Roomster la Drift

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster la Drift

İleti RoadFighter » 11 Haz 2009, 19:49

[quote="hetepe"]Ben de genelde mevsimin ilk karı yağdığında düz ve geniş yerlerde biraz dans ederim arabayla...bu da bir zevk işte.Önümüzdeki kış ,video çeker, eklerim...[/QUOTE]

Karda ben de -yer müsaitse- birşey yaparım. Çok eğlenceli oluyor karlı,buzlu zeminde arabayla hafif hafif yanlamak.

[quote="hakanerdogan"] [quote="hetepe"]Ben de genelde mevsimin ilk karı yağdığında düz ve geniş yerlerde biraz dans ederim arabayla...bu da bir zevk işte.Önümüzdeki kış ,video çeker, eklerim...[/QUOTE]

kendi arabamla kaza yaptığımda kaskonun verdiği kiralk Era'Y la yapmıştım, fabiamla o riski alır mıyım Tongue

el freni, hemen ardından sağa kırıp kaydır sonra indir el freninini tam sol yap gazla, bi süreliğine oluyor ama önden çekiş olunca momentumu bitiyor tekrar düzene giriyor.
[/QUOTE]

Kimlere araba emanet edilemeyeceği da ortaya çıkıyor. :D

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti hakanerdogan » 11 Haz 2009, 23:18

valla emanet memanet, hıyanetlik bi durum yok, kırmızıda geçip 70 le bana toslayıp tekerlerimi yerden kesip 180 derece dönerken refüje vurmayım diye, kafamı sütüna çarpıp plastiğini kırarkan, kontraya çıkıp yolda kalmaya uğraşıyordum, canıma kast etti resmen. 

verdiği arabayla yanlarımda, her kalkışı patinajda yaparım, gazı yere koyup frene de koyarım, sapağa 20 metre kala fren koyup 120 den 60 a inip de dönerim, maça gidince yer bulamayıp çatır çutur askıya alıp kaldırıma da çıkarım.

benim arabama çarparken öyle demiyordu o.

ama bir arkadaşımın arabasına bindiğimde, ondan iyi korurum arabasını, kapısını bile kendi arabamdan dikkatli kaparım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RoadFighter » 12 Haz 2009, 00:58

Takılıyorum. Hemen ciddiye alıyorsun :)

Sana Hyundai'yi tahsis eden ,senin araca çarpan kişi değil galiba. "Verdiği arabayla..." derken bir özne eksikliği var ama cevabı da önceki sayfada gerçi.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 12 Haz 2009, 02:10

[quote="RoadFighter"]
Takılıyorum. Hemen ciddiye alıyorsun :)

Sana Hyundai'yi tahsis eden ,senin araca çarpan kişi değil galiba. "Verdiği arabayla..." derken bir özne eksikliği var ama cevabı da önceki sayfada gerçi.

[/QUOTE]

onun kaskosu veriyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti by wodoo » 12 Haz 2009, 03:41

Ne zaman ki bu ff tokyo drift filmi çıktı, o zaman herkeste bi drift tutkusu başladı LOL Ondan önce drift dedinmi bön bön bakardı millet LOL Altına şahin alan yanlıyo arkadaş (ne kadar yanlıyo denilebilir orası meçhul Big%20smile) nasıl bi memleket olduk...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti mygokhan » 12 Haz 2009, 11:41

Roomster ile drift mi :) Güldürmeyin beni..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti fıratt » 12 Haz 2009, 11:43

LOLbeni guldurduler
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hasretimsana » 13 Haz 2009, 13:37

[quote="by wodoo"]Ne zaman ki bu ff tokyo drift filmi çıktı, o zaman herkeste bi drift tutkusu başladı LOL Ondan önce drift dedinmi bön bön bakardı millet LOL Altına şahin alan yanlıyo arkadaş (ne kadar yanlıyo denilebilir orası meçhul Big%20smile) nasıl bi memleket olduk...

[/QUOTE]

benim hevesim tokyo drfitle başlamadı ki xD ne zaman araba sürmeyi öğrendim ozmn başaladı xD bikere key block un videosunu izlemiştim ondan sonra başladı drift tutkusu
hasretimsana
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hasretimsana » 13 Haz 2009, 13:39

birde roomsterla hiç denedinizmi dritfi tamam önden çekişli araçta drift yapılmaz ama hiç bilmedende arabayı denemedende kötü kötü yorumlar yapmayın yaa arabadan soğutucaksınız milleti xD kıvrak olduğundan drift ile sokaklara dalmak çok eqlendiri ama bildiğim kadarıyla arabayada çok hasar veriyor 
hasretimsana
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ewregungor » 23 Mar 2012, 23:35

Arkadan çekiş araçlamı drift yapılıyor sadece :) asıl önden çekiş araçlarla drift yapmak daha basittir, arkadan çekiş araçlar motora gücü kesmediği için yan vermek amatörlerce daha basit fakat önden çekişlide motora verilen gücü kesmezseniz sürekli yan yan gidersiniz Bkz. Roomsterim benim :) yakında video çektircek birini bulursam size drift videolarımı izletirim kışın karda buzda değil yazın ortasında asfaltta yan yan

Hayat boş yan ver coş

ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre güngör
Arabanız: T5 Caddy Kangoo chromline Felicia Fun Vs Romi

İleti skodaizm » 24 Mar 2012, 09:38

Maden önden çekişli ile yapılmıyor; bende geri geri gider, dirift neyin felan yaparım.

''Şaşkın ördek başıyla değil kıçıyla dalarmış.'' hesabı. Belkim olur. :? :?

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti evrenustundag » 03 Nis 2012, 15:34

Ya öyle demeyin Bizim Birliğin İçtima alanında kar üzerinde yaptım ben onu alan geniş mi geniş olunca süper bir zevk alıyorsun ben aynı eylemi hyundai atos ile yapmıştım ama roomsterimin zevki bambaşka bir sey,

videoya çekmeyi çok istedim ama malup askeri birlik olduğu için disiplin kurallarına da uymak lazım.
evrenustundag
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Evren ÜSTÜNDAĞ
Nereden: Kayseri
Arabanız: Skoda Roomster Panorama

İleti roomster68 » 16 Nis 2012, 19:07

arabaya yazık olur
ROOMSTER
roomster68
CLASSIC
CLASSIC