Fabia kolçak-kol dayama-console box

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia kolçak-kol dayama-console box

İleti erdinc » 10 Mar 2008, 01:02

Arkadaşlar bu konu umarım faydalı olur ben bu işi ilk araştırmaya başladığımda sağolsun irfan hoca önermişti bu kolçak modelini WOLKSWAGEN GOLF 98-04 (GOLF 4) le bizim fabiaların ki uyumluymuş,ama ben araştırmalarımdan uyumlu olup olmadığı konusunda kesin bir sonuç elde edemedim,golf arkadaşımda vardı ve kolcakda güzeldi ama hiç bağlantısına bakmadım,bu kolçak bnm anladığım kadarı ile arkadaki küllük gibi çıkan bir yer var onu cıkarıp monte ediliyor,tam geriye yaslanabiliyor el frenini engelleme durumu yok,bnce bundan iyisi de şimdiik yok!!!şimdi burda bu bilgileri veriyorum çünkü bzm fabialara forumda ki arkadaşların taktıkları kolçaklar benim gözüme hiç hoş gelmiyor varsa ihtiyacı olan bi babayiğit cesaret gösterip alırsa takarsa arabasına güle güle kullansın bizede bi hayır duası etsin,resimlerini de çeksin paylaşsın,aynı kolçak otopol de 82 ytl burda 65 ytl,şahsen ben bunun bizim arabaya uyduğunu düşünüyorum ama otopolle görüştüm net bişey söyleyemeyiz dediler,sahibinden.com da

WOLKSWAGEN GOLF 98-04 (GOLF 4), BORA VE AUDİ A3 98-03 ARAÇ MODELLERİ İÇİN ORTA İKİ KOLTUK ARASI KOL DAYAMA ÜNİTESİ VE EŞYA SAKLAMA GÖZÜ OLARAK KULLANILAN YÜKSEKLİK AYARI YAPILABİLEN ÜÇ FARKLI RENK TE BEJ DERİ,SİYAH DERİ,VE SİYAH KUMAŞ ALTERNATİFLERİ OLAN, ÖZELLİKLE UZUN SÜRELİ ARAÇ KULLANIMLARINIZDA SÜRÜŞ KEYFİNİZİ ARTTIRACAK HEM KONFOR HEMDE RUHSAT TELEFON GİBİ KÜÇÜK EBATLI EŞYALARINIZI SAKLAMA VE KADİFEMSİ İÇ YÜZEYİ İLE MUHAFAZA ETME KONUSUNDA YARDIMCINIZ OLACAKTIR. YUKARIDAKİ ARAÇ MODELLERİNE UYUMLU OLARAK BAĞLANTI APARATLARI VE PARÇALARI SET HALİNDE GÖNDERİLECEKTİR. AYRICA TOPTAN ALIMLARINIZ İLE İLGİLİ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE GÖNDERİLİR.DERİ OLAN MODELLER 75 YTL DİR.

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 10 Mar 2008, 01:05

ilgin için teşekkürler olursa super olur valaa
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti ünsal » 10 Mar 2008, 01:08

paylaşım için teşekkürler..
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti erdinc » 10 Mar 2008, 01:08

Valla pederin eline bakmasak bi saniye düşünmem alırım ama olmuyo işte ha diyince alamıyoruz,bu kolçak bu foruma gönderilenlerin en iyisi

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 10 Mar 2008, 15:39

Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti PİCK-UP » 10 Mar 2008, 16:51

Thumbs%20Up
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti parsanoto » 10 Mar 2008, 17:07

BEN SİZE AÇIKLAYIM BU KOL DAYAMALARI..GOLF 4 KOL DAYAMA FABIALARA VE OCTAVİALARA OLMAZ..ÜST KISIM GÖRÜNÜŞTE AYNI FAKAT ALT BAĞLANTI NOKTALARI ALAKASI YOK..YANİ ANLICAĞINIZ OLMUYOR..BU KOL DAYAMALARDA ORJİNALİNE BENZETİLMİŞ ÇİN MALI KOL DAYAMALARDIR..AÇIKCA SÖLİM HİÇ TAVSİYE ETMEM BU KOL DAYAMALARI ÇABUK KIRILIYOR...
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdinc » 10 Mar 2008, 20:12

[quote="hetepe"]Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?[/QUOTE]

parsan oto şahsi fikrini söylemiş sağolsun ama hiçbirimizİn de gücü skoda kolçaklara yetmiyor en son serviste gördüğüm octavia kolçağı 350 ytl'ydi.zaten fabia için üretilmiş bir kolçak olduğunu da düşünmüyorum,serviste de bunu teyit ettirdim zaten,haa şu da var üstüne çocuk oturtmuycaz ve hepsiburada da satılanlardan iyi olduğu da kesin,istanbulda oturan varsa satan belli numarası belli gider görür gönlüne göreyse beğeniyorsa arabasına oluyorsa alır ben linkini veriyorum...

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 10 Mar 2008, 20:18

bu da aynısının otopolde ki linki
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hans35 » 11 Mar 2008, 03:32

Fabia için ne var ki.Sanki hiç üretilmedi araç.Ne cam rüzgarlığı,ne konsol.
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 11 Mar 2008, 12:38

[quote="erdinc"][quote="hetepe"]Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?[/QUOTE]

parsan oto şahsi fikrini söylemiş sağolsun ama hiçbirimizİn de gücü skoda kolçaklara yetmiyor en son serviste gördüğüm octavia kolçağı 350 ytl'ydi.zaten fabia için üretilmiş bir kolçak olduğunu da düşünmüyorum,serviste de bunu teyit ettirdim zaten,haa şu da var üstüne çocuk oturtmuycaz ve hepsiburada da satılanlardan iyi olduğu da kesin,istanbulda oturan varsa satan belli numarası belli gider görür gönlüne göreyse beğeniyorsa arabasına oluyorsa alır ben linkini veriyorum...

[/QUOTE]

dostum ben şahsi fikrimi sölemedim bildiklerimi söledim..o kolçaklar fabıalara olmuyor yalandan paranıza yazık etmeyin..servislerde fabıa için özel üretilmiş kolçak var..hatta ben de bi tane vardı kapanan bi servisten almıştım forumdada kol dayama diye başlık açmıştım 250 lira fiyatı vardı forum dışından bi müşterimiz gördü aldı..servis fiyatı 350 lira doğru..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 11 Mar 2008, 12:38

[quote="hans35"]Fabia için ne var ki.Sanki hiç üretilmedi araç.Ne cam rüzgarlığı,ne konsol. [/QUOTE]

dostum fabıa için cam rüzgarlığı var kim demiş yok diye..isteyen olursa yardımcı olayım..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdinc » 13 Mar 2008, 00:53

arkadaşlar bugün antalya eski sanayiye gittim,aksesuarcıları dolaştım(5-6 tane)bize uygun bişey varmıdır diyeAngry ne yazık ki yok,adamların hepsinde benzer modeller var ama şahinim olsa yine takmam saçma sapan şeyler bi yerde bi tane buldum ahanda budur dedim bi umut doğdu içime ama o da fiatlar içinmiş çok güzel di aynı yukarda ki gibi,eee tabii fiyatı da güzelmiş 200 ytl abi o dedi,bu iş bnm iyice canımı sıkmaya başladı,bi işe kalkışıyoz hevesimiz kırılıyor,şu yukarıda verdiğim resimdekinin dağıtıcısını arayıp kolçağın bağlantı noktasının resimlerini de isteyecem,duyduğuma göre golflerde şasiye bağlantı varmış o dörtgen kapağın altında bzmkinde yokmuymuş neymiş o yüzden olmuyor diyorlar,yoksa tip olarak ikisi birbirinin aynı,eğer istanbulda olan bi arkadaş varsa(bu işle ilgilenen) satıcının elindeki kolçakları görüp ya da deneyip burda bize kesin bişey söylesin,elbet birinin yolu geçer oralardan,oluyor yada olmuyor ona göre başımızın çağresine bakalım...
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 12:23

[quote="hetepe"]Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?[/QUOTE]

Arkadaşlar kimsenin kendini kurban etmesine gerek yok bu malın ithalatçısı benim şimdiye kadar fabia lara olurmu olmazmı bilmem ama kalitesi hakkında sıkıntı olmadı verdiğimiz vw araçlarda ilanı verende benim sahibinden.com a ilanda adı geçen Sefa benim kardeşim orada iş ve cep noları var eğer kol dayamalarla ilgili arayıp görüşen varsa bilmiyorum.

İstanbul'da bu işe gönüllü bir fabia sahibi olursa vakit ayıracak bu kol dayamaları takmayı deneriz eğer montajı gerçekleştirebilirsek ben seve seve her fabia kullanıcısı forum üyesine kargo ile gönderirim Bu arada Hakan kardeş ayıp oluyor ama haaa!!LOLLOL ilgilerinize göre yanıt yazarım.Ben anadolu yakasında kayışdağı yedpa ticaret merkezindeyim..Bu arada ben biradere sorayım bakalım o tecrübe etmişmi Fabia yada octavia ya olup olmadığını..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 12:30

Kardeşimle görüştüm şimdi octavia ya bayağı bir uğraşmak gerekiyormuş takabilmek için fabia ile ilgili ise bir fikir yok..

Tekrar söylüyorum vakit ayırıp kol dayama ile birlikte bir ustaya gidebilecek 1 fabia ve 1 octavia kullanıcısı ile olup olmayacağına dair fikir sahibi oluruz, eğer sonuç olumlu olursa tüm forumda kol dayama edinmek isteyenleri faydalandırabiliriz.

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 13 Mar 2008, 14:04

İstanbulda olsam ben deneyebilirdim...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mutu01 » 13 Mar 2008, 14:11

ürünü bedelini havale yapıp kargo ile istemek ve montajı için uğraşmak uygun değilse ürüne ve ambalajına zarar vermeden geri iade edip paramızı almak gibi bir alternatif düşünülebilirmi??
mutu01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 13 Mar 2008, 14:18

[quote="98Pickup"][quote="hetepe"]Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?[/QUOTE]

Arkadaşlar kimsenin kendini kurban etmesine gerek yok bu malın ithalatçısı benim şimdiye kadar fabia lara olurmu olmazmı bilmem ama kalitesi hakkında sıkıntı olmadı verdiğimiz vw araçlarda ilanı verende benim sahibinden.com a ilanda adı geçen Sefa benim kardeşim orada iş ve cep noları var eğer kol dayamalarla ilgili arayıp görüşen varsa bilmiyorum.

İstanbul'da bu işe gönüllü bir fabia sahibi olursa vakit ayıracak bu kol dayamaları takmayı deneriz eğer montajı gerçekleştirebilirsek ben seve seve her fabia kullanıcısı forum üyesine kargo ile gönderirim Bu arada Hakan kardeş ayıp oluyor ama haaa!!LOLLOL ilgilerinize göre yanıt yazarım.Ben anadolu yakasında kayışdağı yedpa ticaret merkezindeyim..Bu arada ben biradere sorayım bakalım o tecrübe etmişmi Fabia yada octavia ya olup olmadığını..
[/QUOTE]

bende diyorum bu marka bana yabancı gelmiyorSmileSmileabi yanlış hatırlamıyosam ilk getirdiğiniz zaman bizim octaviada denemiştik onu..baya bi işlem gerektirmişti..bi ayağını falan kesmek ve sonra kaynak falan yapmak gerekiyordu..istiyorsanız denem için 2 araç gelsin bizim burdaki özel serviste baksınlar.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir