çakmak ve cam ısıtma sigorta sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çakmak ve cam ısıtma sigorta sorunu

İleti hakanerdogan » 05 Ağu 2008, 17:43

valla hocam aklıma pek bişeyde gelmiyo,çok ince katı mutfak yağı falan sür dicem çok pis iş, yada mum yak, damlat cama, sonra eritcekmi bak dicem, çok saçma...

ellemedimde hiç çalışırken ısınırmı ısınmaz mı bilemicem zaten bizim ankarada araba cayır cayır yaz günü Unhappy

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 05 Ağu 2008, 18:03

[quote="hakanerdogan"]valla hocam aklıma pek bişeyde gelmiyo,çok ince katı mutfak yağı falan sür dicem çok pis iş, yada mum yak, damlat cama, sonra eritcekmi bak dicem, çok saçma...

ellemedimde hiç çalışırken ısınırmı ısınmaz mı bilemicem zaten bizim ankarada araba cayır cayır yaz günü Unhappy
[/QUOTE]
ben de ne zamandan beri problemin başladığından emin değilim çok zamandır kullanmaya gerek de duymadığımdan bilmiyorum. hanımın köyde lastikte hava azdı amcanın çakmak pompasından basalım derken  çakmaktan kıvılcım çıktı sonra çakmak çalışmadı. amcanın arabanın çakmağından doldurduk. dün akşam ağabeyim sadece çakmak değil cam ısıtması da çalışmaz demişti sabah baktım hakikaten çalışmıyor ikisinin aynı sigortadan olduğunu zannediyordum sigortayı değişince ama çakmak düzeldi cam resistantı devam ediyor. belki çalışıyor da led yanmıştır diye umudum var. az sonra köye çıkarken resistanı deneyeceğim ama ışık yanmadığından hangi pozisyonun açık olduğunu anlayamacağım.

(bu arada 38 nolu sigorta cam resistansı resmine benziyor da ayna ısıtmasınınmış dediğin gibi 39 cam resistansının)
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 05 Ağu 2008, 18:08

basma sesinden anlaşılır aslında hocam, düğmenin verdiği dirençten anlayabilirsiniz galiba, boş gidip, dirençli geliyorsa kapatabilir, dolu (dirençli gidip) gidip boş geliyorsa düğme açıyo olabilir.

ama bütün basışlarınız aynı ise anlamak güç olacak. kışa girmeden yağ filan değişiminiz varsa gitmişken serviste hemen anlarlar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 05 Ağu 2008, 18:13

düğmedede sorun olabilir ben pek kullanmıyorum aldığımdan beri ya 1 ya 2 kez açtım
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti erolfabia » 05 Ağu 2008, 18:14

geçmiş olsun...

erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir