Roomster Hoparlör yardım!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster Hoparlör yardım!!!

İleti ozerakin » 03 May 2010, 08:59

Malumunuz para kazanmak adına roomster arka kapılarda hoparlör yok comfort hariç toptan sistem eklesek saedece kapı içlerine ve tizlerin olduğu yere ekstra dışarıda olmalarını istemiyorum orjinal gibi bağırsak gibi kablolarla uğraşmak istemiyorum yapan arkadaş var mı kapı şçlerine kaçar cm hoparlörler gider ne marka tizler ne olmalı amfi gerekli mi iyi ses için bilgilerinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti ozerakin » 05 May 2010, 10:02

yardımlarınız için teşşekürler çok sağolun varolun:D
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti y.emre » 05 May 2010, 10:03

dur abi acele etme gelir cvplar :) 2 gün olmuş daha ( =
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti mygokhan » 05 May 2010, 12:05

Cevap olsun bari :)

Ben arka kapılara 16 cm orjinal amerikadan çıkma BOSE hoparlör getirttim..Bagajda stepne çukurunda ise orjinal BOSE subwoofer var.Amfi olarak ALPİNE amfi var o da ön koltuk altında bulunuyor.Dışarıdan bakıldığında orjinalinden hiç bir farkı yok.Sesi açınca orjinalinden daha farklı dolgun bir ses alıyorum.Bu da bana yetiyor.

Bir tek arka kapılara tiz taktıracağım.Orjinal yerlerine.Tiz eksiği oluyor o arkalara takılmazsa..

Birtek şu suntayı siyaha boyayamadım o kaldı..

Yok hayır hiç bir problemim yok.. Tek sıkıntı amfinin çalışması için kontağın açık kalması gerekiyor Yoksa bass keyfinden mahrum kalıyorsunuz..

Amfi : 200 civarı tam unuttum.Alpine MRP F242

Bose 4 hoparlör + 1 subwoofer + kendi amfisi = 350 TL posta ücreti dahil..Yaklaşık.

Tabi şu an sadece arkalarda BOSE var.Önleri daha değiştirmeye fırsatım olmadı.

+ montaj ilave edilecek.O da 50 TL civarı.

Tabiki benim sistemde öyle ahım şahım camları titretecek bass yok.Mercedes, BMW vs gibi orjinalinden subwoofer'lı bir araca binerseniz o araçlardaki bass zevkini aynen verebiliyor.Benimde istediğim bir keyfi sağlıyor.Yada Mazda A6 kasalarda standart BOSE sistemli geliyor araçlar.O araçlarada showroomda binip test edebilirsiniz..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ozerakin » 05 May 2010, 22:57

;D
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC