Eko66--Yakıt tasarruf cihazı--

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Eko66--Yakıt tasarruf cihazı--

İleti ayhani » 15 Tem 2008, 00:11

Açacağım linkte kendi ekoyakınızı veya eko66'nızı nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Azzzzzzzzzzzzz sonra.........

Şaka değil gerçek. Ouch

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Gencler1980 » 15 Tem 2008, 00:11

yerini söyle geliyorum:) madem reklamcı yaptın beni:( ben hazırım teste, sen otomotiv uzmanısın ama demekki kendi alanında eksikliğin var,kendini geliştirmelisin. Yada çalıştığın firmanın menfaatleri ile çatışıyor olabilir.İnsalara iyilik yapmak yardım etmek reklamcılık ise öyle olalım. Ya da sen gel seni sadece arabamlar test sürüşüne çıkarayım.Uzmanlık alanını geliştirmiş olursun.
Gencler1980
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Gencler1980 » 15 Tem 2008, 00:14

Arkadaşlar " ZİNCİRLERİNİ KIRIN "
yağ değişimi 40000 olacak ,nasıl kanatlasam diye düşünüyorum.
Gencler1980
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 15 Tem 2008, 00:33

lüleburgazdayım. itü otomotiv mezunuyum. şişli anadolu motor teknik lisesinden girdim itü ye.  ve yıllarca sanayi deneyimim oldu çıraklık gibi. bir yakıtın özgül enerji verimini hiçbir şeyle değiştiremezsin. bu doğa kanunudur. vermeden almak sadece ve sadece ALLAH a mahsustur. buarada sadece atölyemde piyasa işi değil sadece zevkimi tatmin için çalışırım
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti yexplorer » 15 Tem 2008, 01:25

bana da reklam gibi geliyor ilk mesaj hemen eko
tuhafDisapprove
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti FWD » 15 Tem 2008, 06:53

Başka bir konuya yazdığımı aynen Copy-Paste buraya da yazıyorum:

Eko66 için söyleyebileceğim şudur: Tamamen psikolojik palavra... Tabi bu benim kendi görüşüm. Wink
Düzensiz
molekül yapısı ne demektir ya? Sanki benzinin molekülleri küçük
çocuklar gibi oradan oraya koşturuyor da eko66 bunları sıraya diziyor LOL
Bir
aracın eko66'nın sitesinde belirtildiği gibi %30'lara varan göreceli
yakıt tasarrufu veya %10 net tasarruf, artı olarak da çekişte güçlenme
tamamen yalan dolandan ibaret. Ayrıca şöyle bir şey de var, adam alacak
bu cihazı (fiyatı 500YTL ile 3000YTL arasında değişiyordu aracın
cinsine göre) takacak arabasına, 3000YTL para verecek. O 3000 YTL'ye 1
ton yakıt alır, tasarrufu buradan yapar.
Ayrıca sitesinde çok yeni
bir şey, yeni bir icat gibi gösterilmiş. Bu gibi cihazlar yıllardır
kullanılıyor ve yurt dışında mevcut. Ayrıca bazı ülkelerde reklamları
bile yasaklanmış. Cihaza bir kaç üniversiteden verilen belgeler de tek
taraflı. Gazetelerde ve televizyonlarda çıkan haberler saf reklam
kokuyor. Düşünün bir gazetedeki köşe yazarı cihazı o kadar övmüş o
kadar övmüş ki gözüm kapalı alacağım sanki!
Son sözüm, mantıksal, fiziksel ve bilimsel olarak olmamış bir alet.

Biraz saldırgan bir yorum oldu ancak haklı olduğumu düşünüyorum. Kusura bakmayın.
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 15 Tem 2008, 13:10

[quote="Gencler1980"]Arkadaşlar,tekrardan merhaba.Çoğunlukla arkadaşlar inanmak istememişler.Aslında haklılar çünkü yıllardır bize zorla dayatılmış olan "bizden birşey çıkmaz,mucid çıkmaz;yapsaydı yabancı yapardı" gibi düşüncelerden dolayı inanamıyoruz.Eğer bu icadı bir Türk değilde yabancı yapsaydı şimdi hayranlıkla ayakta alkışlardık.Ama bu cihazı icad etmesi bir Türk'e nasip oldu.Neden büyük firmalar yapamıyor? meselesine gelice bu cihazı yapan Türk mucidi ile konuşuyorum, birçok firma patentini satın almak istiyorlar ama "bu cihaz Türk'e nasip olmuştur yabancıya vermem" büyük düşüncesi içinde olan Mucidimiz vermiyor.Biz yıllardır demiyormuyuz bizim bilim adamları,mucidler neden yaptıkları icadları yabancıya satıyorlar, Türkiye'ye neden mâletmiyorlar diye? İşte şimdi böyle birisi var ama biz ona da inanmıyoruz.Mucid amcamızda gayet dürüst bir insan eğer İstanbuldaki arkadaşlar tanışma fırsatı nasip olursa görecekler. www.eko66.com
Ayrıca Skodacı arkadaşın yorumuna baktım , böyle icadın varlığını duyan birisi motor ustasına sorma ihtiyacı hissetmemişmidir? Onlarda icadı motor ustasına onaylatmışlar. Bu icadı internet sayfasında girdiğinizde müşteri görüşlerine baktığınızda olumsuz yazı yok,diyeceksiniz olsa bile yazmaz diye, o zaman İstanbulun göbeğinde ŞİŞHANE'de dükkanı var, yaklaşık 10000 araca takılmış yüzde 10'u memnun olmasa o binanın önünde insanlar parasını almak için dolmazlarmıydı?Tüketici haklarına şikayet etmezlermiydi? --(1600 motora kadar 500ytl +kdv) bu kadar para vermiş insanlar uğraşmazlarmıydı? Bu alet motora bırakın zarar vermeyi tam tersine faydalı, motorun içindeki kurumları atıyor,yağı kirletmiyor. Ben tanıdıklarıma takdırdım,aracın servisine sordu hiçbir şekilde garantiyi bozmadığı söylediler. Aşağıda benim aracın fotoğraflarını veriyorum. Herkese iyi günler..Kolay gelsin..Yorumları cevaplamaya da devam:
[/QUOTE]
Siz bu cihaza parayı verip taktırdığınız için mecburen sevmekte ve herkesin almasını tavsiye etmektesiniz.Cihazı birde iade etmeyi deneyin bakalım ne olacak?Ayrıca bu mıknatıs grubunu kaça aldığınızı söyler misiniz?Duyunca bütün arkadaşlar hayret etsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti BlueVRS » 15 Tem 2008, 13:31

''Pahalı olmalı ki dandik izlenimi vermesin'' taktiği de var bu üründe.. Benzin hortumu ergonomik şekli verilmiş yandan kablolu iki parça mıktanıs..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 15 Tem 2008, 13:36

2008 yılında AB ülkelerinde EURO-V normu devreye girmişken bu değerlerle AB ülkelerindeki otomobil firmalarının nasıl bu cihazın peşinde koştuklarını anlamış değilim.
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 15 Tem 2008, 13:42

Kimsenin koştuğu falan yok,  sadece kuru kalabalık ve konuyu bilmeden parayı bastıran müşteri tipleri.Kendi sitelerindeki yorumları okumuşsunuzdur, tamamiyle yanlı, belki de kendileri yazıyorlar.Adları bile hep birbirlerine benziyor.Ayrıca hiç teknik bir veri yok.Sadece ''Allah razı olsun'' falan gibi dualar ve mesajlar var.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Gencler1980 » 16 Tem 2008, 01:06

hetepe arkadaşa hitafen;"KONUYU BİLMEDEN PARAYI BASTIRAN MÜŞTERİ TİPLERİ"'nin arasında; eğer ufacıkta olsa bir araştırma yaparsa o "müşteri tiplerinin" arasında resmi müşterilerinde olduğunu farkedecektir.Madem sıradan insanlar memnun kalmıyor ve de parasını alamıyorsa o halde Valilik aracı da mı parasını geri alamadı? Yada benim aracımın fotoğrafını ne hakla yayınlıyorsun diye sormadı?Ayrıca sadece araçlara değil,otobüs kamyon,gemilere bile takıldığını görürsünüz eğer bırazcık araştırırsanız.Ama oturduğu yerden atmak kolay.

Neyse bu konuda isteyen istediğine inanır;ben arkadaşlara yardımcı olmak istedim isteyen inanır isteyen de eleştirir. İki mıknatıs der geçiştirir, ben çok memnunun.Herkese iyi günler...
Gencler1980
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 16 Tem 2008, 01:08

arkadaşlar bakanlıgın sitesinbe bakın bunun hikaye oldugu yazıyor
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti kemalkoc » 16 Tem 2008, 01:15

bazı arkadaşların dediği gibi yakıt fiyatlarının bu denli yüksek olduğu bir ülkede böyle bir cihazın varlığına neden herkes şüpheyle bakıyor!
   çünki gerçekten tasarrufu kanıtlanmış olsaidi bu cihaza 50 değil 500 ytl bile verirdik.  nitekim herkes LPG dönüşümü %20-%30 tasarruf yapıyor diye 1000-1500 ytl vermiyormu. veriyor. çünki gerçektende tasarruflu ve çevreci.
   sonuç olarak bu cihazın bir işe yaradığına inanmıyorum.........

kemalkoc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 16 Tem 2008, 02:05

skodacı nickli arkadasın birinci sayfada verilen raporlara açık ve net yorumu var cevap hakkı doguyor sana ben cevaplarını goremedim nerdeeee

ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 16 Tem 2008, 12:04

[quote="Gencler1980"]

hetepe arkadaşa hitafen;"KONUYU BİLMEDEN PARAYI BASTIRAN MÜŞTERİ TİPLERİ"'nin arasında; eğer ufacıkta olsa bir araştırma yaparsa o "müşteri tiplerinin" arasında resmi müşterilerinde olduğunu farkedecektir.Madem sıradan insanlar memnun kalmıyor ve de parasını alamıyorsa o halde Valilik aracı da mı parasını geri alamadı? Yada benim aracımın fotoğrafını ne hakla yayınlıyorsun diye sormadı?Ayrıca sadece araçlara değil,otobüs kamyon,gemilere bile takıldığını görürsünüz eğer bırazcık araştırırsanız.Ama oturduğu yerden atmak kolay.

Neyse bu konuda isteyen istediğine inanır;ben arkadaşlara yardımcı olmak istedim isteyen inanır isteyen de eleştirir. İki mıknatıs der geçiştirir, ben çok memnunun.Herkese iyi günler...
[/QUOTE]
Her gördüğünüz şeye inanıyorsunuz.Valiliğin aracı olduğu nerden belli?Vali mi teşekkür ediyor?Veya valilik aracını oraya götüren adam devletin parasına bu cihazı alırken acaba yeterliliğini sorguluyor mu?Otobüs kamyon diyorsunuz, bu site dışında gören duyan var mı? Siz sadece -mış, -miş lerle insanları yönlendirmeye çalışıyorsunuz, kusura bakmayın.Şehirde yaşıyoruz o kadar da saf değiliz.Allah CC yardımcınız olsun !
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Gencler1980 » 16 Tem 2008, 15:32

Bi kere hiç araştirma yapmadan salladığınız belli oluyor!Elinizin altında bilgisayar ve fare var. www.eko66.com adresine girip -->uygulamalarımız-->valilikler bölümüne girip iki daikika baktığınız resmi araçları görürsünüz. Özellikle istanbul valisinin 34-001 plakalı iki aracını ve de İzmir valiliğinin 35-001 plakalı aracını göremiyorsanız hâlâ, o zaman sizin ALLAH CC YARDIMCINIZ OLSUN.
Gencler1980
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 16 Tem 2008, 18:28

Tamam kardeşim, al istediğini tak.Paranı neye veriyosan ver.Hacılar seni iyi büyülemiş...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti irfant » 16 Tem 2008, 18:32

Kendi ürününü kötüleyen bir ticarethane var mı?

Skoda resmi web sitesinde bu tip cihazların kullanılmaması için duyuru yaptı, aynı zamanda yakıt ve yağ katkıları için de...

Hatta forumlara da koymuştum Skoda CZ yazısını...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir