/QUOTE]

düğmeye sert basmışım. oysa  ki o düğmeyi 2-3 kereden fazla kullanmamışımdır. o zamanda ne kadar sert basabilirim ki?  zaten onlarda biliyordu yapmaları gerektiğini sadece şanslarını denediler...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 19 Oca 2008, 21:29

ya bunlar tam soyguncu. babam götürdüydü geçen zaten kızdırdılar adamı. bakım için gitmiş, zaten babamın uyuzu, gıcığı vardı bunlara.

çıkmış müdüre bakımını yapacaksanız yapın adamı deli etmeyin yoksa başlarım böle işe haaa demiş, sakin adamdır ama naptılar da delirttiler kim bilir.

bizim pederde şahlanınca canavardan farkı kalmaz, yıllarca güneydoğuda çatışmış adam.

hemen anahtarı kapmışlar elinden sıra falan dinlemeden 1 saatte 15.000 bakımı yapıp vermişler. ordada kayıp bi 50 YTL davası vardı ama babam parasına bakmaz işe bakar. yine yapmışlar yapacaklarını.

aynı işte...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodacı » 19 Oca 2008, 21:37

kayıp 50 ytl???
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 19 Oca 2008, 21:40

normal kdv hariç fatura kesmişti, altına da %18 kdv alınmış haliyle toplam 196 YTL yazmıştı. ama onunla beraber verilen ödeme tutarı kağıdı 250 YTL gibi bişeydi.

baktım baktım düşündüm düşündüm bu fark ne diye...

ilk başta verdikleri yağ litre fiyatı ile sonradan verdikleri faturadaki yağ litre fiyatını göz göre göre katlayıp geçirmiş...

napacan işte...

garantisi dolana kadar açık açık adam diyor ki:

Skoda'ya bineceksen kazığını da yiyecen...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serdar5306 » 20 Oca 2008, 02:13

bir dahaki sefer zekiünaldıya git ilgi alaka nasıl olur gör allah ata nın eline düşürmesin birşeyden anlamaz ancak parça değiştirirler hemde çok kazık

2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti slamy » 20 Oca 2008, 02:28

[quote="serdar5306"]

bir dahaki sefer zekiünaldıya git ilgi alaka nasıl olur gör allah ata nın eline düşürmesin birşeyden anlamaz ancak parça değiştirirler hemde çok kazık

[/QUOTE]

oraya da gittik bi fark yok... bana çay ikram etmiş yüzüme gülmüş ne fayda arabanın içine ettikden sonra... Adamlar hava filtresi değiştirmemiş yerine aynı fiyata antifreeze yazmışlar... üstelik sırf geri iade etmesin kutuyu açalım diye genleşme kabını ağzına kadar doldurmuşlar... sonra bu ne diyosun bişey olmaz diyolar... Sularına gittikden sonra ATA Ankara daki en iyi yetkili servis... Bazen sert bazen yumuşak olup ortamı iyi ayarlaman lazım... AND da da Zeki yede gittim gitmediğim yerler değil...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir