Fabia kolçak-kol dayama-console box

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia kolçak-kol dayama-console box

İleti ErTaN06 » 13 Mar 2008, 15:04

Sonradan takılan bu kolçakların ilerleyen zamanlarda ses yaptığını duymuştum pek tavsiye eden olmadı yani

ErTaN06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ertan TEMEL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Skoda Fabia Special

İleti erdinc » 13 Mar 2008, 16:04

Big%20smile 98 pickup abim bnm yaaaaaaaaaaaaaa;seni gökte ararken yerde buldum, bu işi çözüme kavuşturacağından eminim,abi en kısa zamanda bi fabia ya bunu denemek lazım hiç olmadı yoldan birini durduralım bu iş iyi sonuçlanırsa herkesin hayrına olucak...
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 18:19

[quote="erdinc"]Big%20smile 98 pickup abim bnm yaaaaaaaaaaaaaa;seni gökte ararken yerde buldum, bu işi çözüme kavuşturacağından eminim,abi en kısa zamanda bi fabia ya bunu denemek lazım hiç olmadı yoldan birini durduralım bu iş iyi sonuçlanırsa herkesin hayrına olucak...[/QUOTE]

Bende şaşırdım birden forumda sahibinden.com daki ilanımın fotolarını ve özene bezene yazdığım açıklama yazısını görünce..Ben buralardayım istanbuldan özellikle de anadolu yakasından denemek/uğraşmak isteyen olursa örnek teşkil eder fotolar falan çekeriz montajı olabilecekse montaj esnasında.

Parsanoto Hakan kardeşimde daha evvel octi ye denemişti hazır serviste var daha evvel uğraşmış.

Not:Hakan roomi'ye de denediğinizi söyledi Sefa onun sonucu ne oldu?
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 18:22

[quote="iceman06"]

Sonradan takılan bu kolçakların ilerleyen zamanlarda ses yaptığını duymuştum pek tavsiye eden olmadı yani

[/QUOTE]

Bu mal pek öyle çıtır birşey değil,daha görür görmez güven verir,çok sert ve ince plastikten mamul değil..Keşke uysa tavsiye ederim kalitesi yeterli..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 13 Mar 2008, 19:15

[quote="98Pickup"][quote="erdinc"]Big%20smile 98 pickup abim bnm yaaaaaaaaaaaaaa;seni gökte ararken yerde buldum, bu işi çözüme kavuşturacağından eminim,abi en kısa zamanda bi fabia ya bunu denemek lazım hiç olmadı yoldan birini durduralım bu iş iyi sonuçlanırsa herkesin hayrına olucak...[/QUOTE]

Bende şaşırdım birden forumda sahibinden.com daki ilanımın fotolarını ve özene bezene yazdığım açıklama yazısını görünce..Ben buralardayım istanbuldan özellikle de anadolu yakasından denemek/uğraşmak isteyen olursa örnek teşkil eder fotolar falan çekeriz montajı olcabilecekse montaj esnasında.

Parsanoto Hakan kardeşimde daha evvel octi ye denemişti hazır serviste var daha evvel uğraşmış.

Not:Hakan roomi'ye de denediğinizi söyledi Sefa onun sonucu ne oldu?

[/QUOTE]

ABİ OCTAVIAYA YA OLMADI KONSOL BAYA UĞRAŞMAMIZA RAĞMEN..ROOMSTERA TAKMAYI BAŞARDIK FAKAT ÇOK UĞRAŞTIRDI BAZI PARÇALARI KESTİK,MONTAJ İÇİN AYAK YAPTIK AMA SONUÇTA OLDU..FAKAT EN SON SONUÇ BİZİM UFAKLIK ORAYA AYAĞI İLE BASTI VE KIRILDISmileSmileSmile

EN SON ELİMİZDE 2 TANE FABIA NIN ORJİNALİ VARDI 1 TANESİNİ TAKTIK BİZİM ROMİYE BİRAZ UĞRAŞTAN SONRA..AMA 10 NUMARA OLDU..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 19:47

Valla kardeş üstüne basmaya karşı garanti vermiyor üretici LOL,sadece KOL dayamak için düşünmüşler ona göre direncini ayarlamışlardır.Orjinal malın üzerinede bassa birkaç kerede kırabilir..Teo mu bastı küçüğümü??
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 13 Mar 2008, 19:51

[quote="erdinc"][quote="hetepe"]Ben kendimi kurban seçeyim ama link i göremedim, nerede satılıyor bu ürün?[/QUOTE]

parsan oto şahsi fikrini söylemiş sağolsun ama hiçbirimizİn de gücü skoda kolçaklara yetmiyor en son serviste gördüğüm octavia kolçağı 350 ytl'ydi.zaten fabia için üretilmiş bir kolçak olduğunu da düşünmüyorum,serviste de bunu teyit ettirdim zaten,haa şu da var üstüne çocuk oturtmuycaz ve hepsiburada da satılanlardan iyi olduğu da kesin,istanbulda oturan varsa satan belli numarası belli gider görür gönlüne göreyse beğeniyorsa arabasına oluyorsa alır ben linkini veriyorum...

[/QUOTE]

olay bnm dediğime gelmiş bnde alsak sanki üzerine çocukmu oturtucaz demiştim, bir bakıma öyle olmuş,walla bzde çoluk cocuk yok,en kısa zamanda haberleri bekliyoruz.Thumbs%20Up

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 13 Mar 2008, 19:53

bu arada ismail abi sen ne işle iştigal ediyosun,kia dan dolayı ortağın olduğunu falan biliyorum ama ayrıntıyı bilmiyorum,ben antalyadayım mali müşavir adayıyım
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Mar 2008, 20:07

[quote="erdinc"]bu arada ismail abi sen ne işle iştigal ediyosun,kia dan dolayı ortağın olduğunu falan biliyorum ama ayrıntıyı bilmiyorum,ben antalyadayım mali müşavir adayıyım[/QUOTE]

Kardeş yeni alıp resimlerini falan foruma koyduğum Kia cerato dan bahsediyorsun heralde ona benim otomobil filtre imalatı işindeki ortağım biniyor,ayrıca Renault ve VW oto yedek parça toptan işi ile uğraşıyorum.Daha evvel skoda-lada  yedek parçaları yaptığımdan dolayı parsan oto Hakan kardeşimle ve abisi Güven abi ile tanışırız onlar ümraniyede skoda-lada yedek parçaya devam,ben bıraktım.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 13 Mar 2008, 20:44

eywallah abi saolasın bilgilendirdiğin için
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti saner » 15 Mar 2008, 19:59

arkadaslar bu kol dayama fabişlere uymuyor (eski kasa)...

extra iş gerektiriyormuş takmayı denemişler ama olmamış

ben 1 ay kdr once konusmustum :(

saner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 18 Mar 2008, 02:39

Ben İstanbuldayım. Daha önce başka markalardan bir kolçak (fiyatı 30 lira) taktırmayı düşündüm. Ustaya gittim. Fabiaların el freninin orada ABS'nin merkezi mi ne varmış Ona zarar verebiliriz, dedi Usta. En iyisi orijinal kolçak taktırın ve serviste yaptırın dedi. Orijinaller de sanırım 150 den aşağı değil gibi. WV'lerinkine serviste 150'ye takarız demişlerdi.
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hans35 » 03 May 2008, 03:23

[quote="parsanoto"][quote="hans35"]Fabia için ne var ki.Sanki hiç üretilmedi araç.Ne cam rüzgarlığı,ne konsol. [/QUOTE]

dostum fabıa için cam rüzgarlığı var kim demiş yok diye..isteyen olursa yardımcı olayım..
[/QUOTE]
Bir dakika ben bu yazıyı daha yeni görüyorum.Cam rüzgarlığı var yazmışsınız.Marka nedir?Perflex var mı?Fİyet ne takım olarak?
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 03 May 2008, 11:19

[quote="hans35"] [quote="parsanoto"][quote="hans35"]Fabia için ne var ki.Sanki hiç üretilmedi araç.Ne cam rüzgarlığı,ne konsol. [/QUOTE]

dostum fabıa için cam rüzgarlığı var kim demiş yok diye..isteyen olursa yardımcı olayım..
[/QUOTE]
Bir dakika ben bu yazıyı daha yeni görüyorum.Cam rüzgarlığı var yazmışsınız.Marka nedir?Perflex var mı?Fİyet ne takım olarak?
[/QUOTE]

markası perflex takımı 25 lira..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti hans35 » 03 May 2008, 13:09

Çok iyi de İstanbuldan getirtmek sorun.Birde Benim araç sedan gerçi Hb le aynı kapı galiba ya.Mutlaka alacağım Mustafa Bey bana çok lazım.Polo classic in ki az kısa gelmişti ama çok yakışmıştı.Bir şekilde almanın yolunu bulacağım.
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aydin_roomy » 26 Haz 2008, 16:44

acaba bu kolçaklar roomster e uygunmu?montaj yapılıp denendimi?roomster(comfort)im için almayı düşünüyorum
aydin_roomy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aydin_roomy » 02 Tem 2008, 22:00

[quote="aydin_roomy"]acaba bu kolçaklar roomster e uygunmu?montaj yapılıp denendimi?roomster(comfort)im için almayı düşünüyorum
[/QUOTE]

cevap verecek yokmu acaba?
aydin_roomy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oflu » 10 Tem 2008, 16:21

deri kaplı yada ona benzer olanlar terleme yapabilir.
şahsen benim kolum beş dakika deri kolçağın üstünde dursa terler.
kumaş kadife örtülü olanlar daha kuıllanışlı olabilir.
kullanan arkadaşlar bu konuda bişey yazarsa sevinirim
oflu
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir