Debriyaj Seti

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Debriyaj Seti

İleti toGah » 01 Nis 2008, 17:13

[quote="skodacı"]Ben iyiyimAngry...peki sen iyimisin?hayır...zira senin aracın 90.000 km bakım paketinde yer alan parçalar(orijinal)en az 700 tl dir...(filtreler dahil,işçilik hariç)[/QUOTE]

aracın bakımları yapılmadı yağı filitresi vs.vs.vs.vs.vs. bunları zaten kısa bir zaman önce yapılmıştı ben sadece triger seti ve temizlik yaptırdım..

90. bin bakımından kastın periyodik bakımlarda içerisindeyse haklı olabilirsin. ama diğer yönden senin aracındaki parçaları yan sanayi takmışlar demenin manası yok....

toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 01 Nis 2008, 17:14

[quote="10Y@ĞMUR"]Togah dostum sen niye sıfır araba almadın zira tüm parçaları değiştirdin yahu valla helal diyorum helal..![/QUOTE]

benim huyumdur en ufak birşey olsun aracımda yaptırırım.. biraz fazla titizim galiaba arac için...
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 01 Nis 2008, 17:24

geçen gün benim debriyaj arızası çıktığında işin içine 1.300 ytl lik volan da girince 1.800 lira gibi bir rakama mal oldu bana.tek baskı balatası orjinal 350 ytl+kdv.

Kartı verdim ödeme için world üye işyeri servis, p.o.s. makinasından wadaaa yerine gacırttt Confused,Cry diye bir ses geldi..LOL

Şimdi daha tam koymadı,asıl kartın ödeme günü gelince can acıtacak..Angry napalım!AT,AVRAT,SİLAH Türk'üm,doğruyum...Her Türk drift ci doğar falan..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 01 Nis 2008, 17:36

[quote="lazianke"][quote="parsanoto"]bu aracın orjinal debriyajının markası LUK dur..oto startta pahalı..[/QUOTE]
291 demiş luk a niçin pahalı olsun ki? 2 yıl kadar önce 280 e luk u almıştım. şimdi 291 olması normal değil mi? tdi ile benzinli arasında fark var ama çok da fazla değildi öyle hatırlıyorum.
[/QUOTE]

kardeş ii güzelde sen 2 sene önce pahalı aldıysan şimdide yakın rakma diye pahalı değil diyosun..bu tip mallar direk euro ile gelir..kaldıki 2 sene önce euro bu kadar yüksek değildi..ben bu işi yapan birisi olduğum için ben pahalı dedim..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodacı » 01 Nis 2008, 17:51

[quote="toGah"][quote="skodacı"]Ben iyiyimAngry...peki sen iyimisin?hayır...zira senin aracın 90.000 km bakım paketinde yer alan parçalar(orijinal)en az 700 tl dir...(filtreler dahil,işçilik hariç)[/QUOTE]

aracın bakımları yapılmadı yağı filitresi vs.vs.vs.vs.vs. bunları zaten kısa bir zaman önce yapılmıştı ben sadece triger seti ve temizlik yaptırdım..

90. bin bakımından kastın periyodik bakımlarda içerisindeyse haklı olabilirsin. ama diğer yönden senin aracındaki parçaları yan sanayi takmışlar demenin manası yok....
[/QUOTE]

Manası var...çünkü burada ben herkesi doğru bilinçlendirmenin gayretindeyim...Ben iddaa ediyorum ki senin aracın 90.000 km bakımında kullanılan parçalar orijinal değil...yağ,antifiriz ve tüm filtrelerin dışında geriye kalan ürünlerin sadece parça(orijinal) tutarı(işçilik hariç)şu an yaklaşık 500-550 ytl +kdv civarındadır...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 01 Nis 2008, 18:25

tamam sen haklısın bi bşi bilmiyoruz.

bilinçlendirdiğin için teşekkür ederim skodacı...

toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 01 Nis 2008, 18:26

[quote="parsanoto"][quote="lazianke"][quote="parsanoto"]bu aracın orjinal debriyajının markası LUK dur..oto startta pahalı..[/QUOTE]
291 demiş luk a niçin pahalı olsun ki? 2 yıl kadar önce 280 e luk u almıştım. şimdi 291 olması normal değil mi? tdi ile benzinli arasında fark var ama çok da fazla değildi öyle hatırlıyorum.
[/QUOTE]

kardeş ii güzelde sen 2 sene önce pahalı aldıysan şimdide yakın rakma diye pahalı değil diyosun..bu tip mallar direk euro ile gelir..kaldıki 2 sene önce euro bu kadar yüksek değildi..ben bu işi yapan birisi olduğum için ben pahalı dedim..
[/QUOTE]

parson oto ne kadardır baskı balata seti son fiyat ?

skodam.com üyelerine indirimiz var mı.. ( yoksa yıp etmişsiniz :p )
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 02 Nis 2008, 10:30

[quote="toGah"][quote="parsanoto"][quote="lazianke"][quote="parsanoto"]bu aracın orjinal debriyajının markası LUK dur..oto startta pahalı..[/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

dün telefonla sordunuz sanırım setin fiyatını..aldığınız fiyatıda isterseniz burda paylaşabilirsiniz..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 02 Nis 2008, 10:32

[quote="skodacı"][quote="toGah"][quote="skodacı"]Ben iyiyimAngry...peki sen iyimisin?hayır...zira senin aracın 90.000 km bakım paketinde yer alan parçalar(orijinal)en az 700 tl dir...(filtreler dahil,işçilik hariç)[/QUOTE]

[/QUOTE]

Manası var...çünkü burada ben herkesi doğru bilinçlendirmenin gayretindeyim...Ben iddaa ediyorum ki senin aracın 90.000 km bakımında kullanılan parçalar orijinal değil...yağ,antifiriz ve tüm filtrelerin dışında geriye kalan ürünlerin sadece parça(orijinal) tutarı(işçilik hariç)şu an yaklaşık 500-550 ytl +kdv civarındadır...
[/QUOTE]

bunu böle tartışmanın bi anlamı yok..skodacı ustam sen tek tek yaz buraya 90.000 bakımında değişmesi gereken parçları bende burdan kodlarıyla birlikte yüce oto fiyatlarını yazayım bakalım ne kadar tutuyor..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti toGah » 02 Nis 2008, 10:33

[quote="parsanoto"][quote="toGah"][quote="parsanoto"][quote="lazianke"][quote="parsanoto"]bu aracın orjinal debriyajının markası LUK dur..oto startta pahalı..[/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

dün telefonla sordunuz sanırım setin fiyatını..aldığınız fiyatıda isterseniz burda paylaşabilirsiniz..
[/QUOTE]

yoo ben telefon açmadım ?
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 02 Nis 2008, 10:37

skodam.com dan birisi merak edip sordu o yüzden söledim..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti 06navy » 14 Nis 2008, 22:22

Ben bugün parçacıdan debriyaj seti için fiyat aldım LUK marka debriyaj setine 275 ytl dedi, biraz daha birşey yaparız dedi. Ayrıca ustama da gittim o da istanbuldan felan araştırdı biraz 230ytl ye getirtecek 10-15 ytl kargo masrafı ile 245e mal olacak. İşçilik için ise 100ytl dedi. önümüzdeki ay değiştirmeyi düşünüyorum, zira bu şekilde kullandıkça araba daha fazla yakıyor.
06navy
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir