atiker lpg

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

atiker lpg

İleti fabiasm » 23 Nis 2008, 23:22

Aslında bu tartışma bence şunu da gösteriyor;

her zaman kendimize, kendi milletimize kızıyoruz bişey üretmiyoruz diye; üretince de böyle oluyor, herkes aşağılıyor, beğenmiyor, adı atiker değil de "zarzotto" :))) olsaydı şimdi herkes bunu tavsiye ediyor olacaktı

lpg kitinin kalitesi kadar takan ustanın da bu işi iyi yapabiliyor olması gerekli

en iyi kiti getirin usta takamıyorsa o marka kötü mü olacak

ben atiker kullanıyorum memnunum, ama memnun olmayanlar da vardır mutlaka, ama bu sadece atikere has bir şey değil diye düşünüyorum

eminim landirenzo markasından da memnun olmayanlar vardır

ama ben ismini ilk defa skodam forumlarından duydum

fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 23 Nis 2008, 23:46

landirenzo ya karar vermemi sağlayan en önemli etken bu video olmuştur http://www.youtube.com/watch?v=4jqz6Xju8ds ( hasan usta yine kızacak ama adamların almadığı ödül kalmamış ustam ) şu hak meselesine gelince ben diyorum ki birbirimizi böyle kıracağımıza eleştirilerimizi yapalım hür bir şekilde fikirlerimizi beyan edelim ama birbirimizi yıpratmayalım .tek istediğim bu başka birşey değil.
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 23 Nis 2008, 23:51

sen yukarıda yazdıklarımdan sonra hala bana hakkını helal etmiyormusun?
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 23 Nis 2008, 23:54

Atiker taktırdım ben canımdan oluyodum regülatörü patladı 40 km/h felan gidiyodum araba stop etti karşı şeride geçtim oğlum elfrenine asıldı ben fark edemedim öpüyodum yoksa karşı şerittekini sonra v8 motora taktıkları regülatörü taktılar aynısını o da yaptı söktürdüm milano e-gas taktırdım 4 silindirli modeli giç sorun yok yerli pek tavsiye etmem ama italyan lara güvenebilirsin landi,lovato,milano birde brc yi tavsiye etmem yazılımlarında sorun var motor lambası yanıyor birde
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 24 Nis 2008, 01:57

helali hoş olsun skodacı ama senden de ricam bundan sonra yine bi forumda karşı karşıya gelirsek en azından güle eylene birbirimizi kırmadan yapalım yorumlarımız.

akşama kadar canımız çıkıyor be usta üç kuruş kazanıp eve götürecez diye , ilk defa bir sıfır arabamız olmuş çocuğumuz gibi bakıp gözümüzden sakınıyoruz bu kadar ateşli olmamızıda ona yor be ne var Wink
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 24 Nis 2008, 10:56

[quote="azakoglultd"]kmustafat kardeşim baya bi uzun yazı yazmış ve benide etik olmamakla suçlamışsın.şimddddiiii madem öyle dinle bakalım.öncelikle karşındaki adam bir dış ticaret uzmanı , ingilizce öğretmeni ve emmegas marka lpg sıralı kitlerini Türkiye ye getiren adam,artı bu adam dayısı brc ve emmegaz kit takan bir firmaya sahipken gidip baka yerden landirenzo taktıran bir adam.

şimdi bunların hepsini bir kenara koy ve şu sözümüde iyi dinle.kayseride atiker in bayiliği üç sefer değişti bunu biliyormusun ve neden değişti onuda biliyormusun. Adamlar şikayetlerle baş edemediği için bıraktılar ve bu kişiler benim tanış olduğum kişiler ve atiker yüzünden çektiklerini dinlemekten banada gına geldi.

Ha şimdi oturduğun yerde oturacaksın ve bilenle bilmeyenin bir olmadığı gerçeğini anlayıp karşındakinin kim olduğunu bilmeden etik olup olmamakla suçlamayacaksın.

21 yıldır arabaya biniyorum ve daha Turkiye de lpg nedir kimse bilmezken babası hollandadan beyin getirtip kayseride ilk defa lpg ile ( daha doğrusu mutfak tüpü ile ) araba çalıştıran adam karşındaki yani sen daha evinde ki tüpün içinde gaz olduğunu bilmezken yıllar önce Türkiyenin ilk lpg li çalışan arabalarından birine binen adam.

İnşallah çok kırıcı olmamışımdır ama bazen böyle kesin konuşmayınca insanlar anlamakta zorluk çekiyorlar.
[/QUOTE]

gerçekten sen reklam yapıyorsun ve bu şekilde olan uslubundan hiç memnun kalmadım sana karşı inanılmaz derecede sinirliyim arkadaşım 21 yıldır da kullanırsın 41 yıldırda kullanırsın ama bana hakaret derecesine gelecek sözler söyleyemezsin artık hasan ustanın ve diğer arkadaşların dediği gibi burada senin landirenzo reklamını yapmandan sıkıldıkkkkk.
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 24 Nis 2008, 11:06

[quote="azakoglultd"]landirenzo ya karar vermemi sağlayan en önemli etken bu video olmuştur http://www.youtube.com/watch?v=4jqz6Xju8ds ( hasan usta yine kızacak ama adamların almadığı ödül kalmamış ustam ) şu hak meselesine gelince ben diyorum ki birbirimizi böyle kıracağımıza eleştirilerimizi yapalım hür bir şekilde fikirlerimizi beyan edelim ama birbirimizi yıpratmayalım .tek istediğim bu başka birşey değil.[/QUOTE]

landirenzo taktırdıysan kendine taktırdın bir defa söyler geçersin inan bu markayı bende senden duydum başka bir forumda yada başka bir yerde ismini duymadım ben atiker taktırdım diye bu forumda bas bas bağırdım mı? hayır bu konun açılma sebebi neydi kullanan arkadaşlardan fikir almak ama sen hem kullanmamışsın hemde burada atıp tutuyorsun. ciddi söylüyorum tekrar söylüyorum sen reklam yapıyorsun ve bu etik bir davranış değil bu sitede yedek parça satanlar dahi senin kadar irdelemiyor kendi markalarını.

artık senin landirenzo yazılarınla karşılaşmak istemiyorum. vede seninle Angry 

çünkü sana söyleyeceğim tek şey şu kendini beğenmmiş bir insansın nedenmi yok dayından bahsettin yok biz kendi evimizde kullandığımız tüpün içindeki ni bilmezken siz lpgli araca binermişsin 21 yıldır araca binermişsin. bu siteye üye olduğum günden beri kaç defa atiker atiker diye reklam yada polemik yaratmışım yada ben 1,5 yıl önce kimsenin cesaret edemediği 1500 ytl ye sıralı sistem bağlattığımı kime böbürlenmek gibi bir hata yaptım bu sitede kimseye karşı en ufak kırıcı söz etmedim ama senin sayende buda oldu tebrik ederim seni bununlada böbürlen istersen mustafayı bu sitede ilk ben sinirlendirdim hakaret ettirdim diye olurmu yakışır sanaAngry
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 24 Nis 2008, 11:16

çekezoğlu kardeşim sen bilgiğini yap ne atiker nede landirenzo taktır.
ben çok şükür sorun görmedim ama sorun gören arkadaşlar olabilir doğal izmini bile yazmak istemediğim arkadaşın belirttiği ismini kullanmak istemediğim markada güzeldir çünkü kullanıyordur ve kullandığı marka ile yorum yapabilir olum yada olumsuz.

bu forumda hangi marka iyi diye konulada oldu çıkan sonuç şu

EĞER SİSTEMİ UYGULAYAN SERVİS - USTA İŞİN EHLİ İSE KORKMA AMA DEĞİLSE BOŞVER.

bir fikir daha sistemi taktırmaya karar verdiğin firmada daha önce bu sistemi taktıranların telefonlarını firmadan iste onların yorumlarını dinle çünkü kendi şehrinde gidip belkide görebileceğin yerlerdir. bunu nedenmi söyledim : sistemi uygulayan servis beni sürekli referans olarak gösteriyor ve telefonumu hiç çekinmeden veriyor çünkü kullandım ve memnun kaldım bundan 1 ay önce aradılar tanımadığım bir kişi fikirlerimi sordu felicia m var dedi bende yorumumu söyledim. 2 ay önce bir arkadaş geldi burada aracıma bakarak inceledi onada aynı şeyleri söyledim htta bu 2 arkadaş belki üye olmuş olabilir çünkü sitemizden bahsettim. söyleyeceklerim bu kadar her marka aynıdır ufak değişiklikler yapmak zorundadır yoksa telif hakkını nasıl alacak. marifet ellerdedir.

hangi sistemi taktırırsan taktır şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin regülatör patlaması felan.
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti çerkezoğlu » 28 Nis 2008, 00:40

en güzeli dediğin gibi kardeşim taktırdım atikeri bakalım zaman gösterecek ne olcağını.
çerkezoğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 28 Nis 2008, 02:04

kmustafat sana soyleyecek hiçbir sözüm yok daha fazlada polemik konusu olmak istemiyorum. bana sinirlenmenide komik karşılıyorum çünki ben buraya fikir alışverişi yapmak için giriyorum istediğim fikir hakkında da istediğim kadar konuşurum , fikirlerim hakkında yorum yapabilirsin ama etik olmadığını söyleyerek asıl sen hakaret ediyorsun farkında değilsin. bilmiyorsan öğren etik " ahlak demektir". beni ahlaksızlıkla suçlamakta senin haddin değildir. o kadar
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir