Roomster 1.4 benzinli ile süper tüketim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster 1.4 benzinli ile süper tüketim

İleti 9336 » 12 Eyl 2008, 12:48

[quote="irfant"][quote="9336"] [quote="irfant"]Rampalarda vites küçülttüm, inişlerde ise full cut-off  Tongue

Kamyonlar bile bu araba niye gitmiyor diye merak etmiştir yolda...
[/QUOTE]
LOLLOL
Sizin yüzünüzden çarpık bacak kötü imajından başka, yeni bir imajımız daha olacak.
Millet; "Skoda mı, boşver ya, bas bas gitmiyor. Kamyonlar bile geçiyor" diyecekler.LOLLOL
[/QUOTE]

Radar mı var diye çoğu araba peşime takılıyor konvoy yapıyoruz, yol boş olsa da sollamıyorlar. Yollar boştu ve hiç radar çevirmesi yoktu, ekipler Ramazan'da işleri bırakmış galiba..  LOL

[/QUOTE]
Arkadaki araçlar bayağı kulaklarınızı çınlatmıştırLOL Bu arada interneti nereden buldunuz. Kaba tabirle otlanma durumu mu var.LOL

Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti irfant » 12 Eyl 2008, 12:50

Şu an bir internet kafedeyim...

Öğlen sıcağını burada atlatayım... Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti 9336 » 12 Eyl 2008, 12:56

[quote="irfant"]Şu an bir internet kafedeyim...

Öğlen sıcağını burada atlatayım... Smile
[/QUOTE]
İşte gerçek SKODACI.Clap Bir Skodacı, tatile bile gitse sitesini unutmaz.LOLLOL
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Eyl 2008, 12:57

Bir hobimiz bu var, Skoda...

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 12 Eyl 2008, 17:07

İrfan abi kıskandım ekonomini :)

Neyse bakalım bizim 1.2 bu aralar biraz yakıtını azalttı.Adam oldu gibi..Bundan sonra rekorlara başlarım artık :)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti BlueVRS » 12 Eyl 2008, 17:10

İlk başta üzülmüştüm İstanbul'dan Sapanca konvoyuna katılamadım diye,düşünüyorum da konvoy liderinin siz ekonomist Skoda'cılar olduğunu düşünürsek zaten ben pek konvoy ile kalamayacakmışım.. LOLLOLLOL

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 12 Eyl 2008, 18:46

[quote="BlueVRS"]İlk başta üzülmüştüm İstanbul'dan Sapanca konvoyuna katılamadım diye,düşünüyorum da konvoy liderinin siz ekonomist Skoda'cılar olduğunu düşünürsek zaten ben pek konvoy ile kalamayacakmışım.. LOLLOLLOL

[/QUOTE] LOLLOLLOL
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti 9336 » 12 Eyl 2008, 20:43

[quote="BlueVRS"]İlk başta üzülmüştüm İstanbul'dan Sapanca konvoyuna katılamadım diye,düşünüyorum da konvoy liderinin siz ekonomist Skoda'cılar olduğunu düşünürsek zaten ben pek konvoy ile kalamayacakmışım.. LOLLOLLOL

[/QUOTE]
ClapClapClapLOLClapLOLLOL
Ben de hayret ettim zaten, bu kadar yavaş gitmeyle hangi ara oraya vardınız, yemek söylemeye, yemeye, işletmeciyle kavga etmeye ne zaman vakit buldunuz.LOLLOL
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 12 Eyl 2008, 22:01

bas gaza aşkım bas gaza kim tutar seni bas gaza , irfan hocama yolda bunu dinletecen bakalım o kadar sabır lı olabilecekmi LOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 12 Eyl 2008, 22:04

[quote="azakoglultd"]bas gaza aşkım bas gaza kim tutar seni bas gaza , irfan hocama yolda bunu dinletecen bakalım o kadar sabır lı olabilecekmi LOLLOL [/QUOTE] irfan abini lpgli roomster kullanmasını düşünemiyoerum bi geliyomuş araba 90 ykr yaktı diye
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti irfant » 13 Eyl 2008, 17:36

[quote="azakoglultd"]bas gaza aşkım bas gaza kim tutar seni bas gaza , irfan hocama yolda bunu dinletecen bakalım o kadar sabır lı olabilecekmi LOLLOL [/QUOTE]

Arabanın 10 bin km civarında daha tutumlu olmasını bekliyordum zaten. Demek ki motor tamam, sorun yok, dönüşte gaza gelebilirim.  Tongue
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 13 Eyl 2008, 17:38

[/QUOTE]

Sapanca'ya daha hızlı gitmiştik. 110 km civarı, ama o da seni kesmezdi tahmin ederim.  LOL
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Eyl 2008, 17:49

[quote="irfant"][quote="BlueVRS"]İlk başta üzülmüştüm İstanbul'dan Sapanca konvoyuna katılamadım diye,düşünüyorum da konvoy liderinin siz ekonomist Skoda'cılar olduğunu düşünürsek zaten ben pek konvoy ile kalamayacakmışım.. LOLLOLLOL

[/QUOTE]

Sapanca'ya daha hızlı gitmiştik. 110 km civarı, ama o da seni kesmezdi tahmin ederim.  LOL
[/QUOTE]

Orada arkadaşlara anlattım gerçi,yolda bir 184 hp lik (kendini sol şeridin hakimi sananlardan) mercedes kafa tuttu onunla ilgilenirken sapancaya nasıl geldim anlamadım zaten..Beraber gelecek olsaydık da illaki bitanesi çıkardı karşımıza içimdeki merso eraser dürtüsünü ateşleyecek..kopar giderdik..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 13 Eyl 2008, 19:20

[quote="BlueVRS"][quote="irfant"][quote="BlueVRS"]İlk başta üzülmüştüm İstanbul'dan Sapanca konvoyuna katılamadım diye,düşünüyorum da konvoy liderinin siz ekonomist Skoda'cılar olduğunu düşünürsek zaten ben pek konvoy ile kalamayacakmışım.. LOLLOLLOL

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Orada arkadaşlara anlattım gerçi,yolda bir 184 hp lik (kendini sol şeridin hakimi sananlardan) mercedes kafa tuttu onunla ilgilenirken sapancaya nasıl geldim anlamadım zaten..Beraber gelecek olsaydık da illaki bitanesi çıkardı karşımıza içimdeki merso eraser dürtüsünü ateşleyecek..kopar giderdik..
[/QUOTE]

İsmail abi alkışlar sana :) Skodanın adını yücelttin bir kez daha..:)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

Önceki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir