Merhabalar arkadaşlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merhabalar arkadaşlar

İleti otobusbul » 28 Oca 2010, 15:46

Merhaba arkadaşlar Yozgattan hepinize selamlar  bir kaç gün evvel 2007 1.6 comfort roomster sahibi oldum tamamen tesadüf eseri oldu ama memnun kaldım.Sadece yakıttan sıkıntım var çok yakıyorSmile   lpg taktırmayı düşünüyorum ne dersiniz? siz taktırdıysanız hangi marka tercih ettiniz tüm herkese selamlar.. 

otobusbul
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ali
Nereden: Yozgat
Arabanız: Roomster 1.6 Comfort

İleti y.emre » 28 Oca 2010, 15:48

hayırlı olsun aracınız aramıza hosgeldiniz

fakat LPG ile ilgili o kdr çok konu varkii biraz araştırırsanız istediğiniz bilgiye ulaşırsınız...
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti otobusbul » 28 Oca 2010, 16:06

Hoşbulduk Teşekkür ederim iki gündür takip ediyorum forumu konular beni tatmin etmedi pek ama incelemeye devam ediyorum.Faydalı olacağını düşündüğünüz konu varsa link verebilir misiniz? malum gözden kaçırmış olabilirim ayrıca roomsterlerde hangisinin uyumlu olduğunu bilir kişilerden teyid etmek istedim. selamlar
otobusbul
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozerakin » 24 Nis 2010, 21:20

ben de ramses adlı çok iyi olmayan bir tüp var taz aylarında 40 lt depo ile 90-100 hızla 520 km yi
görüyor uyumu gayet iyi ve de ucuz bir marka ama ustaya dikkat
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti manevra06 » 24 Nis 2010, 21:25

atikerden ben memnun olmadım toyota carına3 e takdırdım hıc memnun olmadım cok kötü cok sesli çalışıyor bu arada hayırlıolsun makınen
manevra06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ercan dalkılıç
Nereden: Kayseri
Arabanız: skoda favorit

İleti room » 24 Nis 2010, 23:04

Hoş geldiniz, güle güle kullanın.
LPG sistemini yaklaşık 2-3 ay ben de araştırdım elimden geldiğince. Arkadaşların dediği gibi bir çok forum ve bir o kadar da konu var, faydası olmuyor da değil.

-Önce ekonomik durumun (yani ne kadar TL ödeyebilirsin)
-Her şeye rağmen kaliteli bir ürün olsun istersin,
-Sistemi taktıktan sonra, sorun halinde sattığı malın arkasında duran muhattap isteyeceksin,
-İşinin ehli ve ticaret ahlakı iyi olan bir usta da istersin,
-Servisi yaygın olanını tercih etmekte isteklerin arasındadır,
-Taktıktan sonra arabana uyum sağlaması en doğal beklentin olacak,
-Her şeyden önce bu konuda şansın olacak, dünya kadar para harcarsın en iyisini alırsın, ustan da iyidir ama tutması mı tutmuyor bu nalet.
Araştırmışsındır muhakkak, forumlar bu tür sıkıntılı sikayetlerle dolu. Benzine göre dizayn edilmiş sisteme başka bir sistem uygulamaya çalışılıyor, bu da zor oluyor anlaşılan. Kısaca eşeğe zorla hoşaf yedirmek gibi bir şey.
Sen ne yaptın diyeceksin şimdi, paylaşayım.
1.4 roomster aracıma beş gün önce PRİNS marka kit taktırdım, şamandra olarak OMVL marka tercih ettim, depo 43 lt. Gerçi daha çok yeni şu ana kadar bir sorun görünmüyor. ddaha sonra yakıt durumunu paylaşırım.
benin roomster şimdilik hoşafı sevdi görünüyor.
selamlar
-
Kullanıcı avatarı
room
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: metin
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster 1.4

İleti otobusbul » 21 May 2010, 11:21

selamlar arkadaşlar bulunduğum ilde yaptığım araştırmalar sonucunda ve usta bazında zavoli takırdım 2 ay kadar oldu ilk başta arıza lambası falan yandı ama 1000 km den sonra arıza lambasını söndürdüler bir dhaa yanmadı çekişte bir problem yok şehirler arası 140-145 kuruş falan yakıyor şehir içi ölçme şansım olmadığı için bir şey diyemiyorum usta burda çaok methedilen birisiydi onun tavsiyesi üzerine zavoli taktırdım yaklaşık 4000 km yol yaptımm sorun yok inş. da olmaz... hepinize selamlar...
otobusbul
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti karadağ » 21 May 2010, 11:26

hoş geldin. hayırlı olsun
karadağ
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Samsun
Arabanız: artık yok

İleti termineytir » 21 May 2010, 11:33

Aramıza hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti otobusbul » 21 May 2010, 14:03

sağolun arkadaşlar geleli baya oldu aslında ama yazmaya vaktim olmadı pek yaşadıklarımızı yazmak araştıran arkadaşlar için kolaylık sağlıyor teşekkürler.
otobusbul
Yeni Üye
Yeni Üye

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir