ANKARADA KARBÜRATÖR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARADA KARBÜRATÖR

İleti hercan » 18 Oca 2008, 15:08

ARKADAŞLAR, BENİM FORMEN YOLDA TEKLİYOR,ANKARA DA KARBÜRATÖRÜ TEMİZLETECEĞİM İYİ BİR USTA VARMI? YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

hercan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 19 Oca 2008, 19:25

İ.O.S.B. MERKEZ SANAYİDE KARBÜRATÖRCÜ ALİ USTA VAR. İSTERSEN TAM ADRESİNİ ÖRENİP SÖYLEYİM

angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Haplo » 19 Oca 2008, 20:13

ben de temizleteceğim tam adres verirsen iyi olur. Ayrıca ne kadar tutar tahmini??
Haplo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 21 Oca 2008, 12:43

Arkadaşlar ''ünlü'' diye geçinen birçok karbüratörcüye giitim(95 flash s için) hiçbiri de  sorunumu çözemeyip, paramı da aldılar.Güzelim arabayı bıktığım için satmak zorunda kaldım.Onun için çok güvenmeyin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sainz » 21 Oca 2008, 13:13

[quote="hetepe"]Arkadaşlar ''ünlü'' diye geçinen birçok karbüratörcüye giitim(95 flash s için) hiçbiri de  sorunumu çözemeyip, paramı da aldılar.Güzelim arabayı bıktığım için satmak zorunda kaldım.Onun için çok güvenmeyin.[/QUOTE]

Konuyla alakasız olacak ama egsoz manifoldunun hemen üzerinde hava filtresinin de hemen altında bulunan ve sağında solunda da hiç boşluk bulunmayan Flash karbüratörlerinin, yeterli havalandırma olamadığı için maalesef bir müddet sonra gövdelerinde ısınmaya bağlı deformasyon oluyor. Bu nedenle de ayar tutturmak mümkün olmuyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hetepe » 21 Oca 2008, 13:21

Dediğiniz çok doğru, ama ben karbüratör ustası olsam deforme olmuş bir karbüratörü onarmaya çalışmak yerine yenisini takmayı teklif ederim müşterime.Çünkü ben 2 adet yeni karbüratör parası harcadım onarımlara ve ustalar paraları aldıktan ve çözüme ulaşamadıktan sonra yenisiyle değiştirmeyi teklif ettiler.(Yetkili servis de dahil.)Yeni karbüratör de 1000 ytl civarında.Gel de tiksinme.Pinch
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir