jettayı yedim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

jettayı yedim

İleti silverlinemania » 25 Mar 2008, 01:19

[quote="hakanerdogan"]ben iddialıyım, kesin alırım demiyorum ama 1.6 102 lik benzinliyi çok zorlarım 80 lik TDI ım ile.

ama rampada iddia ediyorum, yaklaşamaz.
[/QUOTE]

abi düz turbosuz benzinli 1.6 yı geçersin ama 1.4 tsi zor hatta çook zor yani ama bişey daha söyliyim 1.8 T borayıda geçemez senin araba eniştemin jettadan bir önceki arabası çok çok güzel bi arabaydı oda turboluydu ama arabanın altını vurunca bi daha iflah olmadı araba oda satıp ( hatta satışını ben yapmıştım adamda az pazarlık etmemişti LOL) jettayı aldı onuda manyak şekil bi araba yaptı sis farı HID-xenon siyah renk tamponlar yan kapı çıtalarının ortaları cam kenarları bagaj çıtası falan full krom camlar amerikan aynalı film ibde bir jantı var arabanın vw'nin orjinal jantı 17 yada 18 inç olması lazım resmini bulursam eklicem o jant işte gören dönüp bidaha bakıyo

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:20

[quote="silverlinemania"][quote="hakanerdogan"]ben iddialıyım, kesin alırım demiyorum ama 1.6 102 lik benzinliyi çok zorlarım 80 lik TDI ım ile.

[/QUOTE]

abi düz turbosuz benzinli 1.6 yı geçersin ama 1.4 tsi zor hatta çook zor yani ama bişey daha söyliyim 1.8 T borayıda geçemez senin araba eniştemin jettadan bir önceki arabası çok çok güzel bi arabaydı oda turboluydu ama arabanın altını vurunca bi daha iflah olmadı araba oda satıp ( hatta satışını ben yapmıştım adamda az pazarlık etmemişti LOL) jettayı aldı onuda manyak şekil bi araba yaptı sis farı HID-xenon siyah renk tamponlar yan kapı çıtalarının ortaları cam kenarları bagaj çıtası falan full krom camlar amerikan aynalı film ibde bir jantı var arabanın vw'nin orjinal jantı 17 yada 18 inç olması lazım resmini bulursam eklicem o jant işte gören dönüp bidaha bakıyo
[/QUOTE]

hakan abi yanlıs anlamada lada vega sport seni yer bitirir valla
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti hakanerdogan » 25 Mar 2008, 01:21

TSI ya ben laf etmedim ki, TSI geçer elbette.

1.8T de, TSI da beni geçer, bu su götürmez bi gerçek.

1.6-2.0 turbosuz 100-120 bg arası benzinliler için iddialıyım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:22

[quote="hakanerdogan"]TSI ya ben laf etmedim ki, TSI geçer elbette.

1.8T de, TSI da beni geçer, bu su götürmez bi gerçek.

1.6-2.0 turbosuz 100-120 bg arası benzinliler için iddialıyım.
[/QUOTE]

aynen oyle 1.5 16 valve 95 hp direksiyon basına oturup illa sana ibreyi çevirttiriyor kullan derim sana
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 25 Mar 2008, 01:23

[quote="34 SCU 59"][quote="silverlinemania"][quote="hakanerdogan"]ben iddialıyım, kesin alırım demiyorum ama 1.6 102 lik benzinliyi çok zorlarım 80 lik TDI ım ile.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

hakan abi yanlıs anlamada lada vega sport seni yer bitirir valla
[/QUOTE]

yok daha neler... 7-8 milyara piyasada alıcı bulamayan, 95 beygir benzinli lada... bu olmadı.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:27

[quote="34 SCU 59"]

2003 model 16 valve olan vega sport 2000 ve 2003 model opel vectra 1.6 gl.gls modellerini çok rahat bir sekilde tokatlıyor.palio,carisma,94 civic hb,megane coupe,modellerini geçip sadece toyota corolla 96 xli modeline kafa tutamamıstır.

[/QUOTE]

evet aynen oyle piyasada rus malı olarak tanınan ve piyasası olmayan vega sport 1.5 16 valve arastır derim sana yada kullanan biri sor ole yorum yap lütfen bilmeden birşey yazma bence

34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti silverlinemania » 25 Mar 2008, 01:31

ladaların motorları iyidir çelik motor var onlarda bence hafife alma yani beğenmediğin samaralar favoları toza boğuyo 1.5 mototr var samaralarda karşına çıkarda kapışmak isterse boşver ben arabayı yoramam de geç bence LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 25 Mar 2008, 01:32

bu ladalar hep garibime gitmiştir, samarayla 180 yapanlar vardı. şanzıman oranları müsaitse olabilir, kullanmadım hatta hayatımda hiç ladaya binmedim bilmiyorum, 1.6 100 küsür bg lerden bahsederken 1.5 95 bg görünce yok artık dedim.

ama önemli olan devrilenebilme/zaman eğrisi. bilmiyorum hakkında bişey.

ama rampada yerim ben bunu Tongue merak ettim şimdi bak ladayı, yok ki kimsede de...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:33

[quote="silverlinemania"]ladaların motorları iyidir çelik motor var onlarda bence hafife alma yani beğenmediğin samaralar favoları toza boğuyo 1.5 mototr var samaralarda karşına çıkarda kapışmak isterse boşver ben arabayı yoramam de geç bence LOL [/QUOTE]

2000 model vecta 1.6 gl bu arabayı gecemedi işte hatta ankaraya giderken kapıstık arkadaşlarla yol bostu geçmiyo hatta ben opeldeydim arkadasa dedik biz asılmadık filan yaptık normalde ole bi asıldıkki anlatamam
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti silverlinemania » 25 Mar 2008, 01:36

[quote="hakanerdogan"]bu ladalar hep garibime gitmiştir, samarayla 180 yapanlar vardı. şanzıman oranları müsaitse olabilir, kullanmadım hatta hayatımda hiç ladaya binmedim bilmiyorum, 1.6 100 küsür bg lerden bahsederken 1.5 95 bg görünce yok artık dedim.

ama rampada yerim ben bunu Tongue merak ettim şimdi bak ladayı, yok ki kimsede de...
[/QUOTE]

valla ben bindim binmeni hiç tavsiye etmem yani takur tukur bi araba hiç konforlu değil ama köpek gibi gidiyo valla hiç affetmez 180 de vurur yani ısınması geç oluyo çelik motor olduğu için ama ısındımıda hiç yanına yaklaşma valla yakar yıkar mahveder seni tbi samara için demiyorum bunu vega sport olanı için ama samarada pek çok arabayı geçebilecek kapasitede
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 25 Mar 2008, 01:37

[quote="34 SCU 59"][quote="silverlinemania"]ladaların motorları iyidir çelik motor var onlarda bence hafife alma yani beğenmediğin samaralar favoları toza boğuyo 1.5 mototr var samaralarda karşına çıkarda kapışmak isterse boşver ben arabayı yoramam de geç bence LOL [/QUOTE]

2000 model vecta 1.6 gl bu arabayı gecemedi işte hatta ankaraya giderken kapıstık arkadaşlarla yol bostu geçmiyo hatta ben opeldeydim arkadasa dedik biz asılmadık filan yaptık normalde ole bi asıldıkki anlatamam
[/QUOTE]

puhahahahahaha sizi çakallar sizi tabi arabanın karizmasını yedi dimi vega siz yerlerde sürünen karizmasını biraz olsun asılmadık demekle topladınız LOLLOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 25 Mar 2008, 01:37

aboooooo bu işin sonu gelmez ben diyim; biri bastım diyo öteki yedim öbürü de asfalta gömdüm; kanıt lazım kanıt...
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:38

[quote="silverlinemania"][quote="hakanerdogan"]bu ladalar hep garibime gitmiştir, samarayla 180 yapanlar vardı. şanzıman oranları müsaitse olabilir, kullanmadım hatta hayatımda hiç ladaya binmedim bilmiyorum, 1.6 100 küsür bg lerden bahsederken 1.5 95 bg görünce yok artık dedim.

[/QUOTE]

valla ben bindim binmeni hiç tavsiye etmem yani takur tukur bi araba hiç konforlu değil ama köpek gibi gidiyo valla hiç affetmez 180 de vurur yani ısınması geç oluyo çelik motor olduğu için ama ısındımıda hiç yanına yaklaşma valla yakar yıkar mahveder seni tbi samara için demiyorum bunu vega sport olanı için ama samarada pek çok arabayı geçebilecek kapasitede
[/QUOTE]

valla abi bu arabanın rampası filan yok banamısın demiyor - 20 de çalıstır çık otobana ibreyi cevirir stop edersin ole bi araba kullananlar bilir.
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sılver_exelance » 25 Mar 2008, 01:38

konuya son nokta yı koyayım ben skoda hepsini geçer  bu forumda  jetta arabamı yawwww ben favoyla tozunu aldım LOL ondan sonra mercedes clk 200 ün eline verdim favoyla  tabiki..v.s   v.s    chrysler v.s bunlarıda geçtim işte yani hepsini yenerim ben  ama sadece bu forum da boru öter  konuyu açan arkadaşa   saygılar   sen jetta nın j sini geçemen be bilader LOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 25 Mar 2008, 01:41

[quote="erdinc"]aboooooo bu işin sonu gelmez ben diyim; biri bastım diyo öteki yedim öbürü de asfalta gömdüm; kanıt lazım kanıt...[/QUOTE]

mesela 110 bg TDCİ 2007 focus hb kalkışta pis yemişti hiç unutmuyorum... yol olsa daha da çok yerdi o amca beni...

ama bence 80 bg 3 silindirli arabayla 1.6 100 küsür bg lere kafa tutabilmek, rampalarda daha hacimli arabaları geçebilmek bile büyük bişey, bi kaç istisna çıkabilir, lada mesela. Rus işi değil mi vardır bi garip yanı... Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverlinemania » 25 Mar 2008, 01:41

[quote="erdinc"]aboooooo bu işin sonu gelmez ben diyim; biri bastım diyo öteki yedim öbürü de asfalta gömdüm; kanıt lazım kanıt...[/QUOTE]

hocam kanıt dediğin ne video ben video olsada inanmam ki her arabanın kendine göre gücü kapasitesi vardır gücü düşük bi arabayla gücü yüksek bi arabayı geçtim diyosan inanmam video olsada inanmam neden dicen karşıdakinin haberi yok video çekildiğinden sen gaza asılıyosun o adam normal basıyo sana gene yetişiyo ama geçemiyo köklemediğinden sende seviniyosun aa bak geçtim bilmem ne şimdi ben burda favoyla 2007 model bi bmw yada mercedesi geçtim desem geçtiğim videoyuda buraya koysam izleseniz inanıcak mısınız aynı şey işte ne farkı var
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 25 Mar 2008, 01:43

[quote="sılver_exelance"]konuya son nokta yı koyayım ben skoda hepsini geçer  bu forumda  jetta arabamı yawwww ben favoyla tozunu aldım LOL ondan sonra mercedes clk 200 ün eline verdim favoyla  tabiki..v.s   v.s    chrysler v.s bunlarıda geçtim işte yani hepsini yenerim ben  ama sadece bu forum da boru öter  konuyu açan arkadaşa   saygılar   sen jetta nın j sini geçemen be bilader LOL[/QUOTE]

yav biz jettanın 2.0 TDI ından, 170 bg TSI ından bahsetmiyoz ki, en güçsüz versiyonunu ele alıyoruz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 25 Mar 2008, 01:43

[quote="hakanerdogan"] [quote="erdinc"]aboooooo bu işin sonu gelmez ben diyim; biri bastım diyo öteki yedim öbürü de asfalta gömdüm; kanıt lazım kanıt...[/QUOTE]

mesela 110 bg TDCİ 2007 focus hb kalkışta pis yemişti hiç unutmuyorum... yol olsa daha da çok yerdi o amca beni...

ama bence 80 bg 3 silindirli arabayla 1.6 100 küsür bg lere kafa tutabilmek, rampalarda daha hacimli arabaları geçebilmek bile büyük bişey, bi kaç istisna çıkabilir, lada mesela. Rus işi değil mi vardır bi garip yanı... Smile
[/QUOTE]
valla bilmiyorum bunların hiç arabası tutmadı birde kalına diye birşey çıkardılar o nasıl hiç bilmiyorum
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir