YARDIM...LÜTFEN BAKIN..TUHAF BİR SORUN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YARDIM...LÜTFEN BAKIN..TUHAF BİR SORUN

İleti erbilgs » 27 Haz 2008, 14:48

LÜTFEN BAKIN..TUHAF BİR SORUN

ARKADAŞLAR bende 2008 fabia var...

sorunum:

1-son 1 aydır...kontak açık değilken camlar açılmıyordu..ama artık açılıyor..kendi kendine nasıl böle olur...?

2-ve arabayı uzaktan kumandayla kapatırken 4lüler yanıyordu 2 snye..şuan da hiç yanmıyor kapatırken..açarken yanıyor sadece...buda kendi kendine nasıl böle olur ...sorunlar neyde olabilir...şehirdışındym bide servise götüremiyorum şuan için..

cevaplarınızı bekliyorum..

erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erbilgs » 27 Haz 2008, 16:01

yokmu yardım
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 27 Haz 2008, 16:22

Duyulmamış,görülmemiş bir durum olsa gerek..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erbilgs » 27 Haz 2008, 16:50

valla anlamış değilim..büyümü yaptılar ne arabaya : d

geçendede yolda gidiyorum ..müzik dinliyorum ses birden gitti..........5 ..10 dkka sonra kendliğinden tekrar geldi ses
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cetrefilli » 27 Haz 2008, 16:57

benim bildiğim yeni fabialarda öylemidir bilmiyorum kontağı kapattıktan sonra ön kapıları acana kadar bir süre camları kapatıp acabiliyorsunuz ön kapıları acınca yada tam nekadar bilmiyorum bir süre gecince yine camı acıp kapayamıyrsunuz kontagı acmak gerekiyor.... diğer sorunu ise anlamadım....
cetrefilli
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 27 Haz 2008, 17:07

O sorunu daha önce duymadım.En garantisi vag-com u olan bir servis...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti elegance » 27 Haz 2008, 18:43

o belirli bir süre olur cam acma kapma sonra gecer o dötrlüde vagcomla halledilir bizim arkadasın a4 octaviasında 4lü yanmıyor ve cık diye ses gelmiyo ama benimkinde oluyo vagcom senin ilacın
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti yexplorer » 27 Haz 2008, 19:42

2008 modelse garantiden problem halledilir. en yakın servis yolu göründü hocam sana.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti fycky » 28 Haz 2008, 17:52

SERVİSE BAKTIR ELEKTİRİK AKSAMINDA  ELEKTİRİKÇİ DE YAPAR
fycky
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bybirim42 » 29 Haz 2008, 01:27

vagcom da aracın kapılarını kapatıp açarken ses gelmesini ayarlatabiliyormuyuz? benim fabişte gelmiyorda.bide aracın kapılarını kumanda ile kapattığımda camlar açıksa kapanmasınıda ayarlattırabiliyormuyuz.

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti tahac » 29 Haz 2008, 01:48

Hayır hayır ben sorunu gayet iyi biliyorum çünkü bizde yaşadık..Camların açılmaması değilde ben 4lülerden bahsediyorum kapatınca.. Bizde de seat toledo vardı biliyorsunuz aynı platform, birden bire gitti..Meğerse kapıların mandalı varya, işte o tam içine girmediği için olmuyormuş..Hani nasılki bozuk değilken, ve bir kapı açıkkan yanmıyor daha sonra kapattığınız anda yanıyorsa, işte o giren uzun mandallarda tam oturmayınca araba kendini kitliyor ama hala kapıyı açık sanıyor..Bizim arabada şöför kapısıydı..Tavsiyem, tüm kapıların mandalını iyice basıtırmak yada çıkarıp yeniden takmak..

[quote="erbilgs"]LÜTFEN BAKIN..TUHAF BİR SORUN

sorunum:

1-son 1 aydır...kontak açık değilken camlar açılmıyordu..ama artık açılıyor..kendi kendine nasıl böle olur...?

2-ve arabayı uzaktan kumandayla kapatırken 4lüler yanıyordu 2 snye..şuan da hiç yanmıyor kapatırken..açarken yanıyor sadece...buda kendi kendine nasıl böle olur ...sorunlar neyde olabilir...şehirdışındym bide servise götüremiyorum şuan için..

[/QUOTE]
tahac
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erbilgs » 29 Haz 2008, 12:39

[quote="tahac"]
Hayır hayır ben sorunu gayet iyi biliyorum çünkü bizde yaşadık..Camların açılmaması değilde ben 4lülerden bahsediyorum kapatınca.. Bizde de seat toledo vardı biliyorsunuz aynı platform, birden bire gitti..Meğerse kapıların mandalı varya, işte o tam içine girmediği için olmuyormuş..Hani nasılki bozuk değilken, ve bir kapı açıkkan yanmıyor daha sonra kapattığınız anda yanıyorsa, işte o giren uzun mandallarda tam oturmayınca araba kendini kitliyor ama hala kapıyı açık sanıyor..Bizim arabada şöför kapısıydı..Tavsiyem, tüm kapıların mandalını iyice basıtırmak yada çıkarıp yeniden takmak..

[quote="erbilgs"]LÜTFEN BAKIN..TUHAF BİR SORUN

sorunum:

[/QUOTE] [/QUOTE]

teşekkürler
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir