cam otomatiğinin ayarı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cam otomatiğinin ayarı

İleti bybirim42 » 29 Oca 2008, 10:43

arkadaşlar dün form da okudum aracımızı serviste ayarlatırsak aracın camları açıkken kilitlediğimde camları otomatik olarak kaldırabileceğini,arcı kitlediğimde kilitlendiğini göstern ses çıkarabileceğini ve araç yürüdüğünde kapıları otomatik olarak kilitleyebileceğini öğrendim.servisler bu gibi bir ayar için yüklü bir masraf çıkarırmı?ve buna benzer başka bilmediğim özellikler varmı ? beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden tşkrlr.Embarrassed

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 29 Oca 2008, 12:13

Araç yürüyünce otomatik olarak kapıların kapanması mümkün. Vag-com'da küçük bir ayara bakar. Diğer özellikler sonradan takılan bir takım eklentilerle mümkün ancak.

Ses çıkarması için en başta alarm olması lazım.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti elekci » 31 Oca 2008, 01:37

irfant ark.ın dediği dogru .giderken kitlenme konusunda sana istediğin süreyi ayarlıyorlar 20 sn 30 sn gibi. onun dışında ses ile uyarması veya camların otomatik kapanması aracın beyniyle ilgili bişey. aynı dönemde üretilmiş iki fabia arasında bile bu fark olabiliyor.
masraf konusuna gelince beyine bağlama ortalam 20-30 ytl arası servisine göre değişir.
sana tavsiyem gitmeden önce forumu iyice araştır daha hoşuna gidecek bir çok özelliği öğrenebilrsin. servise gittiğinde dilediğini actırırsın ilerde yine aynı parayı ödeme diye söylüyorum.
birde iyi bir servise denk gelirsen sana nelerin acılıp nelerin acılmayacagını tek tek söylerler...

elekci
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir