ÇOK KÖTÜ KAZA YAPTIM.KATİL MİNİBÜS...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOK KÖTÜ KAZA YAPTIM.KATİL MİNİBÜS...

İleti elekci » 30 Tem 2008, 18:08

Büyük geçmiş olsun kardeş. bu magandaları trafiğe sokanlarda hata. bakın kazaların çoğuna ya içinde otobüs ya minibüs yada kamyon  vardır ya da kazaya sebep olmuştur. sorsanız hepsi ustaların ustasıdır. ne kırmızı ışığa riayet ederler ne sollama kurallarına dikkat ederler. tüm yollar babalarının yoluymuş gibi pat durup yolcu alırlar pat durup yolcu indirirler. gına geldi artık bunlar... orada yolcu alırken arkadaki arabaların durmalarından kaynaklanan zaman ve maddi kaybı hiç düşünmezler. sorsan kazandıkları parayı hakettiklerini düşünürler. şahsım adına söylüyorum ve böyle yapmayanları tenzih ederek söylüyorum; ben bu şehir magandalarına hakkım geçiyorsa ki geçiyor, helal etmiyorum...

elekci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 30 Tem 2008, 18:46

gecmiş olsun bu minübüscülerinde cogunun allah belasını versin yolu babnasının malı sanıyolar.istedigim gibi giderim diyolar kendini usta sanıyolar söför sanıyolar ama bi bok bildikleride yok bunların güya biliyom havasında hepsi bi ben bilirim yolları sanıyo dangalaklar
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir