Yedek Sigorta - Silecekler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yedek Sigorta - Silecekler

İleti tom ripley » 10 Kas 2006, 18:58

Ankara'ya ilk kar yağdığı günün sabahı, silecekleri çalıştıramadım. Kolu kendime doğru çektiğimde ise, ön cam yıkaması yerine arka sileceğin çalıştığını gördüm. Neyse servis'e uğradım. Silicek sigortası atmış meğerse. Ücretsiz olarak sigorta taktılar, aynı gün onlarca araç gelmiş aynı dertten. İki kış geçirdim Fabia ile ve böyle bir şey ilk kez başıma geldi. Diyorlar ki; silecek cama yapıştığı için çalıştırmak isteyince sigorta atmış... Soğuk havalarda "silecekleri camdan ayırın" tavsiyesinde bulundular. En azından araca binmeden silecekleri camdan bir kez kaldırmakta fayda var diyorlar.

Velhasıl bu tip durumlar için araçta yedek sigorta bulundurmak lazım herhalde... Gittim çeşitli amperlerde sigorta aldım, arabaya koydum.

tom ripley
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Trex » 10 Kas 2006, 19:56

silecekler cama yapıstıgı için silecek motoru zorlanıyor yanmaması için sigorta atıyor. sigorta kutusunda yedek sigorta bulunması lazım benım felyde war fabia dada vardır yada hepsi kullanılmıs
Trex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 18 Kas 2006, 01:26

önemli aslında sigorta atmazsa asıl problem desnize kaldınız sileceksiz .....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti Trex » 18 Kas 2006, 12:55

ewet sigorta atmasa silecek motoru yanabılır.
Trex
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir