nasıl kapatılır??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

nasıl kapatılır??

İleti elekci » 17 Tem 2008, 22:53

aracımı ilk aldığımda kaportada ufak ufak delikler vardı. yani sadece boya atmış sahibide rütuş ile kapatmış sanırım. 1 seneye yaklaşıyor aracı alalı ve yavaş yavaş rütuş boylar atmaya ve yine delik delik gözükmeye başladı kaporta. bu delikler nasıl kapatılır bir bilginiz varmı? alttaki beyaz kısım gözüküyor yani boyanın tamamen kalktığı ufak delikler mevcut...

elekci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elekci » 17 Tem 2008, 22:54

sonaxın garanti ile anlaşmalı bir kampanyası var acaba daha önceden yaptıran oldumu? tavsiye eden varmı? bir önceki MTV vergi ödemelerindeed aynı kampanya vardı. "SONAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA VE KORUMA" işlemi kampanya dahilinde yarı fiyatına... 
elekci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti r32 » 17 Tem 2008, 22:55

Thumbs%20Downalla alla çok ilginc ya, nasıl delik delik olmuşki arac boyası Thumbs%20Down
r32
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elekci » 18 Tem 2008, 02:38

nasıl anlatsam bilmiyorum ama uzun yolda giderken taş falan sıçrar ya kaportaya boyayı kaldırır o şekilde. en büyüğü nohut tanesi kadar bişey. direk altındaki astarı gözüküyor beyaz bir şekilde. rutüş yaptırcam ama ilerde tekrar atacak hemde aynı renk boyayı bulmak biraz zor... o yüzden kesin çözüm varmı diye sormuştum... yüzeysel çizikler olsa pasta cilada bile cıkar gider...
elekci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 18 Tem 2008, 02:41

o tarz mıcır göçüklerine pasta cila etkili olmaz mecburen göçük düzeltilip boyanacak yani ön kaput tamamen . bende de aynı küçük bir göçük var boyası kalkmış orjinalliği gitmesim diye boyatmadım . çünkü ön kaputu boyatım mı alan adam kazalı gözüyle bakacak . çok kötü değilse idare et
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 18 Tem 2008, 11:53

[quote="elekci"]sonaxın garanti ile anlaşmalı bir kampanyası var acaba daha önceden yaptıran oldumu? tavsiye eden varmı? bir önceki MTV vergi ödemelerindeed aynı kampanya vardı. "SONAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA VE KORUMA" işlemi kampanya dahilinde yarı fiyatına...  [/QUOTE]

Sonax rütuşları da yapıyor ama yaklaşık bir sene sonra eski haline geliyor,sadece sünger ya da cilalı yıkama yaptırmama rağmen benzer rütuşlar kalktı eski haline döndü,olsun senede bir yenileme yaptırıyorsun (indirimli),tekrar rütuşluyorlar.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilker_617 » 18 Tem 2008, 13:13

Kaputa baştan sona yada yarıya kadar carbon fiber uygulaması yaptırabilirsiniz....

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir