yeni(2008) fabia orjinal hoparlör

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni(2008) fabia orjinal hoparlör

İleti zoran » 12 Nis 2008, 01:28

[quote="silverlinemania"]hocam herkes bişiler tavsiye etmiş bende bi tavsiyede buluniyim ben 2 3 hafta önce navitech 1000 wattlık hoparlör aldım anfi manfi gerekmez tak daha teybin sesini 20 ye getirmeden rahatsız edici yani çok yüksek güçte ses veriyo ve bass olayı muhteşem bildiğin woofer gibi bass vuruyo bende önce jbl alıcaktım aynı yukardakinden baktım o 300 watt navitech 1000 watt o zaman dedim onu alıyım navitech i 85 ytl ye aldım ben normalde 120 ytl falan doğu banktan aldım 85 ytl ye ben tavsiye ederim seste bozulmada olmuyo tabi bu birazda teybine bağlı bende anfi yok şu anda sesin bozulduğu nokta 50 52 falan teybin son sesi 60 zaten gerisini sen düşün ....[/QUOTE]

senın hoparlorun resmı varsa yollarmısın yada bır adres merak ettım

jbl ın sesını dınledın mı, sanmıyorum gercek degerının 1000 watt oldugunu

zoran
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Nis 2008, 08:48

[quote="secretsoul"]
Comfort modelinin olmadıgını soyleyen arkadaş icinse , araba hem comfort hem de plus hem [/QUOTE]

Yüce Oto listesinde Classic ya da Classic plus görünüyor baz donanım olarak, comfort plus yazmıyor da ondan sordum...

Aşağıdaki listede de comfort yok Smile

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti secretsoul » 12 Nis 2008, 20:57

kuura bakma ya ben karıstırmısım araba o kadar sinir etti ki beni comfort dıye kalmıs akl
secretsoul
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mentor » 13 Nis 2008, 04:49

merhabalar,arkaya hoparlör takma işlemi çok masraflı değil ben 2008 fabiaya takdırdım.arka hoparlör yuvasına 13 cm ufak geldi usta 17 cm dedi tam olarak.takmak için sadece arka kapının iç kaplamasını çıkardı hoparlöri taktı kablo çekmek için başka yeri sökmedi kabloyuda teybe kadar kapı lastiklerinin arasından çekti.hoparlöre gelince fiyat sizin seçiminize bağlı kablo çekme ve montaj için ise ben 50 ytl verdim.
Fabia Classic Plus 1.4 TDI 2008
mentor
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çanakkale
Arabanız: Fabia Classic Plus TDİ

İleti irfant » 13 Nis 2008, 08:28

[quote="mentor"]merhabalar,arkaya hoparlör takma işlemi çok masraflı değil ben 2008 fabiaya takdırdım.arka hoparlör yuvasına 13 cm ufak geldi usta 17 cm dedi tam olarak.takmak için sadece arka kapının iç kaplamasını çıkardı hoparlöri taktı kablo çekmek için başka yeri sökmedi kabloyuda teybe kadar kapı lastiklerinin arasından çekti.hoparlöre gelince fiyat sizin seçiminize bağlı kablo çekme ve montaj için ise ben 50 ytl verdim.[/QUOTE]

Kapı döşemesinden başka yer sökmedi derken kabloyu kapıdan şasiye nereden geçirdi? Aradaki siyah körüğü kullanmışsa direk döşemesini de sökmüş olmalı, yoksa bir yerler kablo açıktadır ve hem sağlıklı olmaz hem de kablo görünür ortada.

Foto koyarsan süper olur.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mentor » 13 Nis 2008, 18:31

merhaba.kabloyu kapıdan şasiye dediğiniz gibi körükten geçirdi.başka yer sökmedi derken ön kapı ve gögüsden bahsettim.kapı ve döşeme lastiklerinin arasından kablo geçirildi,ustaspatula yardımıyla lastikleri aralayıp kabloyu çekti.
Fabia Classic Plus 1.4 TDI 2008
mentor
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çanakkale
Arabanız: Fabia Classic Plus TDİ

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir