Fabia 1.4 Mpi Tekleme,Stop Etme ve Gaz Yememe!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia 1.4 Mpi Tekleme,Stop Etme ve Gaz Yememe!!

İleti binbirotomotiv » 27 Ağu 2008, 18:16

O volanı okuyan sensör motor devir sensörü o okuyamazsa ve aracınızda hall sensöru yoksa arac stop eder. Hall sensörü varsa etmez ben hatırlamıyorum varmı yok mu egzantrigin konumunu okuyan sensordur hall sensörü. Motor devir sensörü rampada o hareketi yaptırmaz soyleyim

binbirotomotiv
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 27 Ağu 2008, 18:21

[quote="binbirotomotiv"]

O volanı okuyan sensör motor devir sensörü o okuyamazsa ve aracınızda hall sensöru yoksa arac stop eder. Hall sensörü varsa etmez ben hatırlamıyorum varmı yok mu egzantrigin konumunu okuyan sensordur hall sensörü. Motor devir sensörü rampada o hareketi yaptırmaz soyleyim

[/QUOTE]

Bizim araç iki sensöründe arızalı olduğunu iletti vag com a, gerideki mesajlarda belirtmiştim..

Değişimi yapan usta devir sensörü sağlıklı çalışmadığı zaman beyine oksijen sensörü arızası gibi de algılatıyor ve herikisi de arızalıymışcasına araç tepki veriyor,ilk önce devir sensörünü değiştirelim beyinden oksijen sensörü arızası da silinmez ve sorun devam ederse oksijen sensörünü de değiştiririz dedi,ve devir sensörünü değiştirdikten sonra vag com da her iki sensörün arızası da silindi ve araçtaki sorunlarda sona erdi..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti binbirotomotiv » 27 Ağu 2008, 18:25

Hadi insallah
binbirotomotiv
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 27 Ağu 2008, 18:28

[quote="binbirotomotiv"]Hadi insallah [/QUOTE]

Araç 23 temmuz'dan beri sorunsuz çalışıyor..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir