Ve işte beklenen video 1.2 landirenzo lpg li fabiş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ve işte beklenen video 1.2 landirenzo lpg li fabiş

İleti fabia_2008 » 21 Nis 2008, 16:50

Allah kaza bela vermesin çok güzel olmuş en ufak bir düşüş yok arabada bizim arkadaş taktırdı felicia sına çok kötü bir şekilde devir saati düşüyor nerdeyse istop etme derecesine geliyor hayırlı olsun tekrar

fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 17:11

[quote="azakoglultd"]o niye serdar yani antitüp niye ;

bak sana kısa bir açıklama;

Kurşunlu benzin kullanmaya uygun olarak tasarlanan araçlarda LPG kullanımına geçildiğinde özellikle ilk çalıştırmada motor aşınmasının artması normaldir. Bu tip araçlarda belirli aralıklarla benzin kullanılması (4 depo LPG’den sonra, 1 depo benzin) tavsiye edilebilir. LPG, kurşun içermediğinden, benzin gibi motoru yağlama özelliğine sahip değildir. Kurşunsuz benzin kullanmaya uygun olarak üretilen araçlarda ise böyle bir uygulamaya gerek yoktur ve LPG'nin daha temiz bir yakıt olmasının avantajlarından yararlanılabilir.
[/QUOTE]

Bak ben O Tüp Yüzünden Bir Arkadaşımı kaybettim. Kartal İstanbulda Bilen bilir Bir Kamyonetin Freni patladı ve Cavuşoğlu mah..( Kartal Spor Stadının) ordan arabaları altına almaya başladı.. http://www.radikal.com.tr/haber.php?hab ... 7464  ve Bu kazada Bir Taksiyi Altına alarak sürükler iken Tüp İnfilak ediyor. Ve Coğu kişi aracından cıkamadan Yanarak hayatları kaybetti.( kapılar kitli, Emliyet kemerinden Kurtulna kadar) isterse dünyanın en güzeli olsun oo Arka bagajda olduğu üserce ANTİ_TÜp üm!! ancan bir kazada en zor darbe alıcak yere konucak Hee derseniz Benzin de yanar Hayır Digitürkte ki 3 tane manyak herif denemek için benzin deposunu otomatik silah ile taradı patlama olmadı içine kiprit attı yanmadı..!!!!

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 17:14

Hiç Bİr ZAman Taksi arkasında ışıklarda durmam!! Ben 3 kuşuruş düşücek diye öyle bir şey yapMAM!!! araba almam Öyle olucaksa!!bEnzin neden pahhalı milleti arabanda  soğutmak için ama... eğer 3 kuruş hesaplıycaksam ARABA ALMAM!! Bisiklet veya Dolmuş kullanırım!! Avrupa Öyle yapıyor..
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 17:16

[quote="azakoglultd"]arkdaşlar lütfen ama daha fazla yorum bekliyorum ;

Türkiye de kaç tane hem lpg li hem cruise control lü, full park sensörlü , orjina bardaklıklı fabia 1.2 htp var ?

Ben söyleyyeim. Sadece 1. Tane LOL
[/QUOTE]

Türkiyede KAçtane Var 3,0 TDI A6 ??? Ouch

PArk Sensörü demiş sin ? böylemi

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 21 Nis 2008, 17:26

landirenzo sadece njeksiyonlu araçlar içinmi uygulanıyo bizim favolarada takılablrmı
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti azakoglultd » 21 Nis 2008, 19:45

LOLLOL[quote="serdar89"][quote="azakoglultd"]arkdaşlar lütfen ama daha fazla yorum bekliyorum ;

Türkiye de kaç tane hem lpg li hem cruise control lü, full park sensörlü , orjina bardaklıklı fabia 1.2 htp var ?

[/QUOTE]

[/QUOTE]

serdar kardeşim arkadaşını kaybettiğin için üzüldüm...allah rahmet eylesin...ehil olmayan ellerde ve uyduruk kitlerle yapılan işler malesef lpg nin imajını böyle zedeliyor ama diğer yandan şunu bilmeni isterimki avrupa normlarında yapılan uygulamalar da ki ben buna azami özen gösterdim çünki dediğin gibi can taşıyoruz , lpg sistemi yapılan testlerde banzine göre %35 daha güvenlidir.

senin A6 tıdan kaç tane olduğuna gelince sanırım vardır baya bi sayıda en azından 1 tane değildir LOL bu arada bizim pederdeki yeni mercedes 220 cdı dan da Türkiyede fazla yok ama bana ait değil işte olsaydı bizde havamızı basardık Star

Park sensorune gelince panik alarn seviyesinde otomobilin ön ve arka köşeleri dahil her yönde 8 cm ye kadar yanaştırabilen bir sensörden bahsediyoruz Wink destuuuuuur LOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 21 Nis 2008, 21:22

BU LANDİRENZO YU FORMANA DÜŞÜNÜYORUM BİDE PARK SENSÖRÜ FORMANA OLURMU
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 21 Nis 2008, 21:33

park sensörü olruda landirenzo nun karbüratörlü kiti varmı onu bilmiyorum.
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 21 Nis 2008, 21:34

OLMASSA ARAŞTIRIRIM SAĞOL HEMŞERİM
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 22:06

[quote="azakoglultd"]LOLLOL[quote="serdar89"][quote="azakoglultd"]arkdaşlar lütfen ama daha fazla yorum bekliyorum ;

[/QUOTE]

[/QUOTE]

serdar kardeşim arkadaşını kaybettiğin için üzüldüm...allah rahmet eylesin...ehil olmayan ellerde ve uyduruk kitlerle yapılan işler malesef lpg nin imajını böyle zedeliyor ama diğer yandan şunu bilmeni isterimki avrupa normlarında yapılan uygulamalar da ki ben buna azami özen gösterdim çünki dediğin gibi can taşıyoruz , lpg sistemi yapılan testlerde banzine göre %35 daha güvenlidir.

senin A6 tıdan kaç tane olduğuna gelince sanırım vardır baya bi sayıda en azından 1 tane değildir LOL bu arada bizim pederdeki yeni mercedes 220 cdı dan da Türkiyede fazla yok ama bana ait değil işte olsaydı bizde havamızı basardık Star

Park sensorune gelince panik alarn seviyesinde otomobilin ön ve arka köşeleri dahil her yönde 8 cm ye kadar yanaştırabilen bir sensörden bahsediyoruz Wink destuuuuuur LOLLOLLOL
[/QUOTE]

Şimdi... Arkadan büyük darbede tüp delinme Gaz hava cıkar dimi??? Bu arada arkadan yapışan arac sıcak ise?? ne olur??

Artık Yeni Model Bütün Araclarda Arac Kaza Anından Kendi Otomatik OLarak benzini kesiyor ve yangını en aza düşürüyor ama Allah korsun Pompacı ağızı tam kapatmadı diğelim..yavaş yavaş hava kaçırdı. yandaki arac bir anda gaza pastıı sonra Puff...!! onun için istese 10 numara olsun....

eee Herkezde olmazı normal

Ama bir tek bende olsa idi şüpenirdim TEK akılı benmiyim diye?
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 21 Nis 2008, 22:20

fazla yorum yapmayacağım ... tek söyleyeceğim ...

asıl tehlikeli olan hiç bilmemek değil eksik bilmektir.

istersen önce bir yeni çıkan depo üretim standartlarını araştır ve öğren ondan sonra gel gaz kaçırırmı kaçırmaz mı patlar mı patlamaz mı tartışalım ....... yada hatta önce kaliteli bir lpg kitinde bulunan emniyet önlemleri nelerdir ve işlevleri nedir onu bir araştır.

Bide ingiliz kraliyet ailesi senin tabirinle aptal oluyor çünki kullandıkları bütün arabalar lpg kitiyle çalışıyor.... bilmem anlatabildim mi .... ama alemin tek akıllısı ingilizler değil çok şükür LOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 22:28

[quote="azakoglultd"]fazla yorum yapmayacağım ... tek söyleyeceğim ...

asıl tehlikeli olan hiç bilmemek değil eksik bilmektir.

istersen önce bir yeni çıkan depo üretim standartlarını araştır ve öğren ondan sonra gel gaz kaçırırmı kaçırmaz mı patlar mı patlamaz mı tartışalım ....... yada hatta önce kaliteli bir lpg kitinde bulunan emniyet önlemleri nelerdir ve işlevleri nedir onu bir araştır.

Bide ingiliz kraliyet ailesi senin tabirinle aptal oluyor çünki kullandıkları bütün arabalar lpg kitiyle çalışıyor.... bilmem anlatabildim mi .... ama alemin tek akıllısı ingilizler değil çok şükür LOLLOLLOL
[/QUOTE]

Ben Bilmem ben yaptırmamda isteyen yaptırsın ben sana Yaptırma dedimi? ben sadece tehlikeden bahsettim

hani bir söz vardır

Sütten ağızı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye?? benim canım yandı başkarın yamasını istemiyorum.. Orası ingiltere tamam sizin kaliteli ama neler var birtek kendine bakma ALAYINA BAK!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 22:29

200 TL de var 3000 de vardır?

Sen Arabanın değerinden fazla Tüp markasına para verirmisn?

3000 Tl kartal alırsın ama Kartaldaki adam 200 TL takıyor nasıl olsa oda tüp.. değilmi??
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 21 Nis 2008, 22:37

azakoglultd   Şimdi seni tbrik ederim cok kaliteli takmışsın ama herkez senin gibi düşünmüyor??
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 21 Nis 2008, 22:56

işte önemli olan o şahin dogan felsefesi güden adamları durdurmak yoksa sen istediğin kadar taktırma caddeler onlarla dolu.

biz 1500 ytl harcadık adamlar dediğin gibi 200 ytl ye bitiriyor yapacak bişey yok
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 22 Nis 2008, 21:38

şu şahin ve doganları bence trafikten men etmek lazım
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 22 Nis 2008, 21:47

[quote="azakoglultd"]şu şahin ve doganları bence trafikten men etmek lazım[/QUOTE] şahinler gitsinde doğanlar biraz daha kalsın.ben biraz doğan meraklısıyımThumbs%20Up
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 23 Nis 2008, 22:13

[quote="weyis"][quote="azakoglultd"]şu şahin ve doganları bence trafikten men etmek lazım[/QUOTE] şahinler gitsinde doğanlar biraz daha kalsın.ben biraz doğan meraklısıyımThumbs%20Up[/QUOTE]

senin hatrına doğanlar kalsın biraz daha weyis kardeşim Big%20smileWink
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir