muayenede siyah camlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

muayenede siyah camlar

İleti elegance » 26 Haz 2008, 13:51

eski sistemde bakımolarmışta simdi yeni sistem gelmiş arabanın surası eksik yaptır geldie bakıyolarmış.die duydum birde arkadaşlar egzoz ölçümünüzü yaptırın cezası 900 ytl civarıymız 20 milyonada ölçüm yapıyolar

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti taurus0181 » 26 Haz 2008, 14:03

dogru sölüosun elegance.19 lira verip egzos emisyon pulu almadan trafiğe cıkmak zaten buyuk risk olusturur.hiç gerek yok yani.zaten muayenede adamlar soruyorlar egzos emisyon pulunu.saygılar.
taurus0181
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti farukege » 26 Haz 2008, 15:11

Arkadaşlar filmli araç kullanmak istiyorsanıs ruhsata işletin  rahat rahat binin kimse alınmasın ama tatlı yemenin acı osu...sı  olurmuş...Zaten poliste aracın içini görmediginden problem çekiyor gece çevirmesinde hiç çevrilmeyecekken filmler yüzünden çevirmeye takılabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
farukege
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABİA 2008 1.6 OTM

İleti farukege » 26 Haz 2008, 15:13

muaynede geçseniz polis söktürecek benim iş yerinden iki arkadaşın arabasındakileride sultanbeyli civarında söktürmüş... bilginize
Kullanıcı avatarı
farukege
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: FABİA 2008 1.6 OTM

İleti fmaka » 26 Haz 2008, 15:18

[quote="farukege"]Arkadaşlar filmli araç kullanmak istiyorsanıs ruhsata işletin  rahat rahat binin kimse alınmasın ama tatlı yemenin acı osu...sı  olurmuş...Zaten poliste aracın içini görmediginden problem çekiyor gece çevirmesinde hiç çevrilmeyecekken filmler yüzünden çevirmeye takılabilirsiniz...

[/QUOTE]

filmi ruhsata işlemek için ne yapmak gerekiyor?

aynı dert bende de var ama ben kara kara düşünüyorum.yaptırsam mı yaptırmasam mı diye soruyorum kendıme ama yaptırırım çünkü çok faydalarını gördüm.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti reprisal_hunter » 26 Haz 2008, 16:35

[quote="farukege"]Arkadaşlar filmli araç kullanmak istiyorsanıs ruhsata işletin  rahat rahat binin kimse alınmasın ama tatlı yemenin acı osu...sı  olurmuş...Zaten poliste aracın içini görmediginden problem çekiyor gece çevirmesinde hiç çevrilmeyecekken filmler yüzünden çevirmeye takılabilirsiniz...

[/QUOTE]  filmler ruhsata nasıl işletiliyor yaws  işleten varmı hiç duymadım film,in  ruhasata işlendiğini  benim  favoda an koyu flim var gündüz arkamı göremiyom o derece bir flim 
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti fmaka » 26 Haz 2008, 17:19

yeni öğrendim belki işinize yarar:
Fırınlama-Laser yöntemiyle uygulamanın maliyeti, aracın yerli- ithal olmasına ve büyüklüğüne göre 500 ile 1000 $ arasında değişiyormuş.

reklm olmasın diye fira adını vermedim.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti Aykan DURAN » 26 Haz 2008, 19:25

CAM FİLMİ KESİNLİKLE RUHSATA İŞLETİLEMEZ.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 26 Haz 2008, 19:53

benim için sorun yok takdırdıgım yere söktürüp yeniden yaptırrım. altı üstü 50 ytl için ne kendimi üzecem...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti elegance » 26 Haz 2008, 19:55

ben en kral arabayı alsam yine taktırmam bana cok pahalıya patlamıştı o cam filmi
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti demir_01 » 26 Haz 2008, 22:18

umarım bende gecerım fılmlerle
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Yasin Genç » 26 Haz 2008, 22:42

2 hafta önce tuzladaki muayne yerine gittim doblo vardı.
adam hiç abartısız hiç bir yerine bakmadı imzayı attı geçti.

Sadece motoru ben açtım öyle bir göz ucuyla baktı başka hiçbiryerine bakmadı.

Kıl bir adama denk gelirseniz ne eder eder muayneden geçirmez.

Bence bir tavsiye o kadar dikkat etmiyorlar malum havalar sıcak zaten bunalıyorlar camların hepsini açın camlar gözükmeyeceğinden pekde dikkat etmezler zati geçersiniz arabanız da bariz göze çarpacak başka bir kusur yoksa sorun olmaz.;)

Siz yine düşünün ama onla uğraşcaklarını sanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Felicia

İleti Yasin Genç » 26 Haz 2008, 22:46

[quote="farukege"]muaynede geçseniz polis söktürecek benim iş yerinden iki arkadaşın arabasındakileride sultanbeyli civarında söktürmüş... bilginize
[/QUOTE]
Beyler Arabanızda sadece cam kusurunuz varsa yani film olarak polislerden çekiniyorsanız kesinlikle çekinmeyin Sesiniz çıkmassa her türlü dalgalarını geçerler çok duydum ben polis çevirdi filmleri çizdi anahtarlar diye böyle bir cahilleye düşüptü onu o polisin yanına bırakmayın ne yapacak en fazla cezai işlem uygulayacaktır uygularda neyse yaz kardeşim derim şahsen ben tınımda bile değil kimseye ezilmeyin hele bazı çömez polislere.

Kendine nasıl davranılmasını istersen öyle muamele görürsün adamlardan araçta bir kusur yoksa basın polise havanızı yazarsa yazsın.

Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

İleti Yasin Genç » 26 Haz 2008, 22:48

[quote="toGah"]muayeneden cam filmi , body kit aksesuar, orjinal olmayan xenon far...

bunların hiçbiri geçmiyor..
[/QUOTE]
Normalde kanunlar bunları öneriyor tabide uygulamada hangi birisi var.

Ve ordaki adamların modifiyeden angeldan haberleri varmı acaba:)KEsinlikle yok Hepsi havalarda zaten mesailerini doldurmaya çalışıyor adamlardaki hava ne öyle bir görseniz

Sanki adam istanbul Emniyet müdürüSmile

Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

İleti Yasin Genç » 26 Haz 2008, 22:50

[/QUOTE]
sende doğru demişsin abi.

Bir ipucuda buna vereyim çevirme oldugunu gördüğünüz an ön 2 camıda açın ve araçın iç ışığını yakın poliste bir şüphe bırakmıyorsunuz o zamn Smile
Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 26 Haz 2008, 22:54

[quote="Yasin Genç"][quote="farukege"]muaynede geçseniz polis söktürecek benim iş yerinden iki arkadaşın arabasındakileride sultanbeyli civarında söktürmüş... bilginize
[/QUOTE]
Beyler Arabanızda sadece cam kusurunuz varsa yani film olarak polislerden çekiniyorsanız kesinlikle çekinmeyin Sesiniz çıkmassa her türlü dalgalarını geçerler çok duydum ben polis çevirdi filmleri çizdi anahtarlar diye böyle bir cahilleye düşüptü onu o polisin yanına bırakmayın ne yapacak en fazla cezai işlem uygulayacaktır uygularda neyse yaz kardeşim derim şahsen ben tınımda bile değil kimseye ezilmeyin hele bazı çömez polislere.

Kendine nasıl davranılmasını istersen öyle muamele görürsün adamlardan araçta bir kusur yoksa basın polise havanızı yazarsa yazsın.

[/QUOTE] katılıyorum sana arkadaş . geçenlerde istanbul yolunda çevirdiler beni...sağına baktı  soluna baktı aracaın  bi kusur yok tabiii......ondasn sonra polis amcam camların filmini sökün dedi arabayı parka çekeriz aksi taktirdefalan filan muhabbetler...neyse benim kafa o sıra attı tabiiiLOL  saat de gece 22:00 civarı yanlış hatırlamıyosam neyse indim araçtan al çek bakalım dedim gayet güzel bi şekilde kontağı verdim polis amcama .... Hadi iyi akşamlar dedim ve yürümeye başladımm otobüs durağına doğru LOL 10 metre gitmeden daha  arkadan bi ses YA HEMŞERİM MANYAKMISIN SEN YAAA   AL ŞU ANAHTARI GİT YAA FALANN neyse benim kafa atık durumda ya (çeksinler çekselerde sorun değil benim için)ne o dedim çekicinin benzinimi bitmiş LOLLOLadamlar deli oldu ya abi tmm hadi git diye yalvarıyo .....diyeceğim o ki hiç bi zaman abi şöyle abi böyle e yalakalık yapmayın sakın polislere ....o zaman savunmasız zannedip üzerinize çökmeye çalışırlarLOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 26 Haz 2008, 23:08

[quote="sılver_exelance"][quote="Yasin Genç"][quote="farukege"]muaynede geçseniz polis söktürecek benim iş yerinden iki arkadaşın arabasındakileride sultanbeyli civarında söktürmüş... bilginize
[/QUOTE]

[/QUOTE] katılıyorum sana arkadaş . geçenlerde istanbul yolunda çevirdiler beni...sağına baktı  soluna baktı aracaın  bi kusur yok tabiii......ondasn sonra polis amcam camların filmini sökün dedi arabayı parka çekeriz aksi taktirdefalan filan muhabbetler...neyse benim kafa o sıra attı tabiiiLOL  saat de gece 22:00 civarı yanlış hatırlamıyosam neyse indim araçtan al çek bakalım dedim gayet güzel bi şekilde kontağı verdim polis amcama .... Hadi iyi akşamlar dedim ve yürümeye başladımm otobüs durağına doğru LOL 10 metre gitmeden daha  arkadan bi ses YA HEMŞERİM MANYAKMISIN SEN YAAA   AL ŞU ANAHTARI GİT YAA FALANN neyse benim kafa atık durumda ya (çeksinler çekselerde sorun değil benim için)ne o dedim çekicinin benzinimi bitmiş LOLLOLadamlar deli oldu ya abi tmm hadi git diye yalvarıyo .....diyeceğim o ki hiç bi zaman abi şöyle abi böyle e yalakalık yapmayın sakın polislere ....o zaman savunmasız zannedip üzerinize çökmeye çalışırlarLOL[/QUOTE]

Shocked Bravo vallahi. Benim aklıma gelmezdi.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 26 Haz 2008, 23:14

bakan adamın o anki psikolojik durumuna bağlı oluyor genelde

Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005