yokuş yukarı kalkarken gelen ses

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yokuş yukarı kalkarken gelen ses

İleti tanhu » 27 Mar 2008, 22:02

slm fabıacılar bende yeni katıldım aranıza 2001 model bir fabıa aldım yokuş yukarı kalkerken arabada vuruntuya benzer bir ses geliyor sanki motor kapagı kaputa çarpıyor gibi yada başka bişey tam bilmiyorum aranızda bu durumla karşılaşan varmı.ikinci bir sorum olacak bu fabıalarada motor sarsıntılımı çalışıyor.son sorum seyir halindeyken arabanın sağ ön tekerlek kısmından metal metale sürtüyor gibi bir ses geliyor debriyaşa bastığımda ses kayboluyor 

tanhu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 27 Mar 2008, 22:42

Kalkışta az gaz veriyorsundur belki.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti 34SCU59 » 28 Mar 2008, 03:00

[quote="tanhu"]slm fabıacılar bende yeni katıldım aranıza 2001 model bir fabıa aldım yokuş yukarı kalkerken arabada vuruntuya benzer bir ses geliyor sanki motor kapagı kaputa çarpıyor gibi yada başka bişey tam bilmiyorum aranızda bu durumla karşılaşan varmı.ikinci bir sorum olacak bu fabıalarada motor sarsıntılımı çalışıyor.son sorum seyir halindeyken arabanın sağ ön tekerlek kısmından metal metale sürtüyor gibi bir ses geliyor debriyaşa bastığımda ses kayboluyor  [/QUOTE]

aynı ses bendede var favoritte ama frene basınca kesiyor hastalık  heralde
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir