Yüce Motor satış sonrası memnuniyete önem veriyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yüce Motor satış sonrası memnuniyete önem veriyor.

İleti levent1968 » 26 Eyl 2009, 09:49

Herkese selam,
Sıfır km Roomster alırken Denizli BATI Otomotiv tarafından 'orjinal' diyerek takılan arka park sensörümün aslında orjinal olmadığını tespit ettim. Durumu Yüce motora faks ve e-posta ile ilettim. Gerçekten çok ilgilendiler, Antalya ÇAĞ Otomotive ücretsiz park sensörü ve arka tampon göndererek cebimden tek kuruş çıkmadan sorunun çözülmesini sağladılar.

Sorumunun giderilmesinde yardımcı olan YÜCE MOTOR'dan Cemal ve Sinan beylere ve ÇAĞ Otomotiv'den Erhan ustaya içten teşekkürler...

Kısacası, Skoda kullanıcıları sahipsiz değil, tüketici haklarını kullanmayı bildikçe sorunları çözmek her zaman mümkün.

Saygılarımla,

Levent

levent1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 26 Eyl 2009, 10:31

istisna bunlar sana hiç katılmıyorum,aracı alırken ben yuce otola muhatap değilimki bayile muhatabım adam akıllı distribütör olsa kalkar bayilerini adam eder yan sanayi park sensoru itelemesi sonra bi arkadaşımızaa yan sanayi jant itelemeleri gibi durumlar oluyor yuce otoda pisliği kapatıyor bayisinin,ekstradan yaptıgı bir kıyak durumu yok yani olması gerekeni yapıyor bir yandanda duşunuyorum yuce oto aslında HER ZAMAN ARKAMIZDA !!!

garantide yuce otonun birebir rezaletleride malum..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti Balki, Burak » 26 Eyl 2009, 13:11

Başlık değiştirilmel. Yüce OTO Müşteri İTELEMEYE Önem Veriyor olmalı... Biraz agır olabılır konusmam kısıden kısıye degısır.Bunun ıcın en basta yanlıs anlamamızı butun sınırımın Yuce Otoya ve bunun gıbı hırsızlara oldugunu soylemem gerekır.Yüce oto veya bayiisi ki ikiside aynı şeydir size güzel bir şekilde kandırmışlar. Orjinalini kendilerine saklamışlar yan sanayi iteleyivermişler. Şimdi bunun farkına varmasaydınız yediğiniz kazığı anlayabilecekmiydiniz? Onlarda tehlikenin farkında.Eğer böyle birşey yaptıkları ortaya çıkarsa bir ton uğraşacaklarını biliyorlar. O yüzden gel arkadasım yapalım derler iyi davranırlar olay biter Yani 'YERSE' taktiği uygularlar.Sizi kazıklamaya çalısmılar başaramamıslar ve bunu düzeltmişler.Sizde onlara teşekkür ediyorsunuz 'SİZİ KAZIKLAYAMADIKLARI İÇİN' . Bu hırsızlıktır başka hiçbirşey değil. Yerinizde olsam ortalığı ayağa kaldırırdım. Siz anlarsınız ama başkası anlamaz taktıkları parçanın dandik oldugunu.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti fıratt » 26 Eyl 2009, 13:43

burası t.c herkes kişisel duşunce takılır..kim uğraşacak kelimesi herdaim eksik olmaz dilimizden..
skodanın 2001 den bu yana yediği kaymak ona bir omur yeter zaten bundan sonra kolay yoldan para kazanma politikası,onceden kurtarılmaya çalışılan bir prestij vardı..şimdi yerinde yeller esiyor,biz kerizler kasalarını yeterince doldurduk çunku  artık herşeyi takarlar bize..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hakanerdogan » 26 Eyl 2009, 15:26

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 26 Eyl 2009, 15:45

aynı yüco oto ve ankara ata oto 0km octavia alan bi forum arkadasımızın orjinal olmayan jant ve park sensörü takılmasına hemen hemen 2 hafta sessiz kalmış ve konunun çek'e kadar gitmesiyle harekete geçmişlerdi. jantları degişti ama park sensörüne hiç bişey yapmadılar. istisnalar kaidei bozmaz kurunun yanında yaş telaş yapmaz demi hakan :D

ne mutlu size iyi zamanlarına gelmişssiniz. hayırlı olsun sorununuzun çözülmesine sevindim.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti adilektasli » 27 Eyl 2009, 17:53

[quote="oguz"]aynı yüco oto ve ankara ata oto 0km octavia alan bi forum arkadasımızın orjinal olmayan jant ve park sensörü takılmasına hemen hemen 2 hafta sessiz kalmış ve konunun çek'e kadar gitmesiyle harekete geçmişlerdi. jantları degişti ama park sensörüne hiç bişey yapmadılar. istisnalar kaidei bozmaz kurunun yanında yaş telaş yapmaz demi hakan :D

ne mutlu size iyi zamanlarına gelmişssiniz. hayırlı olsun sorununuzun çözülmesine sevindim.
[/QUOTE]

Evet işte o bahtsız ben oluyorum. Paramla rezil oldum. Aracımdan soğuttular beni üç kuruşluk parçalar yüzünden.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti octaviaman » 27 Eyl 2009, 18:26

tamamen duyarsız kalıyorlar desek tam doğru olmaz.Aslında ilgilendiklerine ben de şahidim ama yüzdeleri düşük anlaşılan.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti şahinbey » 28 Eyl 2009, 02:36

0 km aldığım octaviama takılan park sensörünün piyasada 20-30tl. ye satılan çin malı park sensörü olduğunu tesadüfen öğrendim...ne diyeyim...
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti adilektasli » 28 Eyl 2009, 10:46

[quote="şahinbey"]0 km aldığım octaviama takılan park sensörünün piyasada 20-30tl. ye satılan çin malı park sensörü olduğunu tesadüfen öğrendim...ne diyeyim...[/QUOTE]

Ata Oto'dan mı aldın yoksa? Benden 200 TL fark almışlardı o dandik park sensörleri için. Düzgün çalışsa gam yemicem. Ara sıra sapıtıyor. Servise götürünce sapıtmış halini gösteremiyorum. Bir ara söktürüp CENMAX lcd ekranlı park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Umatım sensör delikleri ile ilgili sorun çıkmaz.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

İleti mbarman » 28 Eyl 2009, 11:41

yüce autu bize dayadığı için teşekkür etm,ş arkadaş. istisnalar kaideyi bozmaz.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti octaviaman » 28 Eyl 2009, 15:52

Tepeden tırnağa revizyon şart.Bayileri kesinlikle tornadan geçirmek lazım.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti adilektasli » 28 Eyl 2009, 22:54

Bazılarına torna bile yetmez. LOL
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

İleti şahinbey » 28 Eyl 2009, 23:42

[quote="adilektasli"][quote="şahinbey"]0 km aldığım octaviama takılan park sensörünün piyasada 20-30tl. ye satılan çin malı park sensörü olduğunu tesadüfen öğrendim...ne diyeyim...[/QUOTE]

Ata Oto'dan mı aldın yoksa? Benden 200 TL fark almışlardı o dandik park sensörleri için. Düzgün çalışsa gam yemicem. Ara sıra sapıtıyor. Servise götürünce sapıtmış halini gösteremiyorum. Bir ara söktürüp CENMAX lcd ekranlı park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Umatım sensör delikleri ile ilgili sorun çıkmaz.
[/QUOTE]
Hayır And otodan aldım..sen yine şanslısın seninki ara sıra sapıtıyor,benimki hiç düzgün çalışmadıki...Bir keresinde sensör kesik kesik öterken küt diye arkadaki kardeşimin arabaya  vurdum.
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 29 Eyl 2009, 01:15

kişiye göre iş.işe göre adam olmalı.
yüce bunu uygulasa ne çığırlar açılırdı türkiyedeki skoda imajında....
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti adilektasli » 29 Eyl 2009, 10:52

And Oto'da böyle yaptığına göre sorun Ata'da değil. Her bayi bunu yapabilir. Yüce Oto'nun burada yazılanları okuması ve bayilerine çeki düzen vermesi, bizler gibi skoda severleri mağdur etmemesi şart.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir