Arka Cam Silecegi Yardim !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Arka Cam Silecegi Yardim !

İleti 10TOPRAK » 20 Mar 2008, 12:56

[quote="trifaze"]silecek motoru calisiyor. nem ve islakligi kontrol ettim hic bir yerden su gelmiyor. elektronik kartin oraya bakmadim. yarin kontrol edecegim. belki su fiskirtan meme tikanmistir.
eger oradanda degilse arabayi satarim.
[/QUOTE]

Wink Sat arkadaşım sat..!

10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti trifaze » 21 Mar 2008, 16:59

[quote="10Y@ĞMUR"][quote="trifaze"]silecek motoru calisiyor. nem ve islakligi kontrol ettim hic bir yerden su gelmiyor. elektronik kartin oraya bakmadim. yarin kontrol edecegim. belki su fiskirtan meme tikanmistir.
eger oradanda degilse arabayi satarim.
[/QUOTE]

Wink Sat arkadaşım sat..!
[/QUOTE]

satacagim da yazi bekliyorum
trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti volkang61 » 08 Nis 2008, 23:52

valla aynı sorun bende de var.arka cam sileceği su fışkırtmıyor.fiskiyeden ses geliyor ancak su fışkırtmıyor bugün bi elektrikçiye gittim belki sigortası atmıştır diye inanırmısınız usta sigorta panelini bulamadı.en sonunda ben gösterdim buldu bu seferde arka cam sileceğinin sigortasını bulamadı onu da buldu bu sefer ben bundan anlamadım dedi kutuyu kapattı gitti. yani demek istediğim bizim skodaların ne yazık ki ustası yok yani adamlar hala karadüzen iş yapıp duruyorlar artık yarın servisine gidecem de yaptıracam
volkang61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 08 Nis 2008, 23:58

ustası yok değil...var...skodanızı her önünüze gelene göstermeyin...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trifaze » 09 Nis 2008, 02:33

ben buldum yerini arkadaslar. elektronik kartin oradaymis kopukluk.
trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir