Annem arabayı gene vurdu....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Annem arabayı gene vurdu....

İleti ozzgurr » 26 Haz 2008, 18:28

keşke annem sağ olsaydıda 25 tane araba parçalasaydı hiç gözüm görmezdi..Unhappy hayattayken degerlerini bilmek lazım sakın ha arkadaslar annenizin kalbini kırmayın yoktan sebeplerden sonra çok üzülürsünüz ama ne fayda

ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 26 Haz 2008, 18:46

[quote="loveskoda"]

Yaw arkadaşlar annem arabayı bu sefer sağ arka kapının olduğu yerden beton saksıya sürttü...CryCryAngryAngryAngryAngry

Sağ kapı çizildi, marşpiyel içe göçtü.... Neyseki araba beyaz da fazla belli etmiyor.... BIkktım artık yaa EHLİYET ALAYIM DA ANAMDAN KURTARAYIM FABİŞİ...Ouch

Bu iki oldu... Daha önce de sol arka çamurluğu mahfetmişti 200YTL. ye yaptırmıştık...

Bunu yaptırmayacam... 150YTL. istiyor ama yaptıracak para yok....CryCryCry

Fotoları yarın eklerim....
[/QUOTE]

öncelikle annenden bu şekilde yakınman pek hoş değil, zannediyorum öğretmendi, sonuçta kazanıyor ve biniyor. benim fabiş de babamındır aslında. ben öğrenci adamım zaten sen gibi. bizim böyle yakınmaya hakkımız yok. babam alıyor bazen getiriyor arabayı zannedersin içinde kum taşımış, kaç kere vurdu arkasını köyde kayalara çıkarttı ama ses etmedim, sonra aynı şekilde ben çarptım... kötü sürüyor, bayıltıyor, yamuk yumuk park ediyor, kamyonun biri sürtmüş yol kenarında. ama yapar, büyüklerimiz onlar.

bence kendine çok güvenmen iyi bir şey ama, aması var işteSmile   bu sabah 90 derecedeki motoru mola yerinden çıktık, 3 sefer istop ettirdim. 1 yerine 3 e almışım. ben kendimden böyle bir hatayı beklemem ama oluyor işte. insanlık hali. hem onlar bizim gibi arabayı çok önemsemiyorlar, daha fazla sorumlulukları var, kafalarında çok daha farklı şeyler var.

magandalık yapmıyor ya çarpmış yanlışlıkla. neyse epey uzattım işte benden sana abi tavsiyesi, yaşamış pişman olmuş biri olarak. dediklerime sakın alınma paylaşman çok hoş bir şey ama bende sen gibi düşünürdüm bu adam sürmeyi falan bilmiyo derdim içimden ama öyle olmuyo Big%20smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti loveskoda » 26 Haz 2008, 19:12

Teşekkür ederim hakan abi...Smile

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 26 Haz 2008, 22:22

bişi olmaz enis cana gelmesın diyelımkı carpa carpa araba haşat oldu git sat temiz bi tane fabıs al
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir