Roomster 1.2 HTP Landirenzo LPG uygulaması

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster 1.2 HTP Landirenzo LPG uygulaması

İleti cemk » 21 Eyl 2011, 12:52

cemk yazdı:kAÇA YAPTIRDINIZ.?BENDE 1.4 VAR.BENDE DÜŞÜNÜYORUM.ACABA ATİKER OLURMU

Yaklaşık 3 ay önce BRC taktırdım çok memnunum.

Kullanıcı avatarı
cemk
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: CEM KOÇOĞLU
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: ROOMSTER 2008 1.4

İleti mygokhan » 21 Eyl 2011, 13:03

iscimetin yazdı:lpj sistemin hayırlı olsun.yurt dışında skodanın landi rezzo sistemini kullandığını veya tavsiye ettini nereden öğrendiniz.

Teşekkürler..

Skoda 'nın Landirenzo kullandığı skoda-auto sitesinde görmüştüm.Kaldı ki servislerde bunu söylüyor.Fabrikadan çıkan LPG'li skodaların LPG kit markası Landirenzo..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti deccar » 21 Eyl 2011, 20:34

mygokhan yazdı:
iscimetin yazdı:lpj sistemin hayırlı olsun.yurt dışında skodanın landi rezzo sistemini kullandığını veya tavsiye ettini nereden öğrendiniz.

Teşekkürler..

Skoda 'nın Landirenzo kullandığı skoda-auto sitesinde görmüştüm.Kaldı ki servislerde bunu söylüyor.Fabrikadan çıkan LPG'li skodaların LPG kit markası Landirenzo..

benim araç 2010 model garantisine daha bir yıl var diye servisine hangi marka lpg taktırabilirim diye sordum. bana brc marka ve çalıştıkları gaz servisini söylediler. antalya çağ oto sadece uysallar otogazdan brc markayı garanti kapsamında kabul ediyor dedi. bu firmaya gidip montajlarına baktım. gerekten işin ustası olmuşler. malzemeler birinci sınıf ve işçilik süper. brc olan herkesle konuştum kimse şikayet etmedi. bende 2 gün önce taktırdım. benzinle aradaki farkı anlamak imkansız. ses desen zaten tık yok. ve Landirenzodan uygun fiyata.
Kullanıcı avatarı
deccar
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: kamer şahin
Nereden: Antalya
Arabanız: skoda roomster 1.2

Önceki

Roomster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir